Сватба 2018 - III-та част

  • 46 068
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 156
Предполагам, че информацията може да се сложи в скрит текст и отгоре с големи букви да пише примерно : " Магазини за булчински рокли" или нещо такова, за да бие на очи.
Да, всъщност при нас няма толкова много неща Simple Smile

# 721
  • Мнения: 1 998
И аз си мислех, че може да е в скрит текст, а отгоре да е пояснено.

# 722
  • София
  • Мнения: 371
Правя корекции и добавям инфо към поста, накрая може само да се копира във всеки нов пост, като скрит текст, споделяйте опит и мнения Simple Smile)

# 723
  • Burgas
  • Мнения: 106
Момичета да питам в църквата като се запазва датата тогава ли се плаща или не ?

# 724
  • Мнения: 1 998
Момичета да питам в църквата като се запазва датата тогава ли се плаща или не ?

Мисля, че е различно в различните църкви, защото тук май имаше момичета, които казаха, че са платили таксата, когато са си запазили датата и часа, а нас ни записаха и ни казаха 10 дни преди сватбата да отидем да потвърдим датата и часа и да платим таксата.

# 725
  • Мнения: 5 559
Ние платихме капаро септември 2016 - 100 лв, а остатъкът - 160 лв една седмица преди сватбата юли 2017. За Св. Неделя говоря.

# 726
  • София
  • Мнения: 371
Момичета да питам в църквата като се запазва датата тогава ли се плаща или не ?
При нас капарото е 50лв. Платихме го при запазване на дата, иначе сумата ни е 185 лв. Доплаща се 20 лв. За камера и 10 за апарат та общо ни е 195 лв. Казаха ни че няколко дни преди това е хубаво да идем да платим остатъка, но в краен случай може и в деня на сватбата Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 дек 2017, 15:13 от Ester Georgieva

# 727
  • Мнения: 485
Здравейте момичета.Сега се захващам да изчета предните теми,защото и аз съм кандидат булка.Първо искам да честитя на всички момичета и да им пожелая да имат мечтаната сватба.Обмисляме варианта за месец април или май.След Нова година ще се захващаме със задачите.Понеже видях,че има момиче от Бургас с дата 21.04 и понеже това е една от желаните ни дати искам да попитам дали сте питали по други ресторанти дали залите са били свободни.Благодаря ви предварително

# 728
  • Мнения: 1 998
Здравейте момичета.Сега се захващам да изчета предните теми,защото и аз съм кандидат булка.Първо искам да честитя на всички момичета и да им пожелая да имат мечтаната сватба.Обмисляме варианта за месец април или май.След Нова година ще се захващаме със задачите.Понеже видях,че има момиче от Бургас с дата 21.04 и понеже това е една от желаните ни дати искам да попитам дали сте питали по други ресторанти дали залите са били свободни.Благодаря ви предварително

Добре дошла сред нас! Пожелавам ти да успееш да си организираш всичко така, както си го мечтаеш! Simple Smile

# 729
  • София
  • Мнения: 22 999
https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Eto-na-koya-data-napirat … rez-2018-g-766703

Oбщо взето става въпрос за пловдивските булки, но може да ви е интересно. Има информация и за бъдещи ремонти на зали в града. Peace

# 730
  • Мнения: 485
Благодаря.И аз ви пожелавам същото от сърце.

# 731
  • Мнения: 319
Момичета, от утре вече е 2018 и нашите сватби са с една идея по-близо. Пожелавам ви новата година да ви донесе мечтаните сватби, с много любов, щастие и истински хора, с които да споделите тези скъпоценни и незабравими моменти!
Вярвайте в красотата на мечтите си и не спирайте да следвате сърцето си!

Heart

# 732
  • Мнения: 6 307
Мили момичета, нека Новата Година ви донесе много силна обич, разбирателство и уважение! пожелавам ви да създадете здрави семейства, които да устоят на бурите в живота! Весело  и незабравимо посрещане на 2018 г.!

# 733
  • Мнения: 882
Честита 2018година момичета.. Това ще бъде една незабравима година за нас. Пожелавам ни сватбите ни да преминат както сме ги планували , че  и даже още по - добре ... както оставаше една година когато за пръв път ви писах ,  така вече станаха 5 месеца. Аз лично вече нямам търпение Hug

# 734

Общи условия

Активация на акаунт