Лакове за нокти - 116

  • 69 156
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Вестерос
  • Мнения: 38 360
Ивче, много ми хареса блузата ти Grinning

# 61
  • Мнения: 374

AraBesqUe Hug, пробвала съм "балерина-та", но едвам изтърпях четири дни- не е за мен. Тази форма е за много фини пръсти, аз не съм от тези. Това е максималното заобляне с което мога да се възприема и то на дълъг маникюр.

Скрит текст:

# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 22 984
МamaNaMiro, много свежо и хубаво!

# 64
  • Мнения: 5 478
То май балерината малко хора я понасят Smiley

Ивче, изпуснах да пиша в предния пост. Страхотен цвят! Бях ги заглеждала тези лакове още преди време, ама ми се сториха скъпи за непозната за мен марка. Имам предвид марка, която не е за козметика Smiley Каква им е цената сега, имаш ли спомен?

Мама на Миро, много красиво!

# 65
  • Вестерос
  • Мнения: 38 360
Много сладки стикери.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 002
Lubu heels на лампа

Последна редакция: вт, 28 ное 2017, 06:39 от pepe le pew

# 67
# 68
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
На мен любим празничен ми е Искрен за Коледа, а сега ще видя и новия на Snb.
При мен Lubu Heels от стария апарат с кофти снимки:

http://www.beautifullsin.com/2013/12/china-glaze-lubu-heels-601.html

# 69
  • Germany
  • Мнения: 919
Лелее, кога успяхте да изпишете 5 страници...

Агент, не знам защо си го свалила първия, но и на мен много ми харесва, изобщо и трите са прекрасни!

Лили, забравих да кажа още в предната тема, че формата ти е супер и синьото ти стоеше също много хубаво. А между другото аз никак не съм им фен на тия холограми на ГР, но на твоите ръце стоят много нежно и красиво!

Направо ме заредихте със зимно настроение и май през уикенда ще вадя коледните стикери. Grin

Ето ги и моите любими празнични лакове:

Скрит текст:



Аферата:



Ето я пак, но с други стикери:







Един от най-любимите ми лакове, но не съм успяла да уловя пълната му красота:



Dance Legend със светкавица. При нормална светлина холо частиците почти не се забелязват:




Perfect S78:








А като стана дума за заоблени нокти, ето ме и мен с овални нокти от преди 3-4 години, но така и не се възприех с тази форма тогава. Сега като гледам, не е било толкова лошо, но все пак не мисля, че е моята форма:

# 70
  • Мнения: 31 356
Момичета, да ви попитам, защото не съм поръчвала досега, Стар Нейлз как процедират с поръчките? Обаждане за потвърждение, куриер който очакваме? Някой получи ли вече?

# 71
  • Мнения: 9 575
Момичета, да ви попитам, защото не съм поръчвала досега, Стар Нейлз как процедират с поръчките? Обаждане за потвърждение, куриер който очакваме? Някой получи ли вече?
Аз още нямам нищо. Май последните ми поръчки дойдоха направо, не помня да са ми звъняли като преди. Възможно е и сега да не се обаждат в лудницата, а директно да ги пускат.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 002
Аз моите си ги прибрах от офиса, бяха ги подготвили, но първо питах по телефона дали са готови. Обаче аз си бях избрала такава опция в заявката.

# 73
  • Мнения: 5 115
Аз веднага получих e-mail потвърждение, друго нямам. Те нали си бяха написали че заявките ще се изпълнят до 10 дни. Сега се чудя дали не трябваше да си поръчам повече лакове Grinning Лакомията е опасно нещо, нямам нужда от повече и поръчах всичко, което исках (без двата които бяха свършили), обаче като им гледам цените...

# 74
  • Мнения: 5 478
Криси, първият Перфект е мнооооого хубав! Не съм виждала такъв досега, пък тука е пълно в Елитисите с брокатени Перфекти. Ако го мерна, задължително го купувам, нищо че имам 14 златни лака...

Общи условия

Активация на акаунт