Лакове за нокти - 116

  • 69 082
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 884
Скрит текст:
Реално тъмните цветове на почти никоя марка не издържат по десет дни, ако все пак и си ползваш ръцете. Опи при мен държат без забележки или с минимални такива 3+дни, което ми е повече от достатъчно. Да, вчера свалих Диор Парадокс на 6 дни без видими забележки, освен израстването, но все пак лак за 50лв си е изхвърляне, особено за наше село.
Имаше преди една марка Никол пак на Опи, те бяха също отвратително нетрайни.
Почти всеобщите любимци Флормар, ГР пък ми се е случвало неколкократно да ми се обелят на люспа, а иначе да нямат връхчета и т.н., затова и тях съм ги отписала. Макар че при тях съм забелязала, че се "пукат", ако нокътя се удари, огъне. Предполагам, че ако не се травмират биха издържали съвсем достатъчно, но аз не пазя нищо, камо ли лак.


OPI при мен не са трайни.Единствено Cuccio  то ми трае около седмица Simple Smile Heart

Последна редакция: пт, 15 дек 2017, 22:13 от bubanka

# 706
  • Мнения: 2 621
За жалост, и при мен Джесиката даде фира. На 3 дни е вече с оголени ръбове, на 2 пласта не ми е покривна, но за сметка на това пък съхне отвратително бавно - лакирах се вчера в 8 и легнах в 11:30 и пак съм на чаршафи. Отвикнала съм на такава четка, но успях да се лакирам с малко отстъп от основата и успях да не се омажа. Харесва ми тази идея.

# 707
  • Мнения: 20 171
И аз много харесвам Cuccio.
Агент, да ти кажа, много красиво се получи Банкок с матов топ, в къщи сме влюбени в този лак. Добре, че го показа, нямаше да му обърна внимание никога, така по снимка на шишенце.
Обмислям още няколко бройки от същата марка.  Simple Smile

# 708
  • Мнения: 1 399
А откъде купувате обикновените им лакове? Има ли ги в реален магазин?

# 709
  • Мнения: 20 171
За кои лакове питаш?

# 710
  • Мнения: 1 399
За Cuccio, извинявам се, че не уточних.

# 711
  • Мнения: 20 171
Аз ги взимам от сайт, в реален магазин съм ги виждала преди година и нещо в едно магазинче на Графа, близо до Попа. Но им бяха сложили брутална цена.

# 712
  • Мнения: 1 399
Благодаря.

# 713
  • Мнения: 2 621
В Мория на Славейков ОПИ са намалени на 10 лв. Веднага отнесох едно Simple Smile

# 714
  • Мнения: 9 571
От мен Марина Heart Eyes С много гъст двуцветен шимър е и без топ лак седи като пясък, хубав, но нищо кой знае какво:
Скрит текст:


И с топ лак, просто разкошен Heart Eyes Съжалявам, че снимам с телефон и изобщо не мога да уловя цялата му красота.
Скрит текст:

# 715
  • Мнения: 13 082
Направо е страхотен! Чудя се дали да не поръчам един два лака, да се възползвам от безплатната достава, не за друго. 😁😁

# 716
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 392
Аз сигурно ще поръчам. Даже съм мушнала три лака в кошницата и им се любувам. Two Hearts

# 717
  • Мнения: 5 478
Минах да видя днес новите лакове 21. Не ме грабнаха цветово... Дори зеленото, което мислех да взема, ми се стори не чак толкова примамливо Smiley Развалила съм се нещо Smile

# 718
  • Мнения: 20 171
Осмичке, много хубав маникюр си показала.
Хубава е с топ лак Марина, да.

Развалила съм се нещо Smile
Mr. Green

# 719
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Осмичке, Heart Eyes
Лесно ли се работи с конфети и обикновен лак?
Искам някакъв тъмно червен лак да си купя. Имам по-светло червени и много тъмно винен.

Общи условия

Активация на акаунт