Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №47

  • 44 560
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 282
Hug Malee, как ни подгряха със страсти и сблъсъци  в първите серии... ако ни остават на целувки по челото и носа...и не ни пуснат нещо по-хард, мамка им...

# 706
  • Мнения: 33 402

 Hug Malee, как ни подгряха със страсти и сблъсъци  в първите серии... ако ни остават на целувки по челото и носа...и не ни пуснат нещо по-хард, мамка им...
Joy Joy Joy Joy Joy

# 707
  • Мнения: 2 282
Дами, имам предложение за анкета...за  най-важния  момент от серията...според мен

Защо Ферхат беше сигурен, че Аслъто няма да го докладва на модератора, пардон на полицията...
защото:
1.усеща зараждащата се любов към него
2. нарушава договорката и рискува живота на брат си и своя собствен
3.защото не е мръсница и мрази доносите...

# 708
  • Мнения: 33 402
И аз щях да питам.. Дали се усеща какво става с докторката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 709
  • Мнения: 697
Дами, имам предложение за анкета...за  най-важния  момент от серията...според мен

Защо Ферхат беше сигурен, че Аслъто няма да го докладва на модератора, пардон на полицията...
защото:
1.усеща зараждащата се любов към него
2. нарушава договорката и рискува живота на брат си и своя собствен
3.защото не е мръсница и мрази доносите...

Искаше му се да е сигурен,заради това,което той самия изпитва към нея.
А той пък взе,че се оказа прав:grinning:

# 710
  • Мнения: 1 571
Дами, имам предложение за анкета...за  най-важния  момент от серията...според мен

Защо Ферхат беше сигурен, че Аслъто няма да го докладва на модератора, пардон на полицията...
защото:
1.усеща зараждащата се любов към него
2. нарушава договорката и рискува живота на брат си и своя собствен
3.защото не е мръсница и мрази доносите...

Искаше му се да е сигурен,заради това,което той самия изпитва към нея.
А той пък взе,че се оказа прав:grinning:

+1 искаше надежда че тя не е напълно безразлична

# 711
  • Мнения: 2 282
Tвърдо 3 точка.
По метода на изключването:
не е първа точка, докторката не е дали никакъв повод да си мисли, че може да е влюбена в него. Респектира го здраво, в некои моменти го прави мазало...та чак й реве
не е втора точка, защото като ретроспекция не дадоха сцените със заплахите на Фърат... ако разкаже истината, какво ще последва
остава трета точка от изброените варианти, като може да има и други възможни отговори...

# 712
# 713
  • Мнения: 9 541
Ето ме и мен, привет Hug

Фрагман йок Mr. Green

Дафне Hug, на анкетата бих отговорила не еднозначно, по-скоро смесен тип между 1. и 3.
Аслъ му спаси живота, когато беше прострелян, хукна с него да спасява Гюлсюм, ударът с лопатата говорят, че тя има потребност да го защитава, да е до него...те вече се разбират по-добре, имат закачлива комуникация, ако не любов, поне е зараждаща се такава, тя свиква с него. А и факт е, че много започна да му се кара, хвана го за ръката и пр. -всичко това сочи минимум за някакво по-дълбоко отношение към Ферхат, .... извън схемата - насилник-жертва. От това следва и се прибавя и точка 3.



Нова снимка - да не са ни приготвили кърпички, че много ще плачем?

Последна редакция: чт, 07 дек 2017, 14:26 от lia-martin

# 714
  • Мнения: 697
Лиааа мерба:hugs:

# 715
  • Мнения: 9 541

Теди Hug, мераба и на теб Grinning



На тази снимка пише ново от Бирдже, това може ли да е Аслъ? newsm78

# 716
  • Мнения: 697

Теди Hug, мераба и на теб Grinning



На тази снимка пише ново от Бирдже, това може ли да е Аслъ? newsm78

[img width=400 height=498]https://pp.userapi.com/c840638/v840638967/2f569/8GmEgGY_D_Y.jpg[/img

Ново в смисъл,че по—рано днес беше побликувала тази снимка в инстаграма,пък и тук е по—различна от образа на Аслъ.Има по—тънки вежди:thinking:
Пък и как си представяш Ферко да позволи Аслъ да е в този вид:rolling_eyes:

# 717
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Лиааа мерба:hugs:

Скрит текст:
Теди Hug, мераба и на теб Grinning


На тази снимка пише ново от Бирдже, това може ли да е Аслъ? newsm78

Скрит текст:

Според рускините снимката е от 2010г. от предишен нейн проект в ролята на Хава.

# 718
  • Мнения: 33 402
Да пуснат фраг, имам нужда от разсънване, че ще задрема на стола всеки момент  Joy Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 2 282

Теди Hug, мераба и на теб Grinning



На тази снимка пише ново от Бирдже, това може ли да е Аслъ? newsm78

[img width=400 height=498]https://pp.userapi.com/c840638/v840638967/2f569/8GmEgGY_D_Y.jpg[/img

Ново в смисъл,че по—рано днес беше побликувала тази снимка в инстаграма,пък и тук е по—различна от образа на Аслъ.Има по—тънки вежди:thinking:
Пък и как си представяш Ферко да позволи Аслъ да е в този вид:rolling_eyes:
Не е  Бирдже, според мен...Само да не завъртят некой триъгълник, че вече съм й фен на докторката...Принципно килърите имат само една любов...нямат време за друга... не живеят дълго...
Лиа,  Peace

Общи условия

Активация на акаунт