Лакове за нокти - 116

  • 69 117
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Благодаря за темата!
И аз залагам на червено за коледните празници, но нямам любим лак.

# 31
  • Благоевград
  • Мнения: 2 868
И аз благодаря за новата тема  Hug

Миналата година не помня с какъв лак съм била покрай коледните празници, но определено тази година фаворит ще ми бъдат Искрен и Зорница  Heart Eyes Чакам си ги с нетърпение  Heart Eyes
Също така задължително някакво зелено и златно, имам нещо в ума си и като се направя, ще покажа  Hug

# 32
  • Мнения: 13 082
Благодаря за темата! 🌺

Любим празничен лак нямам. Лакирам се според настроението. 😁

И сега започвам и аз като Тайга, извинявам се на всички почитателки на Zoya. Тези лакове имат обидно малка четка, не съм се омазвала така не помня от кога. Наистина цвета е супер, жалко че не можах да го хвана, но мен ме губят заради четката. Радвам се, че не се изхвърлих да поръчам всичките, които бях набелязала.

# 33
  • Бостън
  • Мнения: 13 578
И сега започвам и аз като Тайга, извинявам се на всички почитателки на Zoya. Тези лакове имат обидно малка четка, не съм се омазвала така не помня от кога. Наистина цвета е супер, жалко че не можах да го хвана, но мен ме губят заради четката. Радвам се, че не се изхвърлих да поръчам всичките, които бях набелязала.
Смея се с глас - в момента се мажа със Зоя и съскам точно като теб  Simple Smile)))))

# 34
  • Мнения: 9 572
Точно това не харесвам и аз в Зоя, Кико и Опи. Имат хубави цветове, но гадните четки ме изнервят. Затова и съм такава фенка на SNB имат разкошни четки Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 13 082
На мен четките на Опи са ми ОК. Другите малки четки, които ме изнервят са тези на Флормар. Кико нямам, но щом и те са с малки четки няма и да имам. 😂

# 36
  • Бостън
  • Мнения: 13 578
... предполагам е и въпрос на навик - на 3-ия слой на 2-рата ръка посвикнах Simple Smile
А и за девойки с тесни нокътни плочки предполагам е абсолютен оргазъм малката четка. Виж на моите широки нокти Опи ми идва съвсем тамън!

# 37
  • Мнения: 5 478
bubanka, може да го сложиш върху някаква основа в сходен цвят или бяла. За да не го отречеш съвсем, де Smiley

Хммм, че тези Зои защо така... иначе добре изглежда.

Леми, името на шарения лак е трепач Sweat Smile

Между другото на новите Кико четките им са широки. Старите наистина са неудобни.

# 38
  • Мнения: 9 572


Между другото на новите Кико четките им са широки. Старите наистина са неудобни.
Да, наистина само на основната им серия са тънки. Последното, което взех е с хубава. За ОПИ, най-вече за колекцията НИкол говоря, те са ужасни, поне за мен.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 13 524
Благодаря за темата  bouquet

Ето това ми харесва за коледно

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 9 402
Мерси за темата,нямам любими празнични лакове,сега съм с един Опи подобен на показания червен лак на China Glaze на първа страница.

# 41
  • София
  • Мнения: 723
Аз както се омазах със Зоя-та нямам спомен да съм се омазвала 😁 Явно също съм отвикнала на такъв тип четка. За мен на Чайна са сходни.
Благодаря за темата (букетчето)! Нямам любим празничен лак. Май обикновено съм в червено.

Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 20:49 от Pupsi

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
China Glaze Ring in the Red, Emerald Sparkle и Zoya Ziv са ми три от любимите коледни лакове. Първият най-вече. Simple Smile

А от снощи съм с това прекрасно розово злато, което отдалеч е като фолио направо. Yellow HeartYellow HeartYellow Heart



Този цвят изобщо не го планирах, защото мислех че няма да ми стои добре. Но се оказа вълшебен.

# 43
  • Мнения: 374

 Привет момичета  Hug, приемате ли още една лакоманиачка? Laughing?


  Следя Ви от години, но все не се решавах да скокна от балкона, че качването на снимки ми е мътна Индия.
  Но ще се пробвам вече. Wink

  По темата, когато ми е светло на душата, тогава ми е празник и това се отразява и на ноктетата ми Laughing и на облеклото ми. Коледно- новогодишният маникюр за мен е  контраст:- тъмен наситен цвят с бяло или златно- сребърен блясък, но в разумни граници.

 Голям стимул сте ми ПРЕКРАСНИ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, да знаете.

A дано, ми се получат снимките Praynig
 
Скрит текст:
 

# 44
  • Мнения: 9 572
sincerita, добре дошла! Справила си се идеално и със снимките и с маникюра Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт