Всичко за всички марки гел лакове - 14

  • 74 768
  • 744
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 13 937
Над, страхотно се е получило. Лесно ли се работи с новите печати?
Аз днес си взех един флормар от фантастико. Не знам кога ще го тествам,че вчера си притиснах мнго лошо палеца, чак свят ми се зави, май имам и вътрешен кръвоизлив. Добре, че отгоре съм със седем пласта лакове, бази и топове, та нищо не поддаде. Този път съм  с обикновен топ за каре и по-дебел лак и сякаш ще издържи повече.

# 211
  • Мнения: 164
VENALISA Gel Lacquer 12ml 120 Colors CANNI Factory Nail Art Design Super Enamels DIY Soak off UV LED Organic Odorless Gel Polish
 http://s.aliexpress.com/IVF3EFZf
(from AliExpress Android)  този някой да е ползвал 12 ml на тази цена ми се струва много изгодно ама дали покрива добре цвета.

Последна редакция: сб, 09 дек 2017, 22:18 от ma_ma

# 212
  • София
  • Мнения: 10 317
Лилавото е цвят на 2018,Над защоооо?

Лилаво обожавам, но последния маникюр не ми хареса, мисля че златото ми беше в повече, постоянно се чудех с какво да го съчетая Mr. Green

Скрит текст:

1. Мога ли да нанеса лаково каре на цял нокът?
( аз го правих, като на клипчето, само в средата до свободният край)

2. Кажете кои лакове ползвате за лаково каре?
(без Евелин, че ми сасипа ноктите)
Аз винаги така правя, основно за лаково каре използвам Микросел и един руски, ама на него пише Made in USA  newsm78
Евелин използвах в 3 маникюра, на мен ми хареса. Проблема на Микросела е, че не трябва да се злоупотребява с него, много втвърдява ноктите и започват да се чупят.


Над, страхотно се е получило. Лесно ли се работи с новите печати?
Аз днес си взех един флормар от фантастико. Не знам кога ще го тествам,че вчера си притиснах мнго лошо палеца, чак свят ми се зави, май имам и вътрешен кръвоизлив. Добре, че отгоре съм със седем пласта лакове, бази и топове, та нищо не поддаде. Този път съм  с обикновен топ за каре и по-дебел лак и сякаш ще издържи повече.

О, да, разкошни са! Необичайни, излизат просто перфектно. Ядове имам само с един с картинки с мнооооооого тънки линии.

# 213
  • Мнения: 13 937
Над, това твоето не ми изглежда лилаво, лилаво наричам например моето Wisteria Haze.

И аз си търся нещо без формалдехид за каре, че наистина не трябва да се прекалява с тези заздравители.

# 214
  • София
  • Мнения: 3 414
Съгласна с Amini,не ми е лилаво твоето😂
Ще взимам активатора,но по голям проблем имам,за коледа и нг мисля червен сух брокат да си сложа,но незнам дали ще го издържа.Дайте идеи,с нюд или др,ако пък не измисля да го зарежа и да бъда постна.

# 215
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Нещо от мен, от преди малко:

# 216
  • Мнения: 270
Диана, много свежо и коледно ❄☺. Момичета, как действате с тези магнитни лакове, аз имам един с магнит във формата на химикалка и не можах да се сработя с него.  Знам че трябва на изпечен слой цветен лак да се нанесе магнитния лак и след това с магнита нещо се прави, но какво.. 😄 на тази “химикалка” магнита (писеца) й е много тънък.

Последна редакция: нд, 10 дек 2017, 01:58 от malechka__

# 217
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Супер маникюри показвате момичета! Hug bouquet
Аз писах на контакти в ибей, говорих тук с много хора и бях разбрала, че си поръчват от ибей. Оказа се, че просто ми е бил блокиран профилът. Излизаше ми надпис, че влизам от забранена страна. Но като им писах, ми го оправиха, и сега пак мога да си пазарувам. Party Невена, може да видиш дали и при теб не е такъв случая, като гледах забранените страни, Франция не беше между тях.  Hug
Съответно още вчера избухнах и си поръчах някои неща, между които разноцветни камъчета и тъмносин елит. Laughing
Тази вечер ще си правя краката. Ще пробвам за 1ви път русалка-та, на др. пръст -едно фолио със снежинки, което имам още от мин.год/поръчах го набързо и после ми се видя сложно/ и така и не съм пробвала...Настроена съм на вълна експерименти. Laughing Плуването приключи засега, така че и да изпортя нещо, никой няма да ми види краката. hahaha

# 218
  • Мнения: 3 199
За пръв път чувам, че под магнитния лак се слага друг цветен лак. Това така ли е? Защото чакам да ми дойдат 2 магнитни лака (магнитите пристигнаха) и да знам как се прави.

# 219
  • София
  • Мнения: 3 414
Диана индиго ли е марката на чер.брокат?много са хубавиии декорациите.
С писалката магнит се правят точки линии финни нещица.Аз слагам цвят под магнитния за по изразен маг.цвят.В повечето случаи чернен.

# 220
  • Мнения: 2 179
Зависи от магнитния лак ,колко наситен е и какъв ефект търсите . В случая използвах черна основа ,защото цвета не е много покривен ,но имам и друг цвят ,който може да се ползва индивидуално - наситен и плътен е . Аз работя така - база , цвят 1 слой (било цвят за основа или самия магнитен лак ) ,пека ,цвят 2ри слой и тук правя ефекта с магнита (този тип писалка има друго приложение т.е “рисуване” с него и магнитния ефект ) пека и накрая топ

(един от първите ми опити с гел лак очевидно Grinning )
тук ползвах само Elite99 - 9924
тук цвета е на Pretty gel ,номер мога да дам по-късно

Последна редакция: нд, 10 дек 2017, 10:50 от Обичах

# 221
  • Мнения: 3 199
И 1 по 1 ли ги печете или не пречи всички пръсти заедно?

# 222
  • Мнения: 2 179
И 1 по 1 ли ги печете или не пречи всички пръсти заедно?
Слоя с ефект пека индивидуално ,защото имам чувството ,че се размива ефекта при известно забавяне

# 223
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Червеният брокат е на  Indigo: Cat walk

 Под магнитния лак, слагат черна гелова боя един пласт, после слой магнитен лак, правиш ефекта с магнит и печеш Simple Smile

# 224
  • София
  • Мнения: 195
Някой да иска Елит 99 Котешко око - златен топ лак?

Общи условия

Активация на акаунт