Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева Тема 3

  • 81 966
  • 744
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 223
   Лимонче, съжалявам. Надявам се да се нареди всичко по най -добрия за теб начин.
  

Последна редакция: пн, 22 яну 2018, 18:46 от Idelle

# 586
  • Мнения: 6 622
Излезе ми ЧХГ-то паднало е от 2394 на 2164. В сряда пак ще повтарям, за сега док ме прати вкъщи. Ох , незнам що за късмет имаме с ММ док каза,че за пръв път в кариерата си среща такъв случай. При О от към здравата тръба да се получи извънматочна в срещуположната нагъната тръба. Дано ЧХГ-ТО падне бързо и да не се налага лапаро.
Благодаря ви за подкрепата мили момичета, докато ви четях се почувствах по-добре Heart

# 587
  • Мнения: 427
KissKiss
Излезе ми ЧХГ-то паднало е от 2394 на 2164. В сряда пак ще повтарям, за сега док ме прати вкъщи. Ох , незнам що за късмет имаме с ММ док каза,че за пръв път в кариерата си среща такъв случай. При О от към здравата тръба да се получи извънматочна в срещуположната нагъната тръба. Дано ЧХГ-ТО падне бързо и да не се налага лапаро.
Благодаря ви за подкрепата мили момичета, докато ви четях се почувствах по-добре Heart

Всичко ще е наред Kiss

# 588
  • Мнения: 19 690
Добре де, ама аз нещо не разбирам в твоя случай. Ти имаше положителни тестове преди Коледа. Оттогава е цял месец. Или са били два ембриона (един матката, един в тръбата), или нещо не ми се връзва.

# 589
  • Мнения: 6 622
При мен всичко беше супер странно.   С теста съм го хванала съвсем рано според   последният ми мц трябва да съм в 6 г.с.  Нищо вече не би ме учудило, всичко е възможно.

# 590
  • Мнения: 6
Здравейте момичета . Искам да попитам имате ли инфо кога ще заработи лаборатория към клиниката. Ние имаме взета заповед ,но ни препоръчаха да изчакаме всичко да бъде в новата клиника. Сега пак казаха да се обадя началото на февруари, това постоянно отлагане вече не знам....Дали знаете кога ще започнат с процедурите в новата клиника

# 591
  • Мнения: 303
Здравейте момичета . Искам да попитам имате ли инфо кога ще заработи лаборатория към клиниката. Ние имаме взета заповед ,но ни препоръчаха да изчакаме всичко да бъде в новата клиника. Сега пак казаха да се обадя началото на февруари, това постоянно отлагане вече не знам....Дали знаете кога ще започнат с процедурите в новата клиника
Аз звънях днес и ми казаха, че се очаква да заработят на пълни обороти в края на февр. Засега правят само прегледи и консултации.

# 592
  • Мнения: 6
Според мен трябваше да ни кажат ,че ще се забавят толкова много. Аз ги разбирам ,но званя всеки месец от юни насам и така обади се началото на другия, края на следващия и т.н. досега и сега пак а това е доста време . Казаха че януари започват да работят и сега отново чакаме

# 593
  • Мнения: 834
А за коя клиника Ви е заповедта, Mari302?

# 594
  • Мнения: 6
Репробиомед

# 595
  • София
  • Мнения: 562
_limonche_  - аз също бях с извънматочна, Калчев ми направи лапарото април миналата година. Беше тричасова операция и спаси тръбата, за добро или лошо. Имай предвид че при 1 извънматочна, шанса за 2-ра е 50/50. Уговорката за спасяването на тръбата беше според ситуацията. След 4 месеца, цветна снимка показа проходими тръби, но за съжаление все още няма положителен резултат. Ти сама прецени, ако имаш въпроси относно операцията може да ми пишеш.

# 596
  • Мнения: 6 041
Ти каза ли им го? Нали, който е по фонда ще му правят пункцията и трансфера в Репробиомед? Тогава защо се налага да се чака до края на февруари?

Последна редакция: вт, 23 яну 2018, 13:40 от Boby_pl

# 597
  • Мнения: 6 622
 Ивка аз така се надявам ЧХГ да продължи да спада и да ми се размине операция. Но утре ще видя . ММ е категоричен ,иска да се маха тръбата. Страх го е да не се повтори и да не ми се случи нещо,а аз още го мисля. И все пак дано не ми се налага да стигам до операция. Бих си направила  твл ,но след време когато клиниката заработи напълно. Да се огледа как стоят нещата от вътре.

# 598
  • Мнения: 3 902
Боби и аз тва си мисля, особено като знам, че моят ЗЕТ преспокойно може да се случи в репрото, ма не чакам клиниката.

П.С. Одобриха ни от фонда, да видим как ще се развият нещата.

# 599
  • Бургас
  • Мнения: 1 196
Mari302, много ми е любопитно с коя акушерка си контактуваш? Кой ти каза, че трябва да чакаш новата клиника за да си използваш заповедта?

Общи условия

Активация на акаунт