Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 69 - декември 2017

  • 142 845
  • 1 972
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 776
Благодаря за новата тема. Чакам само флашка от Куинс.

# 16
  • Мнения: 36 489
Благодаря за новата тема Simple Smile Тази седмица получих повечето от нещата, които чаках, остана само възглавничката от Куинс, за която още не са ми се обадили.
Видяхте ли този нов онлайн магазин - при поръчка на 15 лв дават подарък спирала на Есенс: https://www.dodis.bg/

Ангелче, честит рожден ден! Birthday Cake Champagne Smiley

# 17
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Благодаря за темата!
ЧРД, ангелче!!
Оказва се , че чакам това - онова- раничк амилка, кутия калиакра, кукла от виваком,вафли от престиж...малки награди, ама на тая суша и на това съм доволна.Flushed

# 18
  • Мнения: 1 516
Чакам само флашка от Куинс,дано този месец имам повече късмет!

# 19
  • Мнения: 2 355
Благодаря за темата  bouquet Дано ни чака късметлийски месец bouquet

# 20
  • Мнения: 579
Благодаря за темата  bouquet Регистрирах се вече в коледните календари, въпреки, че никога не съм печелила от тях. Важен е ентусиазмът  Grinning

# 21
  • Мнения: 2 579
На Линдт май от едно IP може само един профил да играе

# 22
  • Мнения: 1 333
Благодаря за прекрасната тема!Записвам се с награда от Билка.Пожелавам ви прекрасен,изпрълнен с топлина и късмет декември 🎄🎁☃

# 23
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Запис.
Миналата година имаше календар и на Пандора. Засега не намирам.

Много успех на всички! 😁

# 24
  • Мнения: 1 027
И аз с награда от Билка

# 25
  • Мнения: 917
Късмет

# 26
  • Мнения: 5 435
Много награди на всички!
В старата тема се записах с комплект на Дав, дано и в тази успея да се похваля с нещо!  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 957
Пожелавам на всички много игри, много награди и подаръци през този месец! Grinning

# 28
  • Мнения: 2 590
Благодаря за темата!
Нищо не чакам, дано в тази тема също да мога да се похваля с нещо, но по принцип участвам в малко игри!

# 29
  • Мнения: X
Някой може ли да ми разясни как точно се играе този календар на JYSK? Нещо не го схванах.

Общи условия

Активация на акаунт