Сватба 2018 - III-та част

  • 46 083
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 882
Purple_Peanut много добре го написа ..Heart аз също искам да ви пожелая весели празници Kissing Heart ..

# 691
  • Мнения: 1 998
Момичета, и аз ви пожелавам весели празници, да ви се случат много чудеса и също като Purple_Peanut ще ви пожелая другата година по това време или да сте си увеличили семействата, или да сте на път да ги увеличите!

Аз идвам с още малко настроение, че без да го планувам подготвих няколко неща, които ще дадем на кумовете заедно с поканата, а днес мъжът ми избра и кутията, в която да ги сложим и направо си умирам от кеф колко хубаво се получи Heart

# 692
  • София, България
  • Мнения: 3 620
Ее наистина е станало много хубаво! Браво! И мъжът ти има поглед над нещата Simple Smile

# 693
  • София
  • Мнения: 371
Весели празници, момичета!
Аз се захванах да си правя цветя през почивните дни, ето и първия ми опит Simple Smile

# 694
  • Мнения: 132
Весела Коледа и от мен момичета!
Бъдете здрави, щастливи и заобиколени от любов!

Ester, цветето е страхотно! Simple Smile Много ви се кефя на всички, които си подготвяте част от нещата самички, а не като мен с две леви ръце. Simple Smile

# 695
  • София
  • Мнения: 23 051
Весела Коледа и от мен. Желая ви много здраве и приказни сватби!  Hug

# 696
  • Мнения: 1 998
Весела Коледа, момичета! Бъдете много здрави, щастливи и обичани! Simple Smile
Естер, цветята са страхотни! Simple Smile

# 697
  • София
  • Мнения: 371
И аз му се радвам много, ама тези листенца ще има да ги правя до сватбата сигурно Grinning

# 698
  • Мнения: 882
Весела Коледа момичета ... Да бъдем живи и здрави, много щастливи и обичани.  Blush

# 699
  • Мнения: 5 581
Весела Коледа, момичета! Догодина ще посрещнете първата си Коледа като семейство и ви уверявам, че чувството е прекрасно! Heart

# 700
  • Мнения: 993
Весела Коледа, момичета! Дано имате прекрасни сватби! Simple Smile
Аз да се похваля, че вече сме оставили капаро на нашата декораторка и обсъдихме на първата си среща идеите. Сумата, която ми обяви, е съвсем прилична, даже по-малка, отколкото очаквах. Камък ми падна от сърцето, след няколко седмици пак ще се видим с нея. Освен това се влюбих в едни покани, които ми показа, така че и тях съм избрала вече. На люляково лилаво се спряхме, даже си имаме и парченце мостричка. Вече ми се нареди основната част от пъзела. Simple Smile

# 701
  • Мнения: 1 715
Здравейте, последните дни има голямо затишие в темата. Мен от сутринта ми се върти една мисъл. Бях чела, е златото в Турция е по-евтино. Някой от вас обмислял ли е вариант да купи халките си от Турция? Аз много държа моята да бъде разлина от класическите - например цялата с камъни или като венец от листенца. Разглеждам в Инстаграм и в Пинтерест и ми харесват вариантите, при които халката за булката е различна и по-женствена. Тук в България къде мога да намеря такова нещо? Вашите халки от къде ще са ?

# 702
  • Мнения: 1 998
Здравейте, последните дни има голямо затишие в темата. Мен от сутринта ми се върти една мисъл. Бях чела, е златото в Турция е по-евтино. Някой от вас обмислял ли е вариант да купи халките си от Турция? Аз много държа моята да бъде разлина от класическите - например цялата с камъни или като венец от листенца. Разглеждам в Инстаграм и в Пинтерест и ми харесват вариантите, при които халката за булката е различна и по-женствена. Тук в България къде мога да намеря такова нещо? Вашите халки от къде ще са ?

Мисля, че една от булките тук си беше купила халките точно от Турция, дори ги беше показала.
Иначе, според мен, може да си харесате модел в интернет и някой бижутер тук да ви ги направи. Стига да е човек, на когото може да се доверите.
Ние май все повече клоним към варианта да ни ги направят, защото не можем да си харесаме нищо, което да си отива, а не искам да сме със съвършено различни халки, които нямат нищо общо.

# 703
  • Мнения: 6 317
Честита Коледа! В св. център в Младост има голямо разнообразие от модели.
В Турция има злато, коета е с ниско качество и с малък карат, т.че внимавайте ако купувате халки от там.

# 704
  • София
  • Мнения: 371
В Кърджали също е по-евтино златото,  общо взето в градовете до границата е драстично по-евтино отколкото в София например

Общи условия

Активация на акаунт