Мерием/ Meryem с Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan и др. Тема 2

  • 44 063
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 659
Привет Hug

Дива Hug благодаря за полезната информация, не съм знаела,че и аз много пиша поредени постове...

След тези смс, които коментирате си мисля, че веднага след Мерием ще дойде полицията и ще има гонка...

Утре вечер ще чакаме снимки на Айча, нали е водеща на наградите... Blush


Последна редакция: сб, 09 дек 2017, 12:58 от Iliang

# 721
  • AMS
  • Мнения: 6 421


 Kika, за смс-а пак да кажа по-ясно,
 от къде дойде неяснотата поне за мен.
 На първо четене и бързайки,
 останах с впечатлението от преразказаното,
 че Белиз имала право да присъства на арестуването.
 При следващ пост, пак преразказано за смс-а на Белиз -
 "Казва на Мерием, че тя най-много заслужава ..."
 Е това "тя" ме обърка и  за това предложих редакция.
 Върнах се и гледах момента.
 Смятам, че най-точното е да се цитира смс-а.
 
 Бeлиз: "За всичко, което ти направих, се извинявам.
 Изпращам мястото, на което се крие Окрай.
 Ти най-много заслужаваш, да видиш, как го арестуват."





 Момичета, аз не правя забележки,
 а споделям опита си във форума.
 Ще изпишем темата до утре сигурно.
 Остават още около 15 поста.
 Чакаме фрагман, водещата на перудите, ...
 Така, че този, който ще пуска новата тема, да е готов.
 Има и още много моменти в последната серия,
 на които да се спрем отново.
 Например  бесният Саваш:  - Саваш йок! Дур йок! Битти!!!







# 722
  • Мнения: 839
Дива Hug никой не е писал, че правиш забележки, миличка! Аз писах, че си взимам бележка за последователните постове специално и благодарих за информацията. Не мисля, че някой ще се засегне по въпроса, защото аз съм нампринципа да се спазват правилата Wink
 
А по въпроса за прословутия смс наистина не разбирам, какво толкова не се разбира от написаното мен, имайки впредвид всичко случило се в серията. Защо някой би си помислил, че Белиз не пише в смс-а за Мерием, а за себе си. Не виждам смисъл изобщо да й пише, че съжалява и да й праща координатите му в случая... Както и да е! Нещо не се разбрахме, но то с писането е така. Понякога не можем да схванем я умисъл, я тон Heart Eyes

# 723
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Здравейте  Hug Hug Hug
Добре дошли на новите момичета Hug HugМного хубави постове напълно припокриващи се с моето мислене.Благодаря за хубавите анализи още веднъж.
Та от погледа който хвърлих на анонимната,според мен е дете на Юрдал.Косата и ми се наби на очи, като неговата е(за Юрдал говоря)-на масурчета,може би търся под вола теле, ама да върви приказката.
За Мерием и Октай,дано не му даде оръжие,че е ясно какво може да стори онзи.Тя, ако стреля в гнева си ,ще я опъндизят,най-вероятно полицията ще дойде навреве
Сет:снимали са милите до осем сутринта(цяла нощ)
Много мрачно място, нещо като  пещера







# 724
  • Мнения: 659
Иве Hug

Последно време много снимат в някакви гори... Със сигурност Октай ще се крие и ще има да го търсят... Или ще отвлече Мерием и Саваш ще я спасява Stuck Out Tongue Winking Eye 


Хайде вече искам фрагман Blush

# 725
  • Мнения: 839
Иве Hug Май, май, наистина ще дойде дете на Юрдал анонимната. В следващата серия я очаквам вече.
Мерием няма да стреля. Или пистолета по някакъв начин ще попадне в Октай ( тя ще му го даде, или той ще й го отнеме), или Саваш ще дойде и ще й говори, за да я спре. Определено ще бъде интересно. Много вдигнаха летвата с 19 еп и да видим в 20 как ще е.
На снимката, която си пуснала, тая мрачната, пише- Огънят свърши, работата не свършва. Като че ли камината е угаснала, а работата им не свършва. Интересно!
Май не е пещера, а някакво помещение, явно в този хотел, дето снимат тия дни, но е неясно и снимано на една страна някак.

Иле Heart Eyes фрагман йок и днес Grinning

# 726
  • AMS
  • Мнения: 6 421

 Извинете за снимката,
 но това подават,
 а и преводът е мой  >>>
 "Kirli oyunları tek tek ortaya çıktı, Oktay köşeye sıkıştı!"
 Мръсните игри една по една се разкриват и Окрай е притиснат в ъгъла!

Последна редакция: сб, 09 дек 2017, 18:06 от *** Diva ***

# 727
  • Мнения: 839
Ооох, от кога чакам да го видя притиснат в ъгъла и да му излязат на яве всички пислици на Октай Wink 

# 728
  • Мнения: 659
Свърши времето, в което Октай властваше, свърши... Сега ще го видим как ще се спасява и какво ще прави...
Но все пак да не забравяме, че нашият сериал не е към края си, така, че ще има още доста да ни ядосва... Но този път всичко ще бъде различно,защото няма да има кой да му вярва...
А и ще видим какви истории са ни подготвили сценаристите...
Хайде да ни дадат фраг, че да ни дадат малка подсказка... 
Обаче си мисля, че ще ни дадат в понеделник, аз горе долу  следя и дните, кога най-често дават и заради това казвам понеделник... В неделя не помня да са давали... Или съм забравила...

# 729
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Ооох, от кога чакам да го видя притиснат в ъгъла и да му излязат на яве всички пислици на Октай Wink  
Чакам си и аз.Там в затвора да му върнат за злините които стори. Колко добре ще изглежда в райраното костюмче Mr. Green
Или, има още доста неща за разкриване.Първо смъртта на бащата на Белиз и Берк,Дарина ,че тя е оставила Севинч в гората .Връзката между майката на Дарина и Юрдал.Чакаме и историята на Бурджу.
Айде и аз фрагче искам

# 730
  • Мнения: 839
Има много линии по сюжета, които да ни радват, да ни нервят, да вълнуват...
Не е само историята с Октай.
Дано не намалят моментите на СавМер и БурГюч за сметка на останалите, но се успокоявам с факта, че сериалът се казва Мерием и тя и всички около нея трябва да са на преден план!

Дано не се повтарям, но мнооого ме изкефи Мерием как й фрасна един на Белиз. И хубавото е, че сценаристите не озлобиха Белиз към нея, а точно обратното.

# 731
  • AMS
  • Мнения: 6 421
 И аз харесах този момент >>>





# 732
  • Мнения: 659
И на мен също ми хареса...  Blush

# 733
  • AMS
  • Мнения: 6 421

 Фрагман  за Мерием така и не намерих.
 Вече се настройвам на друга вълна.
 Фуркан миналата година е взел пеперуда >>>





 А утре вечер ще видим Айча водеща >>>


# 734
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Добро утро

Дива,доколкото си спомням наградата,тя не е само за Фуркан,а за двамата с Лейля Лидия-за най-добра двойка  Peace
Като гледам в сайта на пантена ние никъде не сме предложени,което според мен не е  честно.От както са започнали показват доста добър рейтинг ,а за химията м/у двамата да не говорим.
Ма нищо ,другата година се надявам да грабнем награда  Praynig
Питам и аз за фрагче като рускините Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт