Лакове за нокти - 116

  • 69 116
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 22 864
sincerita, добре дошла! Много красиви маникюри!

# 46
  • Бостън
  • Мнения: 13 576
Sincerita, добре дошла! Чудесни маникюри!

Ивче - много хубаво ти стои това розово злато, и аз съм с големи предубеждения към цвета....

Много се нервирах - не само  от омазването и чистенето след това, ами и не изсъхна добре Зоята (3! слоя) и се развали! С размах го разкарах и сложих 1 слой ОПИ Spare me a French Quarter.... каква загуба на време Sad((
Скрит текст:
Почнах с Зоя Мими, реших, че ми идва блестящ в повече, матирах и размислих и го свалих....



Сложих Шарла - пак 3 слоя... заприличах на русалка да го.... матирах, одобрих, развали се...


Побеснях, изтрих, сложих 1 слой ОПИ

# 47
  • Мнения: 512
Благодаря за темата! 🌺

Любим празничен лак нямам. Лакирам се според настроението. 😁

И сега започвам и аз като Тайга, извинявам се на всички почитателки на Zoya. Тези лакове имат обидно малка четка, не съм се омазвала така не помня от кога. Наистина цвета е супер, жалко че не можах да го хвана, но мен ме губят заради четката. Радвам се, че не се изхвърлих да поръчам всичките, които бях набелязала.

Кой е цветът на Зоята, моля?

# 48
  • София
  • Мнения: 1 002
Покрай тия приказки за Чайни се сетих за Lubu heels. Той е обратното на коледен лак, но много си ми харесва. Утре, ако има и намек за нормална светлина, ще опитам да снимам.

# 49
  • Мнения: 13 082
Agent, ама пращай ги у нас тия блестящите бе. 😁 Тая Мими не бих я свалила за нищо на света. ❤ Много е красива. И зеленото бих го носила с кеф.

mariposa, Blair се казва. Но погледни в нета ревюта, защото аз не успях да хвана цвета. Всъщност е червен, а на снимката лилавее. Но е много красив определено.

# 50
  • Мнения: 374
Осмичка, Amiamo, Agent Provocateur, благодаря Ви за топлото посрещане. bouquet Това качване на снимки ми бе голяма спирачка- е не било такъв проблем, ама кой да знае. Embarassed

# 51
  • Мнения: 17 546
Като кажете иметo на някой лак и не покажете, и отивам в Гугъл да го видя, а днес попадам на пълни идиотщини! Joy В първия момент се зачудих дали не е крак това.
Това е Сhina glaze Lubu heels на pepe le pew
Скрит текст:

# 52
  • Мнения: 9 572
Лили, къде ги намираш тези? Joy

# 53
  • Мнения: 17 546
Ми хайде де! Joy Гугъл е толкова услужлив Stuck Out Tongue Winking Eye
https://thepaintedmask.wordpress.com/?s=Nails&submit=Search

# 54
  • София
  • Мнения: 22 864
Като кажете иметo на някой лак и не покажете, и отивам в Гугъл да го видя, а днес попадам на пълни идиотщини! Joy В първия момент се зачудих дали не е крак това.
Това е Сhina glaze Lubu heels на pepe le pew
Скрит текст:



 Joy  Peace Показвай ги, да се посмеем.  Party

# 55
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Ох, бееее Satisfied

# 56
  • София
  • Мнения: 1 002
Като кажете иметo на някой лак и не покажете, и отивам в Гугъл да го видя, а днес попадам на пълни идиотщини! Joy В първия момент се зачудих дали не е крак това.
Това е Сhina glaze Lubu heels на pepe le pew
Скрит текст:



 Joy  Peace Показвай ги, да се посмеем.  Party
JoyJoyJoy
Уби ме направо

# 57
  • Мнения: 5 478
Скандално... Не разбирам защо хората си качват такива снимка Sweat Smile

sincerita, добре дошла! Тук винаги има място за още една жертва на лаковата мания Smiley Много ми хареса черното със златно, също мисля, че форма "балерина" много би ти отивала на ноктите.

Агент,  the struggle is real Sweat Smile Чудесно разбирам как си се чувствала....

# 58
  • Мнения: 17 546
Сложих си един ГР холограм да ми е спокойно.
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 23:59 от ~Lily~

# 59
  • Мнения: 512
Agent, ама пращай ги у нас тия блестящите бе. 😁 Тая Мими не бих я свалила за нищо на света. ❤ Много е красива. И зеленото бих го носила с кеф.

mariposa, Blair се казва. Но погледни в нета ревюта, защото аз не успях да хвана цвета. Всъщност е червен, а на снимката лилавее. Но е много красив определено.

О, благодаря, имам го и ми е любим, но на твоята снимка ми се стори по- светъл и не го разпознах.

Общи условия

Активация на акаунт