Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева Тема 3

  • 82 055
  • 744
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 6 062
Лимонче, какво стана на прегледа при док? Ако ти се споделя, де. Flowers Four Leaf Clover

# 556
  • Мнения: 2
Благодаря Ви за отговора момичета. Тези дни ще се обадя да питам и като разбера нещо ще пиша.😆

# 557
  • Мнения: 6 622
Боби, нищо конкретно още . Същата работа си е ЧХГ расте бавно , в матката нищо не се вижда. Единственото ново е ,че и док се съмнява за извънматочна, вижда нещо в дясната тръба ,но не е на 100 процента сигурен още. Ако е така се е получило наистина много интересно при мен овулацията е била от ляво ,там е жълтото тяло и лявата тръба е проходима,но по някакъв начин яйцеклетка е попаднала е дясната ми тръба, която е много нагъната. Док каза ,че тава се случва изключително рядко. Ако наистина се укаже така се чудя що за късмет е това за 5 години един път да се случи чудото и то не където трябва.
Но за сега не сигурно още док ме следи стриктно и в понеделник съм пак на преглед. От няколко дни ми се появиха и някакви болки в дясно и долу ниско и се притеснявам да не стане нещо, защото съм много разредена от фракси и АП. Само да се порежда лекичко при бръснене , започва да тече кръв и няма спиране. Добре ,че док ми го спря.

# 558
  • Мнения: 847
В Малинов може да се плаща и месец за месец,но не ти казват ако не попиташ. Нашите са до средата на Март, дано до тогава клиника има готовност за съхранение.
Лимонче сутринта се сетих за теб...как се развиват при теб нещата...?

# 559
  • Мнения: 6 622
Слънце писала съм едно мнение над твоето Simple Smile

# 560
  • Мнения: 847
Момичета според вас при естрадиол 233 и ЛХ 23 (на 9ти ден от МЦ) кога да очаквам О?

# 561
  • Мнения: 5 900
Много зависи. Без преглед е по-трудно да се прецени. Всеки има различен пик. По спомен моя беше около и над 80 май. Но при теб може да е различно. Може би имаш 2-3 дни, че и повече. Може и да няма. Ако не успееш с вливката уикенда, действай понеделник Wink
_limonche_, ще се измъчиш Confused Пожелавам ти в понеделник драстично да е спаднало и да си отдъхвате вече.

# 562
  • Мнения: 6 622
Иска ми се вече да имам някаква яснота по въпроса. Сега имам чувството ,че съм в някаква дупка от която няма измъкване Cry

# 563
  • Мнения: 847
Много зависи. Без преглед е по-трудно да се прецени. Всеки има различен пик. По спомен моя беше около и над 80 май. Но при теб може да е различно. Може би имаш 2-3 дни, че и повече. Може и да няма. Ако не успееш с вливката уикенда, действай понеделник Wink
_limonche_, ще се измъчиш Confused Пожелавам ти в понеделник драстично да е спаднало и да си отдъхвате вече.
Блингче вливката я направих днес, а резултатите на хормоните ми е от вчера.Д-ра каза с..с в петък (вчера) и в неделя и в понеделник ще ме види.Имахме контакт вчера и днес сутринта (детето беше на гости при баба и мъжът ми направо ме нападна сутринта😂).Ще се опитаме и утре да имаме контакт и се надявам да не е голяма грешка, че и днес имахме.Много се напрягаме с този с..с по график и не ни е много хубаво, нооо стараем се..пък дано да имаме късмет и скоро отново да видя двете чертички...При ин витро опитуте си спомням че два дни преди пункцията естрадиола беше около 170, но за ЛХ нямам никакви спомени...

# 564
  • Мнения: 5 900
Добре сте направили тогава. Не се притеснявай. Ние никога не сме правили тези паузи от ден точно покрай О. Единствено бяхме стриктни с дните покрай опитите и като цяло да прилагаме американската схема. ЛХ ти е по-голям оринтир за наближаващата О. Но при всеки си има особености и хормоните варират.Така че не им обръщай внимание. Не си в процедура все пак и няма нужда да се напрягаш допълнително. Важното е, че си направила вливката и действате.

# 565
  • Бургас
  • Мнения: 97
Здравейте,док. иска  да направим нова спермограма,от Бургас съм,къде в околието ще ми препоръчате да я направим?

# 566
  • Мнения: 6 622
Момичета ,мина прегледа при док. Вече е сигурно, извънматочна е. Сега ще пусна ЧХГ и ако стойностите растат ми предстои лапароскопия. Трябва да реша дали да запазя тръбата ако е възможно или да я махна. Също така дали да ме оперира док. в Щерев или да ме изпрати в Шейново. Направо незнам вече , ужасно ме е страх от операция и упойка. Док ми каза да не се патувам за да не стане нещо по пътя.

# 567
  • Мнения: 427
Момичета ,мина прегледа при док. Вече е сигурно, извънматочна е. Сега ще пусна ЧХГ и ако стойностите растат ми предстои лапароскопия. Трябва да реша дали да запазя тръбата ако е възможно или да я махна. Също така дали да ме оперира док. в Щерев или да ме изпрати в Шейново. Направо незнам вече , ужасно ме е страх от операция и упойка. Док ми каза да не се патувам за да не стане нещо по пътя.
Миличка, всички ни е страх от упойки и операции. / А аз съм патологичен случай, умирам от страх/. За твое добро е да минеш през тази операция. Не мога да ти дам съвет за тръбите, но аз лично бих я запазила, ако може. А операцията я направи при Калчев , ако ще се чувстваш спокойна. При всеки нов доктор ще се чувстваш напрегната и т.н. Пожелавам ти да мине всичко и да се радваш скоро на малко човече Simple Smile

# 568
  • София
  • Мнения: 210
Ако ще продължиш бебеправенето с Калчев, може би е най-добре той да ти прави лапарото. Така ще има поглед от първа ръка какво точно е състоянието на тръбите.

# 569
  • Мнения: 19 733
Мамка му, хич не очаквах да е извънматочна Sad

Общи условия

Активация на акаунт