На какъв план сте? /мобилни оператори/

  • 77 539
  • 2 037
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 12 224
Здравейте,

Знаете ли за някакъв изгоден за пенсионери план? Вчера отидохме с баба ми, т.к. договорът и изтича и не и предложиха нищо ново. Има ТЕЛК за 90% нетрудоспособност, но важало само за зрителни и слухови увреждания. Пенсионер с мизерна пенсия да плаща 18 лв. На месец за нз-си-колко МВ и минути за телефон с копчета е малоумно. Дават и оферта само, ако включи и телевизия. Не и повярвах на тази служителка и утре ще ходя другаде, но междувременно някакви идеи от тук?
А какво ви трябва да има като услуга? Защо не и вземете предплатена карта?

# 436
  • Мнения: 435
Ами обсмислихме го, но изглежда скъпо спрямо какво излиза на минута разговор. Тя си звъни и не мисля, че ваучер е изгодно в нейния случай, а и ни казаха, че трябва нов номер. Това, което искам е да има безплатни минути към всички оператори. Ни МБ-и, ни СМС-и и трябват. Но изглежда вече няма такива оферти.
Просто ми се искаше да спести някой лев поне от това, т.к. така или иначе изтича договора.

# 437
  • София
  • Мнения: 16 003
Плащайте и вие сметките и да си остане номера.

# 438
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Майка ми е на А1, боб - 100 мин към всички оператори, без интернет за 2.89лв, на безсрочен договор, ама картата е от доста години, не знам сега предлагат ли нещо такова...Не са много минути, но й стигат за нейните си разговори, а когато говори с нас, ние я набираме. Тъй като аз й плащам сметката, мога да кажа, че за няколко години само 1-2 месеца съм платила малко повече /4-5лв, вместо 2.89/

Последна редакция: пн, 13 юни 2022, 11:55 от *Бенджи*

# 439
  • Мнения: 5 220
Ами обсмислихме го, но изглежда скъпо спрямо какво излиза на минута разговор. Тя си звъни и не мисля, че ваучер е изгодно в нейния случай, а и ни казаха, че трябва нов номер.
Колко минути използва на месец?
Номерът може да се запази, като се прехвърли на друг оператор на предплатена.

# 440
  • Пловдив
  • Мнения: 2 792
Вижте някоя от предплатените карти на Виваком Free 2 go, там таксуването е на минута, но пък минутата е по 0,09ст., но пък ако искате може да купувате пакети с минути

# 441
  • Мнения: 1 839
Йетел дават 20% отстъпка от стандартните цени за хора с ТЕЛК.

А1 и Виваком имат за оферти за домашен телефон, но са с малко минути.

# 442
  • Мнения: 9 429
След колко време Виваком отпускат кредитен лимит за покупка ва лизинг?
Абонат съм от година и два-три месеца, но нямам отпуснат кредитен лимит?
Каква изобщо е политиката на Виваком?

# 443
  • Мнения: 3 520
Най-добра оферта за пенсионер с ТЕЛК миналата година получихме от А1, 12 лв, през сайта ако се плаща имаше 1 лв отстъпка, като минути ще ви излъжа колко бяха към отделните оператори -1000 към всички и 2000 към А1, но са предостатъчни, има и мобилен интернет, но не го ползва.

# 444
  • Мнения: 435
Точно това избрахме и ние. Не знаех за отстъпката през сайта, ще проуча. Все  още не мога да разбера как ТЕЛК важи в А1, а при Вивиаком не. Доста неконкурентно решение.

# 445
  • София
  • Мнения: 16 003
Имам 1 номер на бившия Боб, често ми звъняха от А1 с оферти и все ги отхвърлях. Номера ми е важен, защото е обявен във всички институции, с които имам отношения, имаше и роуминг. За други цели си имам друг номер.
Преди 10 дни приех оферта по тел. за 50 мин. към всички + неограничени разговори към 5 № в А1 + 250 МБ нет за 7 лв. А ако се плати през мобилното приложение сметката става 5 лв/месечно. Но това съм аз, ползвам всички модерни комуникации. Но за разни наборки, които не могат да се оправят със смартфон не знам дали ще е удобна офертата.  Ще трябва някой на ти с новите технологии да им плаща сметките.
ТЕЛК нямам, не можах да се уредя навреме.

# 446
  • Мнения: 435
Това е доста добра оферта, точно такова нещо търсихме, но вече е късно за жалост. Подписа договора, а и това явно са някакви скрити оферти. На място не споменават такива неща...

# 447
  • София
  • Мнения: 16 003
Никога за нищо не питам на място, в офис. То аз в офис на монополист не стъпвам.
Първо говоря по телефона, там разговорите се записват и няма как офисния планктон да ме излъже. После ако трябва преподписване - с куриер.

# 448
  • Мнения: 190
Трябва ми безжичен интернет с добра скорост само за 2 месеца през лятото на вила в планината.
Бихте ли ми препоръчали доставчик с изгодни условия за голямо или неограничено количество интернет, без сключване на срочен договор.

# 449
  • Мнения: 5 220
Бихте ли ми препоръчали доставчик с изгодни условия за голямо или неограничено количество интернет, без сключване на срочен договор.
Нашите мобилни оператори не предлагат такъв вариант.
50GB за 40лв.(A1, Yettel, Vivacom), но дали е изгодно и дали е много, ти ще кажеш.

Общи условия

Активация на акаунт