Коледата наближава, ОКТОМВРИйчето подаръците обожава! - Тема 2

  • 46 550
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 18 746
Да и аз съм почти от началото Simple Smile
Трябваше да съм октомврийка 2015, но извадих късмет и съм тук с вас.
Аз с големия имах куче ами като се нагодиш става. А за оставянето аз по имам Деян мъжът ми не дава да ги оставяме, а няма и на кой;)

# 721
  • София
  • Мнения: 5 622
Весели празници и от мен и бебко. Да сте здрави вие и семействата ви!
Аз съм тук от средата. Хем бях с термин септември, но си знаех вътрешно, че ще пренося и малкия стана октомврийче.
На Йордановден ще празнуваме неговото зачеване. Хехе, кога мина това време..

# 722
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 131
Весели празници и от мен!
И аз бях много скептична за форума, но всеки ден си преглеждам темата и всички си ви представям.

# 723
  • София
  • Мнения: 18 746
Да с фотнем  за малко. Само аз най съм пускала снимка на бебока.Simple Smile

# 724
  • София
  • Мнения: 874
Малдини, кучо излиза с нас всеки ден. През останалото време си има един памперс в банята. Не е най-доброто решение, но няма друго. Поне е малка порода и не е толкова страшно да не излиза редовно.
Момичета, и аз съм много благодарна, че ви има, че ви имам. Пожелавам ви вълшебни празници!
Hug

# 725
  • Мнения: 766
Трия поста

Последна редакция: нд, 24 дек 2017, 22:20 от TsvetelinaP

# 726
  • Мнения: 766
Край с анонимността, Grinning

# 727
  • София
  • Мнения: 18 746
Красавици сте и двете Цвети Simple Smile
Аз ако ви пусна в 6 месец снимка ще се хванете за главата . От тогава ме питат ням ли да раждам още:)Simple Smile

# 728
  • Мнения: X
Цвети, супер сте ! Heart
А ти все едно не си бременна, камо ли пък в шести месец.

# 729
  • Мнения: 1 872
Да, завиждам. Аз в шести месец бях +10 и си ми личаха много. Вече нямаше нужда да нося значка в метрото.

# 730
  • Мнения: 1 716
Ето я и Радунка! Grinning
Скрит текст:

# 731
  • Мнения: 1 872
Прелестни са малките бузести кукли.

# 732
  • Мнения: 766
Да, завиждам. Аз в шести месец бях +10 и си ми личаха много. Вече нямаше нужда да нося значка в метрото.
Аз за цялата бременност бях +10кг. Когато родих бях по- слаба от преди да забременея, без крака и задник. Но докато кърмех ядях много и си върнах задника и малко краката. Добре, че имам пътека.Тъкмо си я купих и збременях и не съм я ползвала повече от 3,4 пъти. Ради не ми даваше, а гинеколожката позволи, но аз послушах мъжа си. Може би качих малко килограми през бременността, защото не спирах да се разхождам. Правех по 7-10км. на ден, а може и ген да е. Но това не е най- важното. Както и да изглеждам фигуратата с усилие се оправя, старая се да си оправя отношенията с ММ, защото много се отчуждихме покрай грижите за Лорен.

# 733
  • Мнения: X
Joony, много е сладка Heart

Аз като родих бях по-слаба от сега. След раждането гледах да имам кърма и плющях всичко. Е, кърмата ми спря доста бързо, но апетита си ми остана. Направо не мога да се гледам, да минават тия пусти праСници и да се захващам с някаква диета, че не се трая сама себе си.

# 734
  • Мнения: 1 872
Въобще не съм мислила за диета. Самите кг (+5) са ми ОК, защото преди бях доста клющава за височината си. Но ми се ще да направя нещо за целулита по краката. Още дори и не съм седнала да гледам какъв тип движение трябва. А и честно казано (донякъде и заради кърменето) още не ми се прави нищо без бебчо.
Миналата седмица като ходих на кино, за пръв път ми се събраха 2.5 часа да не мисля за него. Иначе като излизам за повече от една разходка време, почва много да ми липсва малкото вързопче щастие.

Общи условия

Активация на акаунт