Сватба 2018 - III-та част

  • 46 038
  • 734
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 22 947
Пак аз съм първа, хаха. Grinning Приятна подготовка на всички ви желая.Flowers Hibiscus

# 2
  • Мнения: 119
Хехе,да си се похваля в новата темичка❤ Капарирахме си мястото,DJ,фото и видео😊 Вече ми е спокойно и няма да бързам повече 😅 Всичко друго мисля след НГ да започвам да мисля..

# 3
  • София, България
  • Мнения: 3 589
Sunflower, отново благодаря за прекрасната тема!

Patence, честито!

Момичета, лошо почвате темата Simple Smile карайте го по-спокойно! Simple Smile

Аз да ви се похваля, направих си днес бутониерите и пак съм супер доволна от себе си.
Я да попитам, вие на всички ли ще слагате бутониери?! Защото аз мислих, че само на родителите, братя, сестри и кумовете?!

Показвам ви ги в скрит текст:
Скрит текст:

Дясната съответно е за младоженеца.

Направих и едно подаръче за гостите, ама нещо не съм много сигурна, още ще го мисля...

# 4
  • Мнения: 882
Purple_Peanut браво страхотни са станали. Ще споделиш ли от къде си купи материалите . Blush

# 5
  • София
  • Мнения: 22 947
Много са хубави, наистина. Аз съм много зле с тия неща. Grinning
Иначе и ние слагахме само на най-близките. Тя всъщност майка ми беше купила и се занимаваше, аз можех да мина и без тях. Grinning

# 6
  • София, България
  • Мнения: 3 589
От 5 различни места хахахааха

Зелените листа са от Алиескпрес, сатенените панделки са от  Джъмбо, големите бели розички са от един сайт martenici-petya.com, дантелата е от сайта Rakhiva, лилавите и белите малки розички са от olx от една женичка по 70ст. продава букетчето с 12 бр. Simple Smile Grinning

И аз мисля, че само на най-близките... ако трябва да направя 120 бутониери, ще откача на макс!

# 7
  • Мнения: 882
Благодаря Hug аз също мисля само за най-близките . Много добре си се справила.  Браво колко много напредвате.  Кефя ви се много и супер надъхвате Grinning

# 8
  • Мнения: 811
Sunflower92, страхотно изглежда новата тема!Благодаря за което Simple Smile Аз след като запазихме ресторант,дж,фото , видео и флорист,като че ли се успокоих и се кротнах Grinning В голяма дилема съм за украсата на ресторанта, ако има хора,които са били там ще ме разберат ( става въпрос за ресторанта на Гранд хотел Приморец в Бургас).Обстановката е доста тежка и украсата се оказа презизвикателство за човек,обичащ по-семплите неща Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 998
Purple_Peanut, чудесно си се справила.
Ние няма да имаме нито бутониери, нито късметчета за хвърляне. Нещо не ми се занимава с такива неща.
elito91, супер е това! Най-важното е ти да си доволна, всяка булка трябва да се чувства приказно в роклята си Heart

Радвам се, че ви харесва новата тема Simple Smile Дано да я изпълним с още повече положителни емоции!

# 10
  • Мнения: 319
Да се включа и аз тук.
При мен нещата са в лек застой.

Шаферка ще ни е дъщерята на кумовете, те вече са й купили шаферска рокля, като принцеса е.
Ние пък уредихме и подарихме нашия кумов подарък. Няма да поемем нощувките на гостите, но за тези от Добрич сме предвидили автобус, точно с две отделни потегляния, всеки да си прецени кога да си ходи. За чужбинските гости, те така или иначе ще комбинират сватбата с почивка, та те ще си имат свои резервации, където пожелаят...
Та нашия подарък е две нощувки в една от вилите към Блексирама. За вас може да ви се струва, че се подразбира, че ние ще платим така или иначе, но ние взехме вила с две спални, две бани, собствен басейн и т.н. За да може майката на кумата, бабата, да се погрижи за децата на кумовете и да им е спокойно на всички.

Te не очакваха и много се зарадваха.

# 11
  • Мнения: 19
Здравейте!:) да се включа и аз към тема с въпрос- откъде сте си набавили сватбени покани- дали сте ги поръчали, закупили от  физически магазин или сте си ги направили сами? Препоръки?

# 12
  • Мнения: 1 998
zmistery, добре дошла сред нас! Аз ще си поръчам поканите от един сайт, много съм доволна от нещата, които предлагат.
Тук има доста момичета, които правят доста неща сами. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 156
zmistery, добре дошла сред нас! Аз ще си поръчам поканите от един сайт, много съм доволна от нещата, които предлагат.
Тук има доста момичета, които правят доста неща сами. Simple Smile
В този ред на мисли, предлагам да отворим тема по ръчен труд, за да споделяме кой с какви материали и какво изработва. Grinning Шегата настрана, оказа се зор търсенето на копирен център, който да има хартии, каквито аз си представям, че искам да ползвам за принтиране на нашата покана (и който да мога да посетя в обедната почивка или просто да не трябва да си взимам отпуск, за да свърша някаква работа там), както и намирането на подходящи материали като канелени пръчици, 10 сантиметрови (по всички магазини са около 5-6). Grinning

# 14
  • Мнения: 1 998
zmistery, добре дошла сред нас! Аз ще си поръчам поканите от един сайт, много съм доволна от нещата, които предлагат.
Тук има доста момичета, които правят доста неща сами. Simple Smile
В този ред на мисли, предлагам да отворим тема по ръчен труд, за да споделяме кой с какви материали и какво изработва. Grinning Шегата настрана, оказа се зор търсенето на копирен център, който да има хартии, каквито аз си представям, че искам да ползвам за принтиране на нашата покана (и който да мога да посетя в обедната почивка или просто да не трябва да си взимам отпуск, за да свърша някаква работа там), както и намирането на подходящи материали като канелени пръчици, 10 сантиметрови (по всички магазини са около 5-6). Grinning

Канелени пръчици съм виждала много из интернет, но не помня колко големи. Ще потърся и ще ти кажа.
Аз имам идея да разпечатам тейбъл картички и едни благодарствени картички и ще ги разпечатам в Офис 1, но там нямат голям избор от картони за разпечатване, та имаме тук едно много любимо мое магазинче, което мисля, че зарежда от Rakhiva, и там има по-голям избор от хартия и картони.

Общи условия

Активация на акаунт