Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева Тема 3

  • 81 937
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 487
Написала съм ясно: хистеро. Лапароскопът още не е дошъл. За тръбите правихме хидротубация.

Моля да се придържате към добрия тон. Тук всички сме добронамерени. Две "уж" в един отговор ми се струват много.

Последна редакция: пт, 01 дек 2017, 19:59 от delisardeli

# 31
  • Мнения: 6 036
Да, наистина не е приятен този обвинителен тон. То сякаш от д-р Калчев зависи кога ще стартира новата клиника. Човекът прави каквото може, да се радваме че можем да се възползваме поне от част от процедурите. Smirk

Дели, хайде дано ни зарадваш с едно естествено получило се чудо.

Последна редакция: пт, 01 дек 2017, 20:22 от Boby_pl

# 32
  • София
  • Мнения: 7 487
Боби, и аз се надявам много, ще действаме от следващия месец Flowers Hibiscus

# 33
  • Мнения: 882
Леле как съм ви изпуснала!  Crazy Разписвам се чак на трета страница, но много ми харесват новините.  Peace

Блингче,
страхотна тема, както винаги!  Hug Хайде и другите бременни момичета да се престрашат да се запишат на първа страничка, има поне още 2, освен Усмивка, за която много се радвам!

Усмивче, от сърце ти пожелавам много лека бременност! Нека гащите са такива, за каквито си мечтаеш!  Hug

Синеока, честити 9 месеца, кога мина това време наистина, хайде скоро да се хвалиш с ходеща рибка!  Heart Eyes

Дели, новините от хистерото на мен ми се струват чудесни!  Hug Стискам палчета за Коледно порочно чудо!  Praynig

И последно да ви благодаря за милите думи.  Heart Eyes Ние още сме 2 в 1, но почти не остана до датата ми за секциото. Бебка е супер активна напоследък, а подготвителните контракции станаха доста чести. Надявам се да изчака, за да не правим всичко на пожар, но и да реши по-рано док каза, че ще се справим.  Peace

Боби, Поли, Сънче, Рени, и всички които изпускам, много  Hug и положителна Коледна енергия.  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 631
Стиснати палци за Лив и Дели   Peace
-
Очакваме новини за новото работно място на док.

# 35
  • Мнения: 882
Момичета, моята бебка реши да подрани и не успях да си изчакам датата за секциото.  Crazy Вчера ми изтекоха водите и направихме спешно секцио, така вече си имаме малко съкровище родено на 3.12, 3260 гр, 50 см.  baby_neutral

И двете сме добре, свикваме една с друга. Ще разказвам повече като се приберем у нас живот и здраве към края на седмицата.  Heart Eyes
Изпращам много бебешка енергия на всички!  Hug

# 36
  • Мнения: 3 902
Ливче, честито! Да расте малката усмихната и засмяна, а на теб бързо възстановяване!

# 37
  • Мнения: 1 275
Честито!
Чудесни мерки има госпожицата!Да расте здрава и щастлива!

# 38
  • София
  • Мнения: 7 487
Лив, честита бебка! Да сте здрави и много щастливи заедно!
Силни прегръдки и на двете и бързо възстановяване!

# 39
  • Мнения: 16 871
Ливче, честито!!!!
Много се радвам, бъдете здрави и щастливи 🤗



Пс:Димитров ти прави секциото, нали Simple Smile

Последна редакция: пн, 04 дек 2017, 13:40 от ver4eto_sv

# 40
  • София
  • Мнения: 692
Ливче, честито и тук. Живи, здрави и щастливи да сте цялото семейство! Прекрасна, малка кукличка си имаш вече  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 6 036
Ливче, честито! Да ти е жива и здрава госпожицата, желая й прекрасен, вълнуващ и много щастлив живот! Heart Ще чакаме подробности, когато се приберете и свикнете една с друга. Прегръдки и целувки! Kissing Heart

# 42
  • Мнения: 244
Ливче, честито! Да ви е жива и здрава принцесата. Как се казва?
А аз малко да се оплача. С остър синузит съм. Това чудо боли повече от секциото, което ми правиха. 3 дни и нощи не съм спала от болка. В някакъв кошмар съм. Пробвах  какви ли не бабешки лекове и след 3 дни мъчение реших да отида на УНГ. Жената каза че съм много зле, както и подозирах. Изписа ми антибиотик. Обадих се на Теди и тя ми каза че док не позволява да взема този антибиотик. Все още съм само в 11 седмица. Да им звънна утре да ми кажат какво са решили. А аз сега се чудя как ще изкарам и тази нощ

# 43
  • София
  • Мнения: 1 055
Ливче честито щастие.Много здравичка,усмихната и благословена да е принцеската.Бързо възтановяване на мама.❤❤❤

Усмивче много не приятно с този синозит.Дано да ти разрешат да пиеш нещо за облекчение.Нищо ли от бабините не успокоява.

# 44
  • Мнения: 631
Лив, честита принцеска! Да расте обичана и много да ви радва! Heart
Бързо възстановяване! Hug

Общи условия

Активация на акаунт