Чумата

  • 41 800
  • 531
  •   1
Отговори
# 510
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Значи, като светне една тема като популярна, мога вече да заложа 5 лева, че Сирената се вихри в нея и пак е стигнала до себе си и собствените си деца. Само не разбрах, ти като "чумата" ли се припозна в случая? Simple Smile
За нея има по-модерен термин - зомби от Апокалипсиса. Laughing

# 511
  • Мнения: 5 134
Ами да, ще им взема и кокошки за паша, и мисирчета. Баща ми от пастирче как е станал научен работник, и те така!

# 512
  • Мнения: X
В Германия не е по-нисък стандарта, пък нямат по 3 деца. Значи има друга причина.

Причините са най-важните неща за немците Geld (да покажат стандарт, ремонтирана къща, нови и маркови мебели и скъпа кола; дели се стотинката дори между роднини. по-добре сингъл в малко лъскаво жилище, отколкото да пресмяташ и разделяш сметката ъа нещата в хладилника, тока, потреблението на пералнята ... ) , Ruhe (да няма шум, да не ги притесняват ... ), Ordnung (да е подредено, чисто и по план и график без промени да те карат да мислиш и да предприемаш нещо )  .



Ще се местя в Германия значи!

# 513
  • Мнения: 5 134
Kontesa, само имай пред вид, че тези три думи са най-лесните в целия  им език май, хаха Simple Smile

# 514
  • Мнения: 2 694
Май просто не им се иска да правят по много деца. Колко много хора познавам, които са високи доходи и са само с едно дете. Просто не им се ражда второ. Не е само до финанси.

# 515
  • Мнения: 19 848
Цитат
Колко много хора познавам, които са високи доходи и са само с едно дете. Просто не им се ражда второ. Не е само до финанси.
А, добър ден. Smiley

# 516
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Май просто не им се иска да правят по много деца. Колко много хора познавам, които са високи доходи и са само с едно дете. Просто не им се ражда второ. Не е само до финанси.
Ами не им се ражда.. Голям праз.

# 517
  • Мнения: X
Kontesa, само имай пред вид, че тези три думи са най-лесните в целия  им език май, хаха Simple Smile
Само езикът им ме е спирал през годините. Иначе са много моят тип хора.
Повечето деца са личен избор.

# 518
  • Мнения: 5 134
Личен избор, както знаем, прави само една потребителка във форума. И той винаги е правилен, всъщност единственият правилен!
Останалите всички сме главозамаяни от системата да се лутаме в поредица безумия и случайности.

# 519
  • Мнения: X
Личен избор, както знаем, прави само една потребителка във форума. И той винаги е правилен, всъщност единственият правилен!
Останалите всички сме главозамаяни от системата да се лутаме в поредица безумия и случайности.
Да гадая ли коя?  Joy
А чума ли е? 

# 520
  • Мнения: 10 993
Повечето ми колежки останаха стари моми без деца, защото няма мъже, които могат да им подсигуряват стандарта. Вие къде ги видяхте тия мъже дето командорят. Аз само жени командири виждам и във форума чета мнения от такива. Мъж да се опълчи, че и претенции да има-май няма. Мъжете около мен си траят защото не им пука особено. И сами са си добре. То това е лошото на нашата цивилизация - че никой вече не ще семейство и деца, защото е трудно да поддържаш стандарт.

# 521
  • Мнения: 2 694
Повечето ти колежки вероятно не са слаби и хубави Simple Smile
С тази ниска безработица в момента и с тези заплати... едва ли има липса на мъже, които да поддържат стандарт.
Просто няма достаътчно свестни жени :Д

# 522
  • Мнения: X
С тези заплати... Joy

# 523
  • Мнения: X
Днес да не е ден на хумористичните изказвания?
С тези заплати ...просто няма достатъчно светсни жени и мъже Simple Smile

# 524
  • Мнения: 5 134
Върти го, сучи го, все до заплатата се стига Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт