♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 63

  • 110 496
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 370
Здравейте Hug

Еми и на много ми хареса равносметката която си написала Hug. ВЩ е било голямо предизвикателство мисля за Елбар, впредвид фенската истерия по тях след ДефМер. И определено се справиха за мен повече от добре! Личи си, че Баръш активно е участвал във всичко свързано с филма - от сценария, до продуцента Wink. Но това не го показа и каза нито веднъж, или поне аз не помня. Но всичко това го е направил за Елка и него!
Дани, силно се надявам да има и ВЩ 2. Липсва ми еуфорията по отразяването на снимачния процес тук!

# 706
  • Мнения: 2 478
Здравейте Hug

Еми и на много ми хареса равносметката която си написала Hug. ВЩ е било голямо предизвикателство мисля за Елбар, впредвид фенската истерия по тях след ДефМер. И определено се справиха за мен повече от добре! Личи си, че Баръш активно е участвал във всичко свързано с филма - от сценария, до продуцента Wink. Но това не го показа и каза нито веднъж, или поне аз не помня. Но всичко това го е направил за Елка и него!
Дани, силно се надявам да има и ВЩ 2. Липсва ми еуфорията по отразяването на снимачния процес тук!

  Hug Има още какво да се каже по-въпроса с филма "Време за щастие " и неговото целенасочено оплюване.
Вчера Езги се ядоса в ТТ за целенасоченото "потопяване" на филма .........

https://twitter.com/Ezo_mizahci/status/945320020816654336   … sp;    

и какво се  оказа..................пуснат от Бирсен Алтунаш в ТТ анализ:

"birsenaltuntas1 in “yapım şirketlerine” göre ilk 3 gün gişe yorumları: отбелязва първите 3 дни на Бокс Офиса:
-Kardeşim Benim (TAFF&BRK’S) Братко мой 2
213.313 izleyici için “çuvalladı” -прецакан
-Mutluluk Zamanı (NULOOK) - ВЩ--187.360 izleyici için “gişe şoku” губещ
-Acı Tatlı Ekşi (BKM) -  Горчиво,сладко, старо - филма на Буура -“gayet iyi” – не е зле !!!!
 -154.689 izleyici için “gayet iyi” – не е зле

ето това е госпожата Бирсен - програмен директор в СТАР ТВ - тази ,която шепне в ушенцето на клюкарката Дженгиз как точно да оплюва ВЩ, Елчин.................и колко е талантлива ГО !!!Писала е още, че е трябвало да поканят ГО като гостуваща актриса във филма на Буура.




Бирсен Алтунаш е същата тази журналистка от приятелския кръг на ГО, която есента на 2015 ни късаше нервите със статиите си за "емоционалното прегаряне" на актрисата Елчин Сангу, и още че Елчин се полакомила за повече пари ,за да остане да се снима...................та се наложи тогава самите Ортакс япим да пишат опровержение, и да уточнят,че са вдигнали хонорарите на ГГ поради изключително дългото работно време на снимачната площадка.....

Изобщо приятелски кръг  - да не ти е на среща - като сложиш Есин Овет с поръчковите статии, и момчето журналистче, пуснало статията от острова,че после си закрило страничката, а се появи с Кака на Галото в Истанбул да и вземе интервю - чудна картинка..............тиха война според мен  Thinking

Статията за промяната на отчитането на рейтинга в Тр
















# 707
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 370
Еми, то от приятели да те страх  Tired ooooh!. Тия приятели на Гупата страх ме е да си помисля, ако Боре вземе се излъже и ритне каката  Mr. Green що чудо ще му изсипят на главата  Whistling и не само неговата естествено  ooooh!. А госпоща "жертвата" и на пиедестал ще я качат  Sick

# 708
  • Мнения: 2 478
Еми, то от приятели да те страх  Tired ooooh!. Тия приятели на Гупата страх ме е да си помисля, ако Боре вземе се излъже и ритне каката  Mr. Green що чудо ще му изсипят на главата  Whistling и не само неговата естествено  ooooh!. А госпоща "жертвата" и на пиедестал ще я качат  Sick

Kote , тя войната е подмолна и се води отдавна - стига да се поинтересува човек и да посъбере малко информация.

Ето мнението на една дама която пише прекрасни резюмета, следи ЛН и Елбар от началото - 2015.

"СОФИЯ  ХАН!   -     
 Уверена.. все здесь присутствующие эльбаровки.. кто явный .. кто скрытый.. но всем хочется верить в нашу пару.. Я заметила интересную вещь.. многие не запоминают или не хотят видеть картинку в ретроспективе.. .. Сравните два последних года и вы увидете разительные перемены в отношениях Б и Г. Для меня совершенно очевидно.. что пар с бывшими больше не существует..и я давно не принимаю в расчет Г и Ю.. они остались в прошлом.. если немного включить логику и провести сравнительный анализ.. это будет очевидно. Приведу в доказательство только одну линию.. фото которые выставляла Г. Сначала вместе с Б (дом.. кафе.. бары.. ТЦ ).. затем с его собакой.. затем с его мебелью.. затем с его родственниками.. когда действующих фото больше не осталось.. пошли в ход ФШ.. когда и их не осталось.. наступило время шантажа и насильственных встреч.. (помните летом.. как он ей почти руки выкручивал! ) и когда он бывал в бешенстве.. И затем молчание.. благословенная тишина.. и признание по умолчанию даже ярых желтушников.. что она бывшая .. Так что это фото из больницы очередная подстава Г.. которая в бессильном отчаянии.. пытается делать мелкие пакости..))) И последний довод.. для меня показательно.. что ЖП перестала интересоваться ею в том объеме.. как раньше... Г им больше неинтересна как отдельно взятая личность.. без Барыша..)))"


И между другото докато ровичках днес ИГ да ви напиша резюмето, открих ,че на страницата на снимките на Баръш и компания при Айшегюл Хотич има доста нецензурни писаници от закрит акаунт на ГО.....

Ето "Време за щастие " в IMDB.com - където рейтинга се оформя само от мнението на зрителите.



Ето и присъствието на "Любов под наем" тази година на екран - за 3 седмици - 5-то място на най-обсъжданите сериали.





# 709
  • Мнения: 827
Еми, то от приятели да те страх  Tired ooooh!. Тия приятели на Гупата страх ме е да си помисля, ако Боре вземе се излъже и ритне каката  Mr. Green що чудо ще му изсипят на главата  Whistling и не само неговата естествено  ooooh!. А госпоща "жертвата" и на пиедестал ще я качат  Sick
Може Баръш и за това да е още с нея, да знае на какво е способна и за това да не я е ритнал. Joy А ако направи тази стъпка с кариерата му ще е свършено.
И другото странно е, че до сега Баръш не е подкрепил кака си въобще. Тя се къса да качва нови постери и клипове на филма си, а той все още не  е споделил нищо свързано с нея в профила си,  а говори колко я харесва и т.н. А обикновено подкрепя всичките си приятели и познати.

# 710
  • Мнения: 9 540
Йомер и Мерт... Или просто Баръш

# 711
  • Мнения: 8 098
Ето, че и Борко се отчете!👀😳

Зачете шедьовъра на Кака , но си закри коментарите:grinning:
Добре знае каква ще е реакцията на феновете!👊

# 712
  • Мнения: 8 098
И в късна доба една добра вест за ЕлБар!👏👏👏


Heart

# 713
  • Мнения: 1 109
Привет, изгледах Любов под наем на един дъх. Няма драма, няма затвор и болница, които присъстват в всички сериали, които съм гледава до сега. Много се забавлявах. Мисля да започна от тема 1 и да изчета всичко, което се писали докато са снимали сериала.

# 714
  • Мнения: 9 540
Привет, изгледах Любов под наем на един дъх. Няма драма, няма затвор и болница, които присъстват в всички сериали, които съм гледава до сега. Много се забавлявах. Мисля да започна от тема 1 и да изчета всичко, което се писали докато са снимали сериала.

Добро утро  Hug Heart Eyes

Аууч страшна идея  ooooh! Купи си розови хапчета за нерви и поне няколко пакета кърпички, че ще плачеш от смях през повечето време  Joy

# 715
  • Мнения: 11 985
Скрит текст:
Привет, изгледах Любов под наем на един дъх. Няма драма, няма затвор и болница, които присъстват в всички сериали, които съм гледава до сега. Много се забавлявах. Мисля да започна от тема 1 и да изчета всичко, което се писали докато са снимали сериала.
Добро утро  Hug Heart Eyes

 Купи си розови хапчета за нерви и поне няколко пакета кърпички, че ще плачеш от смях през повечето време  Joy

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

 Crazy  Whistling

Последна редакция: ср, 27 дек 2017, 10:40 от Slawena

# 716
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:
Привет, изгледах Любов под наем на един дъх. Няма драма, няма затвор и болница, които присъстват в всички сериали, които съм гледава до сега. Много се забавлявах. Мисля да започна от тема 1 и да изчета всичко, което се писали докато са снимали сериала.
Добро утро  Hug Heart Eyes

 Купи си розови хапчета за нерви и поне няколко пакета кърпички, че ще плачеш от смях през повечето време  Joy

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

 Crazy  Whistling




 Hug Hug Hug            Flutter Party




# 717
  • Мнения: 11 985
Боре все се облизва като гладен котарак около Елка Mr. Green, или е тик/ навик Thinking

# 718
  • Мнения: 9 540
Боре все се облизва като гладен котарак около Елка Mr. Green, или е тик/ навик Thinking

Навик му е, сякаш устните му винаги са сухи  Thinking Thinking Забелязала съм, че е така главно по интервюта,явно от притеснение, макар и при Йомер да не липсваха такива моменти  Whistling Whistling

# 719
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 370
Привет, изгледах Любов под наем на един дъх. Няма драма, няма затвор и болница, които присъстват в всички сериали, които съм гледава до сега. Много се забавлявах. Мисля да започна от тема 1 и да изчета всичко, което се писали докато са снимали сериала.

Добро утро  Hug Heart Eyes

Аууч страшна идея  ooooh! Купи си розови хапчета за нерви и поне няколко пакета кърпички, че ще плачеш от смях през повечето време  Joy
Привет  Hug
 Joy Joy Joy Joy не знам дали ще изчетеш всички теми. Аз те съветвам да започнеш от 10, защото в началните теми се коментират 3 сериала.

Общи условия

Активация на акаунт