Сватба 2018 - III-та част

  • 46 131
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 65
Да, точно това последното е. Благодаря и се извинявам, заблудила съм се, че е от сайт. Аз мисля да го разпечатам и да задрасквам свършеното.

Има много готини приложения за телефон 😊 има даже да отбележиш бюджета и после да чекираш кое си платил и да ти показва колко ти остава

Аз точно такова приложение ползвам, много е удобно защото е с теб навсякъде. Отброява дните до сватбата, има бюджет, списък с гости и т.н. Имам и тефтер където записвам идеи, телефонни номера и т.н. но не го нося постоянно.



Може ли да споделиш кое приложение ползваш Simple Smile

# 661
  • Мнения: X
Тъйй, ние с милото постигнахме консенсус по отношение на дилемата цветя или дарения.  Решихме да не натрапваме на гостите си идеята за благотворителност, а тъй като и китки не ща, които после да разнасям напред-назад, ще им пишем да си спестят букетите и с тези пари да купят нещо за децата си.
Имам някаква идея за по-разчупен текст за поканата, ама не знам годеникО дали няма да изпадне в шок като му го предложа за прочит.

# 662
  • София
  • Мнения: 23 139
И пак да кажа - очаквайте цветя.  Laughing

# 663
  • Мнения: 1 998
Идвам да се отчета и аз Grinning
След много нерви вече имаме агенция. Днес направих среща, обсъдих с мъжа ми и след още малко нерви Grinning се обадих да потвърдя, че ще работим заедно. Остава утре да дам капаро и да съм по-спокойна, че на моменти ми избиват балансите, колкото и да ми е приятно да си организирам всичко сама.
Сега проблем остават халките, тъй като категорично не харесваме едни и същи неща, той няма нищо против да сме със съвършено различни пръстени, а аз искам поне да си отиват, ако не са еднакви.

# 664
  • София, България
  • Мнения: 3 628
И пак да кажа - очаквайте цветя.  Laughing

Хахахаха как ни връщаш в реалността. От 50 семейства, 20 да НЕ донесат, пак ще съм доволна!

Нямам никакво намерение да им казвам за какво да си използват парите за цветята, просто да не ми носят цветя Sweat Smile

Аз харесах много едни чаши, кристални. Довечера ще съгласувам с другата половина и ако му харесат, ще ги поръчам.

Sunflower, честито за агенцията. Успех с организацията заедно с тях Simple Smile Тая работа с халките е много кофти! Изобщо не знам и ние как ще избираме... не го мисля изобщо!
Дори и с различни халки, все пак важното е да ви харесват... не мисля, че е проблем, нали важното е да си ги носите с удоволствие Relaxed

# 665
  • Мнения: 993
Уф, с халките и ние сме доникъде. Искаме или напълно изчистени, или едни, които видях в английски сайт - от платина са и струват към 8000 лв. Говорих с един бижутер да ни ги изработи от бяло злато. Иска ми се на двама ни да са напълно еднакви и годеникът ми също е на това мнение.


# 666
  • София
  • Мнения: 23 139
Не е ли малко странно мъжката халка да е с камъче?

# 667
  • Мнения: 993
И аз така мислех, но пък моделът много ни хареса и на двамата. Ако все пак изберем обикновени, ще са от бяло злато, без нищо по тях.

# 668
  • Andalucia
  • Мнения: 53

Може ли да споделиш кое приложение ползваш Simple Smile

Приложението е на испански, Bodas.net се казва. Предполагам че има и варианти на английски. 

Sunflower, с коя агенция ще бъдете?

Ние вече имаме покани Simple Smile
Халките ни ще бъдат клсически модел и жълто злато. Пролетта мислим да ги поръчаме.

И аз ще кажа на гостите че няма нужда от цветя, но сигурно ще купят.  А е много мил жест  😊

# 669
  • Мнения: 5 604
Момичета, на нас повечето гости не ни донесоха букети, може би имаше общо 5-6 китки, така че все пак е вероятно да се съобразят с желанието ви. Wink
Wasted, на мен също мъжкият вариант на халката ми идва малко женствен и не мога да го възприема с чупката и камъчето, но ако ви харесва, нищо не трябва да ви спира. Simple Smile
Нашите са еднакъв модел - абсолютно изчистени, като моята е от бяло, а неговата - от жълто злато, защото останалите ни бижута в ежедневието са такива. На родителите им беше много странно това решение и взеха да опяват, че трябвало да са еднакви, за да ни е на късмет в брака и т.н., и в същия момент им дадох пример с една роднина, която въпреки напълно еднаквите халки всеки път, има 3 неуспешни брака зад гърба си, с което ги затапих от раз. 😁😁😁

# 670
  • Мнения: X
Сънфлауър, браво, напредвате Simple Smile
За халките те разбирам. И ние харесваме различни метали - той злато, аз сребро, бяло злато, платина. И може би ще търсим вариант от онези халки, които са с комбинация от жълто и бяло злато.

За букетите не знам. На една от сватбите, на които ходихме изрични вместо букети призоваваха за дарения, ама пак имаше 1-2-ма неразбрали с букетчета Simple Smile)) В крайна сметка не можем всичко да контролираме.

На Уейстед платинените халки ми харесаха много. Мъжката ще е малко романтична, но какво пък. Явно идеята е като се сложат една върху друга да се образува това красиво сърце Simple Smile

# 671
  • Мнения: 1 739
По темата с букетите, аз съм на мнение, че най-тактично ще се получи ако при поднасянето на поканата се уточни това, устно. Имам предвид, че аз най-вероятно ще помоля ако може без букети, а пък който е по впечатлителен ще обърне внимание, ще разбере казаното и ще го запомни. Тези, които не го направят според мен , дори и да им го напиша пак няма да ме отразят и ще донесат цветя.
При всички положения ще подготвя 1-2 кофи за цветята после, но се надявам и аз да са по-малко като количество.

# 672
  • Мнения: 266
Wasted халките са супер! Най-важното е, че и на двамата ви харесват. Моят момък не носи никакви неща по себе си и тази халка ще я носи сигурно 50% от времето, аз затова си правя каквото на мен ми харесва хахахха Най-важното е вие да си се чувствате добре с избора си, защото няма другите да ви носят халките Simple Smile
А за другите неща много ме стресирате, много сте бързи ххаха Аз сега си правя поканите, обаче понеже сватбата ни е средата на септември, мислим да ги раздаваме през май. Вие колко време преди сватбата ще си раздавате поканите?

# 673
  • Мнения: 132
Момичета, да се похваля и аз, че поканите са ни готови. Вчера си ги взехме и са точно такива, каквито искахме. Много съм щастлива. Simple Smile)))
Ако някоя има интерес бих пратила снимка на лично. Simple Smile

# 674
  • Мнения: X
Мария, може ли на мен?

Общи условия

Активация на акаунт