Мерием/ Meryem с Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan и др. Тема 2

  • 44 061
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 208
Здравейте момичета!  Hug
Много ми е приятно да ви чета и ми е интересно! bouquet
Всичко много хубаво и точно сте анализирали!
Колкото до майката на Октай, не съм и казала, че ми е приятна, но ми е смешна.Самата артиска как умело представя образа, не само като говори, но и походката и една такава, като на една простакеса Joy Joy Joy
Фуркан никога не съм го гледала, но ми хареса и като визия и като игра.Аз например не си падам по красивите мъже, а по такива като него хубав мъжествен.Ако трябва да избирам м/у Ален Делон и Фуркан, бих избрала Фуркан.Kрасивият мъж е като Нарцис, влюбен в себе си.


Скрит текст:

# 706
  • Мнения: 1 208
Здравейте Момичета!
Отдавна се каня да споделя това с вас,защото виждам, че сте перфектни анализатори,усещате нещата с фибрите на тялото си и пишете много хубаво.Всеки си има гледна точка, вярно..............., но като цяло вие обичате хубавите неща, любовта романтиката.Страхувах се да не ме нахокате, че спамя, но почуствах нужда, да го споделя и то именно с вас!Този клип на Наргис и Радж Капур страшно ме развълнува.Като го гледам и слушам, сякаш усещам полъха на онова време, като ехо далечно, когато хората са се обичали истински.Донякъде ги свързах с тази любов  на Саваш и Мерием, само , че в съвременен аспект.Любовта тогава  им е била истинска граничеща до наивност, но такива са били нещата и те са били щастливи по своему.
Извинявам се още веднъж, че спамя и затова клипа го слагам в спойлер, но понеже както казах, много ми харесват вашите съждения и искам да знам, какви мисли са ви вълнували , като гледахте този клип?!

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 08 дек 2017, 13:56 от Varynia

# 707
  • Мнения: 518
Вариниа, благодаря ти за клипчето и нежната индийска мелодия!
За истинската, чистата, некомерсиалната, неподкупната любов, мисля, че няма минало и сегашно време.Ако любовта днес е чиста и наивна като детска душица, то по никакъв начин няма да бъде по-различна от същата такава любов от преди сто, двеста години. Единствената разлика е може би тази, че сега можем по-открито да покажем на околните чувствата си, да бъдем по-смели в любовта си.
Благословени са тези, които са били обичани и са обичали истински, тези, които са срещнали своята сродна душа и са останали заедно, азиатците казват, че всеки от нас е роден ангел, но с едно крило, няма по-велико щастие от това, да срещнеш другия твой ангел, който ще ти даде крилото си, ще станете едно цяло и ще полетите заедно.

# 708
  • Мнения: 659
Четох, че има някакви слухове за сватба между Дерин и Саваш, пак казвам, че информацията не е потвърдена...

И също видях снимка от сет, която е от днес, където снимат до една линейка...

Дано днес пуснат фраг...



# 709
  • Мнения: 518
Хади джанъм, каква сватба с Дерин и Саваш...не, не и НЕ!!!
След всичко, което тази направи, ами погледнато реално, тя-Дера е истинската убийца на Севинч!
Сватба йок, Дерин йок! Олмаз!

# 710
  • Мнения: 839
Здравейтеее
Минавам набързо
Има нов туит
Щяло да има изненада в 20 еп но не разбрах дали ще я видим във фрагмана, който да очакваве днес
Сватба на Дерин и Саваш ще е голяма простотия, но може и да стане, за да действа Саваш или нещо такова

# 711
  • Мнения: 839
Вариния Hug Като имам повече време ще погледна клипа, който си ни споделила. Аз те разбрах напълно какво искаш да кажеш за майката на Октай, но не мога да я дишам тая като образ и се надявам да не съм те обидила с изказа си.
Иле Hug много се смях днес с това от сета с линейката Grinning Някой от сета беше пуснал кратко клипче в сторито си в инстаграм, няколко човека клатят линейката, един застанал с един клон отстрани и вее Grinning
Дали ще пострада сега и Саваш, или линейката ще е за онзи чук.
М/у другото, когато Белиз писа на Мерием, къде да намери Октай, накрая пишеше, че тя заслужавала да види как го хващат... Мерием отива първа, но и полицията явно ще дойде с нашичките тримцата и ще го хванат, но няма да се разминем без гоненка из гората.
Нимука Heart имаме доста сходства в мисленето.

# 712
  • Мнения: 659
Нямам търпение за фрага Stuck Out Tongue Winking Eye
Каква ли изненада ни чака, да не хванат Октай или да се появи анонимната, да се разкрие, вече коя е тя...

За сватбата малко ме съмнява да видим пак сватба между Дерин и Саваш, едва ли сценаристите ще се повторят, ама знае ли се, всичко може да се очаква Grinning

# 713
  • Мнения: 1 208
Вариниа, благодаря ти за клипчето и нежната индийска мелодия!
Цитат
За истинската, чистата, некомерсиалната, неподкупната любов, мисля, че няма минало и сегашно време.Ако любовта днес е чиста и наивна като детска душица, то по никакъв начин няма да бъде по-различна от същата такава любов от преди сто, двеста години. Единствената разлика е може би тази, че сега можем по-открито да покажем на околните чувствата си, да бъдем по-смели в любовта си.
Благословени са тези, които са били обичани и са обичали истински, тези, които са срещнали своята сродна душа и са останали заедно, азиатците казват, че всеки от нас е роден ангел, но с едно крило, няма по-велико щастие от това, да срещнеш другия твой ангел, който ще ти даде крилото си, ще станете едно цяло и ще полетите заедно.
НиМуКа ТеЙоКе, Да,като се замисли човек наистина е така както казваш,че за любовта няма минало и  сегашно, но аз имах в предвид,че в наше време някои се ръководят от материалното и любовта им се ръководи от това..........По този въпрос може много да се спори, но ти много добре го каза.

# 714
  • Мнения: 1 208
Цитат
Вариния Hug Като имам повече време ще погледна клипа, който си ни споделила. Аз те разбрах напълно какво искаш да кажеш за майката на Октай, но не мога да я дишам тая като образ и се надявам да не съм те обидила с изказа си.
Иле Hug много се смях днес с това от сета с линейката Grinning Някой от сета беше пуснал кратко клипче в сторито си в инстаграм, няколко човека клатят линейката, един застанал с един клон отстрани и вее Grinning
Дали ще пострада сега и Саваш, или линейката ще е за онзи чук.
М/у другото, когато Белиз писа на Мерием, къде да намери Октай, накрая пишеше, че тя заслужавала да види как го хващат... Мерием отива първа, но и полицията явно ще дойде с нашичките тримцата и ще го хванат, но няма да се разминем без гоненка из гората.
Нимука Heart имаме доста сходства в мисленето.
KikaDer,ни най-малко съм се засегнала! bouquetВсеки има гледна точка и зависи от кой ъгъл гледа на нещата.В случая,майката на октай е противна и за съжаление такива като нея в реаланият живот бол.Обаче нейните маниери,погледи, походка и гласът ако щеш като я гледам как се кукушини  ми е смешна. Laughing Laughing
Колкото за Мерием,аз доста бях обезпокоена от факта,че може да стреля в Октай, но ми е убягнал този детайл, който ти споменаваш,за което те поздравявам,че си по наблюдателна от мен,а именно:М/у другото, когато Белиз писа на Мерием, къде да намери Октай, накрая пишеше, че тя заслужавала да види как го хващат... Мерием отива първа, но и полицията явно ще дойде с нашичките тримцата и ще го хванат, но няма да се разминем без гоненка из гората., за което ти благодаря bouquet,успокоих се!

# 715
  • Мнения: 839
Душички Hug
Пак ще погледна самата сцена по-късно, но мисля че така й беше написала. Освен, ако съм разбрала погрешно от вълнение, защото играта на Фуки и Айча ме развълнува дълбоко.
Актрисата, която играе ролята на майката на Октай, съм я гледала само веднъж преди тази й роля тук. Беше едно сериалче, което излъчваха преди години по Бтв- Мечтатели. Там го играеше прекрасно бабе. Там ти иде да я нагушкаш, тука да очушкаш...
Много силни диалози отново, много смисъл и в думи, и в действия.
Още няма фраааг

Момичета, да пусна ли нова тема утре, или някой друг ще го направи?
Ради се беше появила и питам, за да не се дублираме Hug

# 716
  • Мнения: 78
Много благодаря за топлото посрещане, Кика, Иле, благодаря Вариния, за клипчето с индийската музика, много е нежно!

Мисля, че е възможно да има сватба на Саваш и Дерин - нали се очаква отдръпване на Мерием заради това, че я измъчва съвестта. Предполагам, че Саваш ще бъде принуден да приеме такова нещо заради сестричката си Наз. Нали нея я взе Берк и там не е ясно как ще се развият нещата, след като тя разбра за неговия интерес към семейството и. Може би съществува договорка между майката на Дерин и Анонимната (мисля като вас, че може би става въпрос за греховете от младостта на Юрдал) по този въпрос...
Но ще видим какво са измислили сценаристите.

В корейския вариант сватбата на главния герой се случва заради семейството му, по-специално заради баща му, който е болен и пак в ситуация, когато неговата любима се отдръпва от разни морални и етични съображения. В последствие обаче аналогичната на Дерин героиня се отказва от този насилен брак, осъзнавайки какво е да си с мъж, който не те обича и как това те обрича на живот без любов.

В нашия сериал според мен нещата са доста по- сложни, драматизмът е много по-силен, историите са много разтърсващи, предателствата са на живот и смърт, има много смъртоносни посегателства, много страшни противостояния...
Иначе нежността, любовта и красотата са си на висота . Така че ще видим.

# 717
  • Мнения: 839
Лавиния Hug И аз съм гледала и корейския оригинал,  и личното ми мнение е, че турския е в пъти по-добър. Корейският е много добър, но тук има много повече чувственост и наситеност във всичко.

Погледнах думите на Белиз в смс-а на края на серията. Точно съм я разбрала. Казва на Мерием, че тя най-много заслужава да види, как го арестуват!
Мисля си, дали човешкото в Ертан ще проговори, особено след като разбра и оруга онзи болен мозък относно убийството на бащата а Мерием. Той знае, че оня поръча на Махмут да убие Саваш и, че уби Гюлюмсер  вместо него. Надявам се това да е една от изненадите, които предстоят и дано се разбере по-скоро, че докато още й е прясно на Мерием да знае и това.
А иначе си мисля за Мерием от тук нататък. Както вече писах, тя няма да е същата. С времето израстна доста. Научи се да не вярва така сляпо в хората и както каза на Дерин-вярва само на Саваш. Не зная Саваш доколко ще се отдръпне от нея, но тя със сигурност ще се опита да се отдръпне. Нещо ме кара да мисля, че може и от фурната да се махнат... Сега снимат в някакъв интересен хотел. Както винаги има сторита от Кенан и Серенай. Мисля че ще е нещо свързано с Мерием, а няма да е с анонимната. Рускините ме скъсаха от смях като пуснаха снимките. Веднага се почна. Гюнеш идеее. Стягали сватбата на Дерин и Саваш. И тем подобни. Надявам се да не го принудят наистина да се ожени за нея.

# 718
  • AMS
  • Мнения: 6 421

 
 KikaDer,
 Iliang, НиМуКа ТеЙоКе,
 Varynia, lavinia29,
 благодаря ви за хубавите постове!!!

 Нов фраг няма. Утре пак ще чакаме.

 
Цитат
Погледнах думите на Белиз в смс-а на края на серията.
 Точно съм я разбрала.
 Казва на Мерием, че тя най-много заслужава да види, как го арестуват!
  Kika, надявам се да не ми се сърдиш!!!
 Разбрала си точно, но така написано е малко неясно.
 Предлагам >>>
 Белиз казва, че
 Мерием е тази, която най-много заслужава,
 да види
, как арестуват Окрай.

 За новата тема и още нещо >>>

Скрит текст:
Споделям от опит във форума и моля да не ми се сърдите!!!
Нова тема се пуска, когато старата достигне стр.50.
Не пускайте последователни постове, защото е нарушение на правилата.
Понякога се случва, но по-добре редактирайте предишния си пост,
защото поредният може да бъде докладван и изтрит.

# 719
  • Мнения: 839
Дива Hug Това за пускането на нова тема след изписани 50 стр в старата го знаех, но за последователните постове-не. Благодаря ти! Вземам си бележка, защото наистина понякога го правя Blush  Мислех, че ще изпишем темата и затова попитах така.
По въпроса за думите на Белиз от Смс-а. Думите са от смс лично до Мерием и Белиз го пише на нея, а не го пише или казва на някого. Аз имам предвид последните 5 мин на серията, когато Бурджу и Гючлю я сложиха да седне в колата и тя получи смс-а от Белиз. 3 път я гледах сцената за да видя точните думи, да не ви подведа, но е така Wink
"Ти най-много заслужаваш да видиш, как го арестуват"! Като преди това й се извини за всичко, което й е причинила и й пусна точната локация на Октай.

Хубав уикенд  от мен Hug

Общи условия

Активация на акаунт