Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева Тема 3

  • 82 003
  • 744
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 16 876
Ако ще продължиш бебеправенето с Калчев, може би е най-добре той да ти прави лапарото. Така ще има поглед от първа ръка какво точно е състоянието на тръбите.

И аз мисля така. Калчев е много добър оператор Hands V

# 571
  • Мнения: 5 895
Лимонче, съжалявам spoko Аз все пак ти пожелавам да спадне ЧХГ и изобщо да не мислите за лапаро. Ако все пак се наложи ти препоръчвам док да я направи. Без значение от болницата. Но да пипа той, защото ще те опази най-добре.
Скрит текст:
Ако имаше как и секциото щях да направя при него
За тръбата обсъди вариантите с док, после заедно с ТМ и решете това, което чувствате. Ние няма какво да коментираме.
marchelka, не съм от региона, но по спомен нямаше много удачни опции. Местните момичета ще пишат.Ако има как намерете начин да отидете до Сф въпреки всичко.

# 572
  • Мнения: 846
[video][/video]
Лимонче, съжалявам.
Най-добре каквото и да се прави да е при д-р Калчев, поне аз само на него имам доверие вече.
За тръбата, както го усещаш... И аз хем искам да се получи нормално, хем едната ми тръба е запушена, другата нагъната.... страх ме е много от извънматочна. Не знам вече кое е правилно.
Сигурна съм, че ще вземете правилното решение.
Успех!!!

# 573
  • Мнения: 3 903
Лимонче, съжалявам. Относно решението, то трябва да е между теб, ТМ и доктора, сигурна съм, че ще вземете най-доброто решение. Силно те прегръщам, дръж се!

# 574
  • София
  • Мнения: 7 513
Лимонче, аз също препоръчвам Калчев да те оперира, ако имаш избор. Стискам палци всичко да мине добре. Прегръдки!

# 575
  • Бургас
  • Мнения: 97
Да няма,тук правят обикновена,а Док. ми иска разширена.Намерих в Стара загора в болница Тракия имат семинологична лаборатория,правят и разширена.Някой момичета от района да се включат да кажат мнения за там? Щеше ми се да си спестим едно ходене до София.

# 576
  • Мнения: 427
Да няма,тук правят обикновена,а Док. ми иска разширена.Намерих в Стара загора в болница Тракия имат семинологична лаборатория,правят и разширена.Някой момичета от района да се включат да кажат мнения за там? Щеше ми се да си спестим едно ходене до София.

В Бургас няма ли ин витро клиника ? Видях във фонда тази МБАЛ Бургас АД – гр. Бургас.

# 577
  • Мнения: 1 275
Попитайте в темата на др.Стефанов. Клиниката е в Стара Загора и момичетата ще имат представа.

# 578
  • Мнения: 5 895
marchelka, ако е в Стара Загора по-скоро при Стефанов. Има добри отзиви за там. Би трябвало да правят СГ. Ако трябва и до Пловдив отидете, но и там не са много добри опциите. Евентулно Ню Лайф.
Натали Димитрова, то има, но поне по мои спомени от годините прекарани тук и това, което са споделяли момичета от региона не са им много коректни СГ като резултат. Имаме бургаски момичете в групата. Като могат ще споделят опит.

# 579
  • Мнения: 427
Във Варна също може да се направи, ние имаме три правени във Варна и доктора ни ги призна.

# 580
  • Бургас
  • Мнения: 97
Във Варна,къде ги правихте?

# 581
  • Мнения: 427
В Олимед, в Майчин дом и в Инвитро център Варна .

# 582
  • Мнения: 847
Оф лимонме ужасно съжалявам...Дано нещата при теб се развият по възможно най добрия начин...Успех!

# 583
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Лимончеее, много съжалявам Sad

# 584
  • Мнения: 882
Лимонче, силно гуш!  Sad Явно и през това ще трябва да преминете. Кураж и бъди силна! Повечето момичета тук имаме не малко операции и упойки, неприятно е, но всичко ще бъде наред щом си в ръцете на док. Аз бих избрала него, страхотен оператор е.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт