Нека Коледа ни подари Чудеса със две черти! - Бебеправене Тeма 332

  • 40 147
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 989
Честито на всички, видели двете черички. Hug
След поредния антибиотик пак ми изолираха бактерия. Този път Е-коли в значително количество. На антибиограмата пише: "Щамът е с фенотип на РЕЗИСТЕНТНОСТ ESBL - широкоспектърна бета лактамаза към всички цефалоспорини от трета и четвърта генерация".
Вече не знам как да ги лекувам тези бактерии. Прави ми впечатление, че всяка следваща е резистентна на антибиотика, който съм пила за предходната.  Tired

# 16
  • Мнения: 30
Записвам се и аз с двете чертички. Дано темата се напълни с щастливи кандидат мами!!!

# 17
  • Мнения: 3 904
Радвам се, че темата ви харесва!

Тонче, Естелка с пълни шепи събирам, че противно на всичко имам О (днес/утре) белким ударя кьоравото Simple Smile

Форест, нямам идея - пусни проба и в друга лаборатория... Странно е всичко...

# 18
  • Мнения: 2 340
Радвам се, че темата ви харесва!

Тонче, Естелка с пълни шепи събирам, че противно на всичко имам О (днес/утре) белким ударя кьоравото Simple Smile

Форест, нямам идея - пусни проба и в друга лаборатория... Странно е всичко...

Не е притивно на нищо.. Имам отправена молба за тебе, чакам да се сбъдне.. Коледно чудо е страхотно начало Hands PrayPeople Angel

# 19
  • Мнения: 399
Тонче, от утре съм на 4х1. Ще пусна прогестерон чак в победелник, че нали на гладно трябва, пък вече съм си у дома ииии както може и да се досещате при нас лаборатории не работят събота и неделя. Тъкмо ще няма да се бърка от ударната доза днес.

Стрелците между другото са чудесна зодия 😜 Аз като техен представител да ги похваля Simple Smile Чакаме те с най- благата вест.

А аз сърдечно ти благодаря за помощта!

# 20
  • Мнения: 852
Не е нужно да е на гладно  Peace

 Не знам защо ,но моята АГ беше мнооого спокойна с прогестерона ми (беше 40 и имах кървене преди Ц ) .Аз се бях втресла,че не стига за нищо а тя-''Ако е над 20 е достатъчно." Shocked Иди ги разбери !  Въобще не бързаше да ми изписва допълнително,аз настоявах.

Форест, тези дни си мислех за теб докъде сте ,нали се борим със същите бактерии   Confused  Направо тези МБ ме изумяват!Ти в коя лаборатория ги пуска последно? Антибиограма за Е. coli  няма ли?


Сънче  пожелавам ти порочно чудо и още другия месец ти да ръсиш  в групичката с вълшебен  прашец  Hug  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 21
  • Мнения: 2 364
Записс и от мен в прекрасната нова тема!Страхотна е ,много коледна и уютна!
Сънче,специално наръс от мен за теб с пожелание за коледно чудо ! Hands PrayPeople Angel babydust7 babydust7 babydust7
Тонче,още веднъж късмет и всичко да мине по най-добрия начин! Two Hearts

Специално предколедно наръс-наръс за всички със синичко с пожелание за много празнични +++ тестчета! babydust7 babydust7 babydust7

# 22
  • Мнения: 1 989
estela, последно пусках в Торакс. Странното е, че когато в Писанец ми изолираха Клебсиела, в Торакс ми изолираха стрептококи. Имам антибиограма.

Последна редакция: пт, 01 дек 2017, 20:54 от Forest rain

# 23
  • Мнения: 4 880
И аз при вас , очакваща своето Коледно чудо , искам това да ми е подаръкът под елхата Simple Smile))
Естела, Тончето, грабя с пълни шепи от розовкото
Пожелавам на всички ни от тази тема , следваща да е вече в отчетните Simple Smile))

# 24
  • Мнения: 1 899
Запис и от мен в тази прекрасна тема!
Браво Сънче страхотна е Heart
Дано се напълни само с хубави новини.
Желая на всяка една от вас да получи своето Коледно чудо Hug
Тонче леко и безпроблемно раждане ти пожелавам Hug

# 25
  • Мнения: 3 597
Хоп и аз тук  Heart Eyes

Сънче , темата е прекрасна ...дано я напълним с много Коледни плюсчета в месеца на големите надежди  EFP

Тонче , всички чакаме с нетърпение бебка ...пожелавам ти скоро да но донесеш най-хубавата новина  Hug

Честито на виделите две чертички и много палчета на всички останали  Hug

# 26
  • Мнения: 98
Влизам и аз в новата темичка! Сън,много е красива и коледна!:yum:
Момичета, да ви попитам нещо, че се вкарах в голям филм-в сряда Ц трябваше да ми дойде, даже вторник си имах типичните симптоми, наболяваше ме корема и си купих тестове за О да съм подготвена за новия месец...да, ама Ц. и до днес, 3 дни по-късно не идва и реших тази стурин да си направя тест- излезе ми супер бледа втора чертичка възможно ли е толкова бледа след 3 дни закъснение да означава Б. и освен това нямам ниакви симптоми за Б., единствено леко ме наболяват гърдите. Ще кача снимка от теста-надявам се да се вижда нещо
Направо не знам какво да мисля...

# 27
  • Мнения: 3 904
Тонче, просто при мвн се очакваше организмът да е блокирал от инвитрото... ама проработи Simple Smile дано имаме коледен късмет. На мен също Декември ми е от любимите месеци!

Етоилче, гушки на вас с принца!

Фани, съвсем ОК е:) знаеш ли кога е била О? Ако искаш да си спокойна си пусни ЧХГ и прог:) и тихичко честито и до термин!

# 28
  • Мнения: 98
Ох, Сънче, направо ме е страх още да се зарадвам...да, понеделник ще пусна кръвни,а иначе О трябва да е била някъде около 15-16 ноември, но не съм сувсем сигуна.С моя М имахме възможност само веднъж да правим с на 15 ноември , той беше в чужбина след това.

# 29
  • Мнения: 3 904
Съвсем ок е чертата, моята с БХ беше доста по-бледа на същия период, което значи че при мен е било зле чхг. Ако направиш престо ще е доста по-тъмна. Не се притеснявай, стискам палци а хубава стойност в понеделник.

Общи условия

Активация на акаунт