Паническо разстройство - 30

  • 67 523
  • 734
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 986
Пише на листовката с кои АД не се комбинира. Моите са мноого леки.

Иначе да, би трябвало да лекува, защото помага за нивата на серотонин. Но според мен бавно ще стане, пък и дозата е важна.

# 211
  • Мнения: 2 053
Успех и от мен за Драко. Дано баба ти също се оправи сама, докато те няма.
На мен пък един познат ми каза, че пил Неолексан и той го правел парцал и уж било по-леко лекарство, а по-зле от АД му действал. Айде сега пак влязох в дилема дали да го пия.

# 212
  • Мнения: 232
Пише на листовката с кои АД не се комбинира. Моите са мноого леки.

Иначе да, би трябвало да лекува, защото помага за нивата на серотонин. Но според мен бавно ще стане, пък и дозата е важна.
Да сигурни ще стане бавно,ако изобщо стане.От около седмица пия чайове ж.кантарион,мента и тн.Наливам се по цял ден,като луда личната ми изписа и Сипанил нещо такова беше името май,пия го от 3дни,пия и витамини невробекс,манезии и в Д,уж усещам подобрение минимално,но дали е от всичките боклуци,който пия или просто съм се поуспокойла от самосебе си тези два,три дни не знам.Ще чакам и ще видим.lovely и аз му се чудя на неолексана,не ме притеснява,че може да ме отпусне и да ми действа зле,все пак ако така стане го спирам и толкова.Но се чудя дали да не изчакам,да дам време на билките и витамините ли?

# 213
  • Мнения: 414
Пише на листовката с кои АД не се комбинира. Моите са мноого леки.

Иначе да, би трябвало да лекува, защото помага за нивата на серотонин. Но според мен бавно ще стане, пък и дозата е важна.
Да сигурни ще стане бавно,ако изобщо стане.От около седмица пия чайове ж.кантарион,мента и тн.Наливам се по цял ден,като луда личната ми изписа и Сипанил нещо такова беше името май,пия го от 3дни,пия и витамини невробекс,манезии и в Д,уж усещам подобрение минимално,но дали е от всичките боклуци,който пия или просто съм се поуспокойла от самосебе си тези два,три дни не знам.Ще чакам и ще видим.lovely и аз му се чудя на неолексана,не ме притеснява,че може да ме отпусне и да ми действа зле,все пак ако така стане го спирам и толкова.Но се чудя дали да не изчакам,да дам време на билките и витамините ли?
Неолексан не се приема с жълт кантарион.

# 214
  • София
  • Мнения: 1 549
Момичета , според мен като започнете да пиете нещо давайте му време да видите дали ще подейства, не ги мешайте, защото накрая няма да разберете от кое е подобрението. От неолексана сигурно сте видяли, че има различни мг. Започвате сутрин и вечер с тези от по 50 мг и после увеличавайте. Ако се чувствате ок има и опаковки от по 150 мг. Но пак казвам увеличавайте постепенно Hug

# 215
  • София
  • Мнения: 1 549
И не го пийте с АД или жълт кантарион Simple Smile

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Благодаря ви много за подкрепата, момичета. Аз съм вече в болницата за сега е добре всичко.

# 217
  • София
  • Мнения: 558
Благодаря ви много за подкрепата, момичета. Аз съм вече в болницата за сега е добре всичко.
От цялото си сърце ти желая винаги всичко да е добре, защото и аз се лекувам от друго, много по сериозно от ПА и ПР и знам какво е. Но с това труг път ще ви занимавам Heart

# 218
  • София
  • Мнения: 1 549
Лениии HugHugHugKissing Heart

# 219
  • Мнения: 232
Vancho82 права си трябва им време затова ще изчакам да видя,кое действа.Кантариона го пия на чай обаче,чудя се дали да взема таблетки.

# 220
  • София
  • Мнения: 88
Ще започна с Ох... Simple Smile
Ох....
Бях писала преди време, когато получих първата си ПА. Не знам моят случай странен ли е или всъщност е съвсем класически. Броени пъти съм имала сериозни ПА, но... те ми донесоха ужасен, почти постоянен страх от самия страх, от това да не се повтори, от това да не ми се случи нещо и да не умра. "Моментите" някак успявам да ги контролилам, но възможно ли е тялото ми да реагира и физически? Чувствам се толкова уморена, толкова изтощена все едно просто ще ми спрат батериите ей сега. И това дни наред. Иначе работя, усмихвам се, смея се, излизам, но това изтощение постоянно ме притеснява.
И другото - страхът, че съм болна от нещо или нещо ще ми се случи. Правих кръвни изследвания, скоро бяхме и на служебни контролни - няма повод за притеснение. И аз кукувицата вместо да се успокоя започвам да се чудя дали не е "нещо друго"...
Знам, че не можете да ми помогнете, но е "хубаво" да не съм сама Simple Smile

# 221
  • София
  • Мнения: 558
Ще започна с Ох... Simple Smile
Ох....
Бях писала преди време, когато получих първата си ПА. Не знам моят случай странен ли е или всъщност е съвсем класически. Броени пъти съм имала сериозни ПА, но... те ми донесоха ужасен, почти постоянен страх от самия страх, от това да не се повтори, от това да не ми се случи нещо и да не умра. "Моментите" някак успявам да ги контролилам, но възможно ли е тялото ми да реагира и физически? Чувствам се толкова уморена, толкова изтощена все едно просто ще ми спрат батериите ей сега. И това дни наред. Иначе работя, усмихвам се, смея се, излизам, но това изтощение постоянно ме притеснява.
И другото - страхът, че съм болна от нещо или нещо ще ми се случи. Правих кръвни изследвания, скоро бяхме и на служебни контролни - няма повод за притеснение. И аз кукувицата вместо да се успокоя започвам да се чудя дали не е "нещо друго"...
Знам, че не можете да ми помогнете, но е "хубаво" да не съм сама Simple Smile
Не си сама , всички тук сме така , с такива мисли за болести и симптоми. И си помагаме , като си споделяме. Страха си остава , и да ти казвам спокойно, няма смисъл, но аз вярвам че няма все така да сме, всеки ще намери своят път на изход от този капан.

# 222
  • Мнения: 2 165
Ще започна с Ох... Simple Smile
Ох....
Бях писала преди време, когато получих първата си ПА. Не знам моят случай странен ли е или всъщност е съвсем класически. Броени пъти съм имала сериозни ПА, но... те ми донесоха ужасен, почти постоянен страх от самия страх, от това да не се повтори, от това да не ми се случи нещо и да не умра. "Моментите" някак успявам да ги контролилам, но възможно ли е тялото ми да реагира и физически? Чувствам се толкова уморена, толкова изтощена все едно просто ще ми спрат батериите ей сега. И това дни наред. Иначе работя, усмихвам се, смея се, излизам, но това изтощение постоянно ме притеснява.
И другото - страхът, че съм болна от нещо или нещо ще ми се случи. Правих кръвни изследвания, скоро бяхме и на служебни контролни - няма повод за притеснение. И аз кукувицата вместо да се успокоя започвам да се чудя дали не е "нещо друго"...
Знам, че не можете да ми помогнете, но е "хубаво" да не съм сама Simple Smile
Всички с ПР имаме такива симптоми:) От състоянието е.  Аз по същия начин, спокойна съм и като започнат мислите, че ми става лошо и край, влизам в кръга:)

# 223
  • Мнения: 1 488
Лени и драко, успех в лечението и на другите болести! HugFlowers Four Leaf Clover

# 224
  • Мнения: 414
Ще започна с Ох... Simple Smile
Ох....
Бях писала преди време, когато получих първата си ПА. Не знам моят случай странен ли е или всъщност е съвсем класически. Броени пъти съм имала сериозни ПА, но... те ми донесоха ужасен, почти постоянен страх от самия страх, от това да не се повтори, от това да не ми се случи нещо и да не умра. "Моментите" някак успявам да ги контролилам, но възможно ли е тялото ми да реагира и физически? Чувствам се толкова уморена, толкова изтощена все едно просто ще ми спрат батериите ей сега. И това дни наред. Иначе работя, усмихвам се, смея се, излизам, но това изтощение постоянно ме притеснява.
И другото - страхът, че съм болна от нещо или нещо ще ми се случи. Правих кръвни изследвания, скоро бяхме и на служебни контролни - няма повод за притеснение. И аз кукувицата вместо да се успокоя започвам да се чудя дали не е "нещо друго"...
Знам, че не можете да ми помогнете, но е "хубаво" да не съм сама Simple Smile
Всички с ПР имаме такива симптоми:) От състоянието е.  Аз по същия начин, спокойна съм и като започнат мислите, че ми става лошо и край, влизам в кръга:)
Нели и аз така...днес цял ден бях долу горе ок и преди малко пак взех да се чувствам странно,пак леко нестабилна, налягане в главата...и си мисля това е от ПР ,но след това си казвам ,, ама аз съм добре днес,защо така ми става...ами ако не е от ПР и наистина ми е зле и ми стане по лошо....,, Ей това ме мъчи мен че не мога да се обедя на 100% че се чувствам така от ПР при положение че съм се чувствала ок.
Има ли и други така?

Общи условия

Активация на акаунт