Оnline-магазин factcool

  • 50 020
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Накратко за целия ми опит с факткуул, който няма да повторя за нищо на света. Със сигурност не препоръчвам. Прикачвам съобщение, изпратено до тях:"Така, здравейте - не знам дали съм първия или поредния недоволен клиент, но звънях около 5 пъти в диапазона 15-15:30 на посочения номер: +35924928520. Операторът ми заявява, че той е грешен или непълен. Следователно явно е изключен, защото и преди бях звъняла, но се свързах. Извинете ме, но работното Ви време не е ли до 16 часа или греша? Та, това е самата черешка на тортата. На 07.09 към 10 и нещо сутринта направих поръчка, за която вече бях звъняла, защото пише , че доставката е между 7 и 9  работни дни(в имейла от вас).След което пиша до умния чат бот в сайта Ви. Отговорът за време на доставка беше между 7 и 12 дни - ново здрасти. Пише очаквана дата за поръчката ми днес, звънях и в еконт. Там поне жената беше достатъчно мила и коректна - няма получавани пратки от вас. Нещо странно, което ми каза беше, че номерата на пратките при тях са различни от този, който е моята пратка. Поръчах преди 20 дни и са минали вече 13 работни дни. Пратката все още я няма, а няма и с кого от екипа Ви да разговарям за тази некоректност. Сега след работното Ви време, което както видях не спазвате, погледнах и какво пише в системата Ви. Потърсих за резултат на това недоразумение, но такъв няма. Отново пише че ще дойде днес. Часът е 17:30 и ми е много интересно как ще дойде днес.Такова забавяне и неорганизираност не съм срещала в други магазини/сайтове. Никога повече не бих поръчала при вас. Искам възможно най-скоро да се свържа с оператор, а може и управител, благодаря. Приятен ден"

# 16
  • Мнения: 1 155
Жалко ако наистина е така, имат много хбави и евтини неща на фона на всички други мега надути онлайн магазини. Аз сега чакам от тях, скрока е уж 9-11 работни дни, но да видим. След като прочетох за опита ти, ме е страх какво ще стане и при мен.

А защо е такъв срока? От къде се доставят?

# 17
  • Мнения: 2
Аз съм поръчвала доста неща вече оттам. В началото на и аз им се ядосвах ,че са много бавни и за всеки случай избирах наложен платеж,въпреки таксата(вече има доста сайтове ,които искат такса при наложен платеж),но вече си плащам с карта и си чакам,просто не поръчвам нещо,което ще ми трябва за кратък период от време,защото не винаги спазват срокове.
Сега имам проблем ,че ми дава грешка 502 на сайта им през телефона ми и не мога да го отворя,за да си разглеждам. По имейл ми казаха,че са предали на ИТ-тата😁и през това време да съм пробвала друг браузър😜нищо,че съм на телефон. Два пъти еднакъв отговор,ще видим дали ще кажат нещо друго

# 18
  • Мнения: 1 155
Отзиви от някой за качеството, както и дали отговарят на размера?

Аз чакам всеки момент (уж, ама кой знае кога ще дойде) една пратка, и имам огромни надежди, защото нещата са им много симпатични на още по-симпатични цени, дано да не се изненадам неприятно.

Иначе Galab4eto89, можеш да си свалиш различни браузъри и на телефона, ако си с айфон от Апстора, а на Андроид от Гугълплей.

# 19
  • Мнения: X
Здравейте, търсих тази тема. Днес получих първа поръчка от октомврийска промоция. Много приятно изненадана от качествоти на дънки. Няколко пуловера също взех, и две спортни бюстиета. Всичко си отговаря на размер. Само пуловерите малко уголемени ми изглеждат, но може би такъв им е моделът, взех най-малкия размер.
Скрит текст:

# 20
  • Мнения: 1 155
Аз също съм много доволна от моята поръчка, минуса е че са доста бавни, за 2 седмици може да ти се изпари ентусиазма за нещата, които си поръчал.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Харесала съм си едно яке от този сайт, обаче таблицата с размери е объркана:



Някой да си е поръчвал яке оттук?

# 22
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Здравейте!
След първата поръчка, съм доволна от нещата и сега се каня за пусна втора, но се притеснявам дали ще паснат като размер.
Обмислям, ако не станат да върна това, което не е ок.
Имате ли опит с връщането - изплащат ли коректно сумите и цената за обратното изпращане, колкото на доставката ли излиза или повече?
Благодаря предварително!

# 23
  • София
  • Мнения: 267
Здравейте,
Виждам, че сте споменали, че спортните неща в сайта са от Спорт Директ, но от къде са детските и дамските дрехи? Не ги намирам в други сайтове.
Адски много се изкушавам да поръчам, но съм нестандартен размер и често се налага да връщам поръчаното, а тук прочетох, че е много трудно, тромаво и несигурно.

# 24
  • Мнения: 373
Здравейте някой правил ли е поръчка от сайта  Factcool? Интересуваме как се извършва плащането с наложен платеж или карта? Бърза ли е доставката и качество на дрехите?

# 25
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 433
Плаща се или с карта или с наложен платеж на куриера при получаване
Поръчвала съм един едиствен път( елек за 100лв ) и безкрайно съжалявам
Доставката отне седмица, дойде нарязан като от макетен нож
И започнаха раправиите за връщане.
30 дни чаках да се върне в склада им извън бг и да разгледат връщането
и след това още 14 дни да ми върнат парите по сметка
като за да се случи това съм им звъняла и натискала и припомняла, че срокът описан тогава в общите условия  изтича, заплашваме се даже с КЗП
Не бих поръчала нищо повече от тях

# 26
  • София
  • Мнения: 3 162
Имаше такса за наложен платеж.
Като цяло и аз не съм доволна - доставката беше адски бавна, а дрехите бързо станаха домашни. Мисля Trendyol бяха.

# 27
  • Мнения: 381
Здравейте аз имам две поръчки от тях един бански и два анцунга.  Доволна съм ,въобще нямам забележки,  а и намалението от 450лв за 280лв за брой беше супер оферта за мен . Мога да покажа и снимки, поръчах ги преди  около 6 месеца . За доставката при поръчка си пише след колко време ще е при вас , аз ги чаках около 10 дни.

# 28
  • Мнения: 2 271
Поръчвах веднъж и доставката отне близо месец. Якето беше малко по-голямо и не ми се занимаваше с връщане и чакане още поне месец да стигне до склада им в чужбина. Повече не съм поръчвала.

# 29
  • Мнения: 4 594
Аз много съм поръчвала. Не ми се е налагало да връщам. Лошото е, че няма преглед на пратката.

Общи условия

Активация на акаунт