Професия учител - 3

  • 158 379
  • 1 500
  •   1
Отговори
# 465
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
В дълбоката провинция няма нито една обява. Тук, където живея, чакат последния момент. Имам предвид началото на септември.

# 466
  • Мнения: 1 329
Нормално е, всички обяви ще се пуснат Август месец.

# 467
  • Мнения: 4 942
Tинити,ако си от София, погледни сайта, който пуснах по-горе. Вече има доста обяви. Приготви си няколко комплекта документи и обиколи и ги пусни. Включително и при нас - централно софийско учиище Simple Smile
За жалост съм от Бургас. Разгледах сайта, доста свободни места има, но все пак това е София. Тук на ден по една обява да пуснат е много. Дано август и септември има повече. Много искам да започна работа като учител.😊

# 468
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Tинити, вярно, че си от Бургас. Писали  сме си на лични по темата с търсенето на работа. Пожелавам ти късмет и успех. Дано да има обявени свободни места през август и началото на септември!

# 469
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не познавам учител по БЕЛ, математика, чужд език, например, в по-сериозно училище,  който да не чака да се пенсионира.
Ами в нашето например държат един неадекватен по английски, пенсионер. Защото нямало учители по английски.
Нямало кой да дойде. Ами няма, като не е свободно мястото как да дойде.

# 470
  • София
  • Мнения: 1 250
Здравейте. Включвам се да ви следя и вместо запис: изпратих по мейл кандидатура за работа до 2-3 у-ща, но сега се замислих дали навсякъде следят пощата си или е по-добре в най-предпочитаните от мен да отида и лично?
И още нещо: чудя се как да събера мнения за работата в дадено училище? В интернет няма особено информация, примерно в бг работодател гледах..остава само от колеги май.

Последна редакция: пн, 18 юни 2018, 14:48 от nimfi4ka

# 471
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А има ли обява за свободно място?
Иначе пощите се следят всекидневно, че там се пускат сто неща на ден.

# 472
  • София
  • Мнения: 1 250
А има ли обява за свободно място?
Иначе пощите се следят всекидневно, че там се пускат сто неща на ден.

Има обяви и то много. В София съм, имам стаж като учител ЦДО и пак това търся.

# 473
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ооо, следят се пощите и още как. Много малко документи ни изпращат по старомодния начин. Иначе училищната поща е закачена на моя и на телефона на шефа и дори и посред нощ приложението подава сигнал. Писма не се пропускат.

# 474
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Не съм чула до сега да се кандидатства за работа в училище онлайн  Thinking

# 475
  • Мнения: 4 942
Не съм чула до сега да се кандидатства за работа в училище онлайн  Thinking
И аз за първи път чувам. Винаги ходя в училището и ги подавам при счетоводителя.

# 476
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
И при нас се подават в деловодството, но софийските училища може да приемат и по мейла.

# 477
  • София
  • Мнения: 1 250
До тук получих отговор от едно място да попълня някакво заявление, което бях пропуснала. Изпратих го и ми дадоха входящ номер и час за интервю. От другите 2  нямам отговор все още. Така че извода ми е, че може по интернет, но трябва да е пълен комплект документи и да се чака входящ номер, иначе според мен не е приета кандидатурата.

# 478
  • София
  • Мнения: 500
Здравейте, учител съм по математика. Имам и часове по ИТ в горен етап. Въпроса ми е за новия предмет Компютърно моделиране дали имам право да го преподавам? В училище е абсолютен хаус за сега по въпроса?

# 479
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Следя ви.
Пак ще пиша.
БЛАГОДАРЯ Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт