Звездни компромати- 345 част

  • 110 077
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 071
А защо я наричат българската Лопес?
Определено не е заради прилика.

Очаквам и аз да разбера  ooooh!...каквато ще да е Дженката (гето-кралица, с голямо дупе и т.н.), но е хубавица, и не заслужава да и се свързва името с тази девойка  Whistling

# 31
  • Мнения: 39 784
Нило кара колело.
Скрит текст:

# 32
  • Мнения: 1 785
Защо всички си дърпат бански, гащи така високо ? Не им ли се впива на някои места?
Мода ли е?

# 33
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Как не  й писна, как не й омръзна на тая Николета? Може ли да нямаш една нормална снимка?!?!?!?

# 34
  • Мнения: 17 546
Нило кара колело.
Скрит текст:
Без седалка ли е, та така се кефи? Grin

Последна редакция: ср, 29 ное 2017, 23:52 от ~Lily~

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 41 055
Защо всички си дърпат бански, гащи така високо ? Не им ли се впива на някои места?
Мода ли е?
То банския да е само...то седалката и се врязала  Mr. Green

# 36
  • Вестерос
  • Мнения: 38 399
Kaк им е писнало на някой от Хари и Мегън, то от няколко дни се говори само има да се приказва занапред.... Grinning

Днес от SUIT са писали, че Меган спира да се снима в сериала, ще разкарат някак си героинята ѝ Рейчъл, сигурно ще я убият.

# 37
  • софия
  • Мнения: 25 993
Защо всички си дърпат бански, гащи така високо ? Не им ли се впива на някои места?
Мода ли е?
То банския да е само...то седалката и се врязала  Mr. Green
Може да ѝ харесва на жената нещо да ѝ се е врязало.
многозавис многозлоба  Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 4 328
нищо не разбирате глиганчета, това е нестандартен секс Laughing

Джойче Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 1 340
Благодаря за темата. Може ли някой любезен, да ми даде линк тук или на лично с някаква хубава информация за Меган. Имам предвид нещо като Уикипедия, но не толкова сухо. Дано ме разбрахте, че се оплетох.

ЪПДЕЙТ : Намерих Simple Smile

Последна редакция: ср, 29 ное 2017, 14:20 от violenzaa

# 40
  • Мнения: 6 311
Харесва ми Мегън, екзотична е.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 062
Скрит текст:
Джейк е супер!
Снимката му с Марго Роби не е за предстоящ съвместен филм, а е от интервю, в което говорят за забавно сравнение на екранните им герои злодеи - неговият от "Okja" (д-р Джони), и нейният от "Suicide Squad"(Харли Куин).
Стана ми любопитно да видя Адам Сандлър и Дженифър Лоурънс, чиито имена са също написани по-долу на корицата. Ето ги и тях. Сандлър чувствително залезе, след като всички американски пайове и подобни киноленти се изчерпаха. А пък на тези снимки е ....странен!
В интервюто Лоурънс разказва за "сблъсъка" между това, да си актьор във филм, и - да си гадже на режисьора. Как вечерта след представяне или премиера тя иска да спре да мисли за филма и ролята си, а той - не спира да говори и да се вълнува. И че било натоварващо да чете рецензиите на критиката, особено ако са негативни.
Скрит текст:
Скрит текст:






Благодаря за новата тема!
Всички участват в една поредица на Variety - Actors on Actors, в която съчетават актьори от различни актуални филми и те си задават сами помежду си въпроси, свързани с ролите им, или просто си разказват един на друг любопитни случки от тези филми.

# 42
  • Мнения: X
За "Мис Плеймейт 2017" много се посмях Joy


"Не мога да повярвам какво се случи. Не съм чула за себе си нито един негативен коментар. Надявам се да ми предстоят нови подвизи. Надявам се да си е заслужавало цялата енергия, която вложих, тъй като този конкурс, колкото и несериозен да изглежда, е изключително натоварващ, напрягащ и отговорен. Всяко едно момиче се постара прекалено много. Благодаря на всички, които гласуваха за мен", каза Нора минути след победата й. Самата Нора се подвизава като танцьорка в известен столичен клуб. Участвала е и в различни клипове предимно с разголени кадри.

 От профила й във Фейсбук се виждат предпочитанията й към екзотични екскурзии, които тя няма как да си позволи, ако разчита единствено на заплатата си като танцьорка от нощно заведение. За бъдещите планове русокосата фурия споделя: "Винаги съм мечтала да бъда на световна сцена, винаги съм мечтала да бъда част от това нещо и днес се осъществи. Аз знам, че съм родена за това. Аз знам какво е моето призвание." В своята визитка Нора споделя, че хората често я бъркат с Шакира и Бионсе, но тя самата се възприема като българската Дженифър Лопес. Блондинката спечели и чек за 20 000 лева.

наред с всичките ѝ качества като "сексапил, чар" и т.н., била и много интелигентна, а това плашело мъжете Joy

"Сексапил и интелект в едно", видно от видеото  hahaha
https://www.youtube.com/watch?time_continue=32&v=tqvGssBrhSk

# 43
  • София
  • Мнения: 1 168
един Фънки ,като млад

# 44
  • София
  • Мнения: 4 046
Няма за къде да бързат с децата. Меган има още минимум 10 биологични години пред себе си.
За разлика от Кейт, Даяна и Елизабет, тя няма да е поставена под натиск да осигури бъдещ крал + второ дете за застраховка.

Няма да е под натиск, но чак пък 10години. Сега е на 36. За сватбата ще е почти на 37. Освен това ще и е първо раждане.

Меган пред Бъкингамския дворец като туруст през 1996:

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/11/28/22/46C7761A00000578-51 … 1511909109421.jpg



Ахааа, тя си изправя косата значи Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт