Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 8

  • 103 771
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18 542
Баш това е и понеже ми се е случвало това което описа Drako89, разбрах за какво говори  Simple Smile

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Да, това е. Тези който видях тук са ARA MAX пише, че го има това ПГ, но не пише колко или аз не мога да го видя?


Едит: Видях отстрани да пише VG: 50% това ли е?

Последна редакция: чт, 14 дек 2017, 06:17 от Drako89

# 62
  • Мнения: 1 161
Аз пък като  не знаех и съвсем друго си помислих Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 6 056
  ~Étoile~ кой Елийф те победи  newsm78?

 Айото е ОК за начинаещи единсвеното,което не му харесвам е че е цял комплект и ако строшиш изпарителя хвърляш всичко.
Ето този
Скрит текст:
-течността изтичаше Confused

# 64
  • Мнения: X
Днес ми дадоха да пробвам IQOS на Филип Морис системата за изпаряване.
https://www.pmi.com/smoke-free-products/iqos-our-tobacco-heating-system
Както каза ММ - пълен та.ак...... Има вкус на обикновена цигара, пълнителите на издържат колкото цяла цигара а кутията е колкото кутия цигари и е на същата цена. Става единствено за пушачи които искат по-безвредно пушене...уж....
Иначе се започна колко били вредни влвктронните цигари които аз пуша а това било безвредно защото нямало катран...и всякакви други  глупости не ги и слушах след първото изречение. Пробвах 5-6 дръпки от любопитство и край.... Казах  че не са уцелили правилната таргет група....

# 65
  • Мнения: X
Препоръчайте за подарък някой добър комплект от БГ магазини, моля Yum благодаря Simple Smile

# 66
  • Мнения: leet
Здравейте мимичета как я карате?Аз се изгубих и да си призная,кривнах от правата вяра от няколко месеца.Сега обаче почвам на ново,срамота е толкова железа,бази и бъркочи съм накупила ,а така седят!

# 67
  • Мнения: 18 542
Мен хич ме няма с готовите комплекти. Отдавна не се интересувам от тях. Карам си с един танк и една течност и това е. За това, за съжаление, не мога да препоръчам нищо.

renji, излагаш се. Ще дърпаме ушите  Simple Smile

п.п. тия па как можаха да прецакат стария форум точно сега преди празниците... гадове...

# 68
  • Варна
  • Мнения: 7 691
 Фри ако е за новобранец вземай му едно АИО от гигадринкс,ако е в час човека Смокинг маняка е най-добрия вариант.

# 69
  • Мнения: X
Aio-то инхалатор ли е или е нормално?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 7 691
 С доста отворен въздух е,но чак инхалатор не е. Да кажем като К5 на 2 дупки  Laughing

# 71
  • Мнения: 1 161
Принцеса ,помагай Praynig
Гледам като голям камък Joy
Дойде ми дрънкулката и за сега само отвивам и завивам части да разбера кое за какво е  ooooh!
Има ли някъде видео  точно с този вид от геарбест  как се действа ,подробно ?
Мъж ми се стресна като видя какво съм си поръчала.Много се притеснява да не се взривя.Пак гледал едно видео 
и сега само мърмори  да внимавам.
То и мен ме е страх сега като за първи път да не объркам нещо.
Намотките на какво да ги навия и по колко врътки да завия?


П.п.Миоки ,влез през търсачката като напишеш old bg  mamma така все още дава да се ползва старата версия.
На тази новата хич не мога и аз да й свикна .

# 72
  • Мнения: 18 542
Аз така правя, ама днес цял ден ми излиза всичко на бял фон и текст на редове. Явно нещо ръчкат. Сега работи  Mr. Green

Виж в ютуб дали няма някой клип-ревю. Обикновено има доста.

# 73
  • Мнения: 1 161
Гледах в ютуб ,но тези от геарбест са кратки  и почти нищо не схващам Simple Smile

# 74
  • Мнения: 18 542
Е гледай от някой който има същото, не от тези на сайта. Я дай името да потърся.

Общи условия

Активация на акаунт