"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 34

  • 67 403
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 943
На мен ми прилича на редовна черта. Особено, ако се е появила в указаното време.

# 676
  • Мнения: 37
Втората чертичка се появи веднага просто тук съм го снимала по късно ,днес си пуснах и кръвен утре чакам резултата Благодаря за бързия отговор:hugs:

# 677
  • Мнения: 471
При четри дена закъснение имам 3 отрицателни теста . .
Възможно ли е да грешат ??

# 678
  • София
  • Мнения: 6 010
За съжаление - да. Може да си имала късна О, да има някоя киста или просто заради настинка/стрес/неразположение да закъснява. Ако до 10 ден след очакваната дата не дойде върви на лекар.

# 679
  • Мнения: 6 604
Здравейте имам нужда от вашето мнение ,очаквам да ми дойде на 25.01 ,знам че е прекалено рано но преди няколко дни си направих тест излезна много бледа втора чертичка .Това прилича ли ви на бременност?Да му вярвам ли?
Аз бих направила пак тест утре. Шуър чек.

# 680
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте имам нужда от вашето мнение ,очаквам да ми дойде на 25.01 ,знам че е прекалено рано но преди няколко дни си направих тест излезна много бледа втора чертичка .Това прилича ли ви на бременност?Да му вярвам ли?
Аз бих направила пак тест утре. Шуър чек.
За какво й е шуърчека, като е пуснала кръвен?

# 681
  • Мнения: 6 604
Защото не съм прочела.😶😉😁

# 682
  • Мнения: 348
Стелинка да кажеш като излязат резултатите от чхг, иначе и аз преди няколко дни имах толкова бледа чертичка, нормално май особено ако не е със сутрешна урина. Късмет!!

# 683
  • Мнения: 25 764
Аз мисля, че е положителен престото, но кръвния ще каже най точно.

# 684
  • Мнения: 37
Шуър чека излиза отрицателен но има още време до не чакания цикъл,много съм нетърпелива и дано тоя Престо не ми изиграе лоша шега ,защото никога повече няма да си взема от него  Confused ,нещо  му нямам вяра. Благодаря ви момичера ще пиша като имам резултат от кръвния Hug

# 685
  • Мнения: 6 604
Следващия път не се тествай толкова рано. Няма смисъл от тест почти веднага след овулация.✌

# 686
  • Мнения: 37
Да няма да се тествам толкова рано права си  !

# 687
  • Мнения: 6 604
Да няма да се тествам толкова рано права си  !
Няма смисъл, защото следващия път може да си бременна, но никакъв тест няма да е положителен 8- 9 дни преди очаквана менструация. При редовен цикъл най- рано 3 дни преди деня.✌

# 688
  • Мнения: 348
Ух, запътила съм се за кръвен, днес имам още по ясна чертичка на престо, но малко се обезверих сега, защо има така фалшиво положителни, ще ви пиша като имам резултат Simple Smile   ето от преди малко

# 689
  • Мнения: 36
Лола стискам ти палци от все сърце !!!

Общи условия

Активация на акаунт