Бъдещи майки 2017-2018г. - Велико Търново

  • 38 877
  • 167
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 298
Здравейте, чакам си прегледа при докторката след час за да потвърди бременност. Правих преди час тест- две категорични черти , така че ще си имам бебе. Лека бременност на всички майки, на мен ще ми е първа ( и ме е страх много от неизвестното което предстои).
Честито! Лека бременност :*

# 76
  • Мнения: 275

Честито! Лека бременност :*


Благоадря  Nadi4ka

# 77
  • София
  • Мнения: 458
Здравейте, чакам си прегледа при докторката след час за да потвърди бременност. Правих преди час тест- две категорични черти , така че ще си имам бебе. Лека бременност на всички майки, на мен ще ми е първа ( и ме е страх много от неизвестното което предстои).
Честито! Страхотна новина! Дано закъснението е достатъчно, че да може и лекарката да види точката Simple Smile
Ехх.. Върнах се 7 месеца назад, когато и аз видях двете черти.... Кога се изтъркаля времето....

# 78
  • Мнения: 275
Здравейте, чакам си прегледа при докторката след час за да потвърди бременност. Правих преди час тест- две категорични черти , така че ще си имам бебе. Лека бременност на всички майки, на мен ще ми е първа ( и ме е страх много от неизвестното което предстои).
Честито! Страхотна новина! Дано закъснението е достатъчно, че да може и лекарката да види точката Simple Smile
Ехх.. Върнах се 7 месеца назад, когато и аз видях двете черти.... Кога се изтъркаля времето....
Благодаря, имам си признаци за бременност, излезе ми на видеозона точицата.Ходих в старата болница, но не си спомням името на лекаря Simple Smile След 2 седмици отново ще съм там, за да можем да го наречем ембрионче- или миииини мини човеченце Simple Smile)

# 79
  • София
  • Мнения: 458
Това е страхотно! Пожелавам една много лека и безпроблемна бременност! След 2 седмици трябва да се чуе и сърчицето - няма по-приятен звук от това, а е и такова облекчение Simple Smile Стискам палци и ни дръж в течение. Тука в тази тема май не сме много

# 80
  • Мнения: 220
да попитам вече родилите майки- от къде купувахте бебешки дрешки?

# 81
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Hm в града, а иначе му поръчвам от манго и бенетон по интернет.
Не съм купувала от бебешките магазини в града и няма как да дам отзив за тях.

# 82
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
В Прасетата единствено бих взела бодита на Рач, другите дрешки не ме кефят. Има едно магазинче  в посока от Строителен техникум към пазара - има хубави неща. От Приана съм пазарувала - те предлагат само на английските марки.

# 83
  • София
  • Мнения: 458
От магазинчето под строителния(от строителния към пазара отляво)и аз съм пазарувала. Има що-годе хубави български бодита и са евтини. От H&M също пазарувах. Имаше намаления на дрешки за пролетно-есенния сезон, каквито ще са ми необходими.

# 84
  • Мнения: 74
Аз вземах доста дрешки от магазин Кроки - намира се близо до Лидл (Лидъл, който е в посока мола) - много заредено магазинче, много хубави и качествени дрешки, доволна съм определено Simple Smile
Вземала съм и от ХМ - едно тъмно синьо боди ми пусна цвят, та едва ли ще повторя..
Скоро поръчах и от Англия (Джордж) - ако имате интерес ще пусна линк към група (една мацка от Търново прави общи поръчки, та не се занимавате с доставки и т.н.)

# 85
  • Мнения: 220
да, моля за линк Simple Smile определено ще ми е удобно

# 86
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Междудругото знам, че може би не е тук мястото, но имам ваничка и стойка(плюс подложка), които продавам на много изгодна цена за момиче. Без каквито и да е забележки са. Ако някой си търси Simple Smile

Иначе за Крокито - също съм вземала неща и от там и съм доволна. Като цяло има хубави магазинчета. А и от Киндърленд имам добри впечатления

# 87
  • Мнения: 74
Момичета, ето линк към групата за поръчки от Джордж  Simple Smile
https://www.facebook.com/groups/173271359913764/

# 88
# 89
  • Мнения: 647
Някоя мама има ли мнение за Д-р Паньова.
Чувам не много хубави мнения за нея?
Попитах и в другата група но няма отговор. Ще се радвам да чуя още някой мнение.

Общи условия

Активация на акаунт