"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 34

  • 67 375
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 31 169
Тсх винаги се изследва на гладно и без кафе и чай и винаги се излседва без да се пие хапчето.
Добре че си го излседвала така, не се притеснявай, ще ти коригират дозата и всичко ще е наред
Аз и вода не пия, нищо.  Peace Абсолютно никакъв смисъл няма да се изследва след изпит хормон.
Всичко ще бъде наред, щом се знае и се изследва тсх. И щом има подходящ лекар, кито да следи.

# 706
  • Мнения: 348
Благодаря ви, момичета Simple Smile много ме успокоихте наистина Simple Smile) Аз продължавам с въпросите, много съм развълнувана. В момента съм 3та седмица и 5ти ден, видях че нормалните нива на чхг за трета седмица са от 5 до 50,има ли проблем стойността от 160?Simple Smile

# 707
  • Мнения: 16 871
Няма проблем✌
Не ги гледай референтните, моите изобщо не се движеха по тях. Първо, че бяха по-високи, второ се удвояваше на 24 часа ✌
Спокойствие и след 10 дни на лекар Wink

# 708
  • София
  • Мнения: 11 484
Грешно броиш седмиците. Не си в трета. Седмиците се броят от първия ден на последния цикъл.

# 709
  • Мнения: 348
От 26 декември до сега не са ли 3 седмици и 5 дни

# 710
  • Мнения: 5 468
Поправка: Да, 3г.с + 5 дни, значи си в 4г.с.

Стига си го мислила това ЧХГ. Аз ти казах още за уринните тестове, че са положителни. Успокой се, защото ако от сега започнеш така, до термин ще се шашкаш за всичко. Лека бременност.

Последна редакция: сб, 20 яну 2018, 23:29 от Happy_mommy

# 711
  • Мнения: 943
Е, как да не смята правилно? Много правилно си смята. От 26 декември до днес е 3 г.с. +4 дни, демек четвърта гестационна седмица.

# 712
  • София
  • Мнения: 7 645
Ако има още 2-3 дни до цикъл е нормално да е 3-та седмица и нещо.

# 713
  • Мнения: 95
Здравейте момичета.  Вчера ми свърши цикъла беше съвсем нормален обилен и със съсиреци. Зърната не спряха обаче да ме болят а също така се появяваше гадене по никое време. Направих два теста. Даже не са с първа урина. Дали е бременност или нещо друго. Страх ме.

# 714
  • Мнения: 7 519
Пусни си кръвен тест да видиш какво става. Каквото и да се случва, не е причина за страх.

# 715
  • Мнения: 5 468
Опаа, бременна си. Хормонален дисбаланс не може да повлияе на тест за бременност. Свържи се с лекар заради кървенето.

# 716
  • Мнения: 7 519
Опаа, бременна си. Хормонален дисбаланс не може да повлияе на тест за бременност. Свържи се с лекар заради кървенето.
С такова обилно кървене, възможно е да е химическа бременост. Случва се често и много жени, дори не разбират за това.

# 717
  • Мнения: 333
Момичета 159.700 чхг, последен цикъл на 26.12...не мога да повярвам, благодаря сърдечно на всички които ми писаха много ви целувам!!!

Честито! Сигурна бях🌺🌺🌺
Лека бременност и едно здраво бебче ба финала, ако имаш някакви въпроси няма проблем да ме питаш, ако мога ще помагам😘😘😘

# 718
  • София
  • Мнения: 7 645
Жената с цикъла и полицителните тестове, трябва да отиде задължително на лекар.

# 719
  • Мнения: 348
Miamim, в интерес на истината се радвам, че успях да установя случващото се в организма в по-ранен етап. Както писах тсх то ми се е увеличило и ето сега мога взема своевременни мерки, вместо да чакам закъснение Simple Smile виждам, че нетърпението не ме тресе само мен.  За девойката, която е публикувала последните 2 снимки, най добре се свържи с лекар, за да му обясниш ситуацията и да вземеш мерки към момента или при бъдещи опити, желая ти успех:))

Общи условия

Активация на акаунт