НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 119

  • 97 316
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 220
Да ви питам на какви кантари се мерите? Че аз ползвам електронен, в момента съм 59 кг, на 163 см. А из нета( в групата на Ат. Узунов) мятат едни снимки на 50- тина кг, пак около моя ръст, а като ги погледна фигурите им изглеждат досущ като моята. Laughing Laughing Та знам, че е структура, кокал, и т.н., ама десетина кг са си 10 кг. Каквато и структура да има някоя дама. Grinning Та се чудя, кантарите ли имат значение, ако е така да си взема и аз от тези, дето показват по- малко. Joy

# 16
  • Мнения: 68 654
Аз ползвам такъв



...кеф ми 30 кг нагласям, кеф ми 55...JoyJoyJoy

# 17
  • София
  • Мнения: 220
Аз ползвам такъв



...кеф ми 30 кг нагласям, кеф ми 55...JoyJoyJoy

 Joy Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 5 566
Привет и от мен в новата тема! Хубави кантари сте си взели! Wink

Амур, браво! Такива неща да се чуват!

# 19
  • Мнения: X
Да ви питам на какви кантари се мерите? Че аз ползвам електронен, в момента съм 59 кг, на 163 см. А из нета( в групата на Ат. Узунов) мятат едни снимки на 50- тина кг, пак около моя ръст, а като ги погледна фигурите им изглеждат досущ като моята. Laughing Laughing Та знам, че е структура, кокал, и т.н., ама десетина кг са си 10 кг. Каквато и структура да има някоя дама. Grinning Та се чудя, кантарите ли имат значение, ако е така да си взема и аз от тези, дето показват по- малко. Joy
"Проблемът" не е в кантара, а във визията.    Laughing
Аз пусках мои снимки, две на брой, облечена в една и съща рокля-сватбената.На първата снимка:23 години, 166 см, 58-59 кг.На втората снимка:51 години, 166 см, 68-69 кг.Та, почти идентична визия при 10-на кг разлика.Която при мен, се дължи основно на ВИДА храна.

Благодаря за поздравленията!     bouquet

# 20
  • Мнения: 5 508
Привет, момичета.
Чета ви отдавна, но този път се записвам при вас, макар че не съм съвсем стриктна.

За групите във фейса - вече от две излязох заради ненормалното поведение на админи и модератори.
За Айнщайн - да, тя е модератор в групата на Узунов. А самата група от месец-два е като секта, в която ако изразиш мнение биваш обиждан, заплашван с гонене и следва публичен линч от модераторите, които не помнят сами какви съвети дават ...
Та в този ред на мисли ако има някоя по-приятна група - моля, споделете.

Амур, браво за постижението! Покрай теб се вдъхнових още преди месеци да пробвам режима и ти благодаря Heart

Аз от около десет дни гледам да се храня по-стриктно. Е, имам и прегрешения, но аз по принцип не съм от сериозните Grinning

Успех на всички и много положителни резултати!

# 21
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Зизу
Виж тази група https://www.facebook.com/groups/214621712291938/
Няма подобни простотии, атосферата е нормална, споделяне на храна...въпроси-отговори.

# 22
  • Мнения: 5 508
По-късно ще я погледна. Благодаря Heart
Скрит текст:
Мен много ме е яд за групата на Атанас. На човека не му се занимава и дал права на трима-четирима, които ти се нахвърлят ако споделиш вариант за протеинов хляб да речем или за резен лимон във водата. Да не говорим, че нямат и минимални познания, та не могат да обяснят защо нещо е забранено, освен с думите 'Защото Наско не го е консумирал по време на режима!!!!!!!!!!!!' Imp

# 23
  • Мнения: 7 743
от групата на узунов и аз излязох

за различните килограмите - закопчах си скиорското яке върху полар, което преди за последно успявах на 58кг, сега съм 63

# 24
  • Мнения: 68 654
Лимоните са В. Това помня аз. Нищо че са кисели на вкус..

Аз фб нямам и в групи не членувам. Но ако е групата на Х, ми се вижда логично да се следват правилата на Х. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 5 508
То така ама ако с търсачката откриваш как Х. е разрешил дадено нещо в дадени количества, а после протежетата ти обясняват колко си тъп защото те казали така, то крайния резултат е ... Ама да не задълбаваме, защото и Айнщайн пише тук и може да се засегне, тъй като и нея обвиниха за двойните й стандарти.
Доста народ се махна, много беше изгонен и така. А админите обясняват как режима е измислен от Наско, пък той милия на всяко включване обяснява, че не е вярно Grinning
Нека не разводняваме темата заради разбиранията на чужда група Heart

# 26
  • Мнения: 1 009
Голяма мъка мие пиенето на вода зимните месеци, едва-едва го докарвам до 1,5 литра, вие умате ли подобни проблеми и ако да, как се справяте.
П.С. Аз също мисля да напусна групата, преди време някой пусна клипче с ревю на бельо не просто на плюс сайз модели, а мноооого повече от това, като заваляха едни одобрителни коментари и малкото, които дръзнаха да кажат, че това не само е грозно, но и нездравословно, бяха обиждани и едва ли не заклеймени. Стани ми смешно, хем сме в група за отслабване, хем приветстваме подобни неща, хем нямаме сили да приемем мнение, различно от нашет. Close

# 27
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Здравейте и от мен  Hug
аз вода пия много, държа си на бюрото едно шише и само си го допълвам, сега зимните месеци и чая ми върви  Grinning
И аз съм се записала в групата на Узунов, хич не ги отразявам коментарите, чета само закованите публикации.  Иначе и аз се храня 2 пъти, но това стана постепенно, почнах от четирикратно, после махнах и сл.закуска, не се насилвам ако ми се яде ям.
Склонна съм да ям едно и също дълго време, от два месеца обеда ми е един и същ, и не ми омръзва  Mr. Green с вечерята разнообразявам,  две-три храни ги въртя и така си карам месеци.
А каква туршийка съм си направила от ферментирали зеленчуци, мога само на нея да карам  hahaha

# 28
  • София
  • Мнения: 220
Ааа, в групата на Наско е много забавно. Grinning Масово ядат всеки ден тъмен шоколад 70 %, пият червено и плодово вино( включително едната администраторка), обаче не дай си Боже да зърнат репичка в зелена салата, стар лук, или малко настърган морков- то Ада се отваря над бедния потребител, който е дръзнал да си покаже салатката. Laughing Laughing ТОВА НЕ Е РЕЖИМНО!!!!!!! е най- често срещаната реплика. Админите да се изкажат е следващата, правят фастове нон стоп, лека за всичко е два дни на риба и т.н. Никой не желае да се поинформира сам, все пак за тяхното здраве иде реч, следват сляпо всичко. Администраторките с изключение на една дама, която  отдавна е на режима, са доста неграмотен народ, като отговора на всеки по- различен въпрос е " Наско така казва".
 
Искам да си направя кебапчета, в нета открих само една рецепта. Ако някоя от вас е правила, ще съм благодарна да сподели как.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Ерин, благодаря за темичката Simple Smile Записвам се, да не ви изпусна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт