Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 8

  • 103 992
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Има сумати клипове с оригинала като напишеш кайфун прайм излизат и успокой мъжО-няма как да се взривиш  Laughing. Всички модове са със защита. Просто ако оплескаш намотката кайфа няма да запали,за взривяване и дума не може да става.

# 77
  • Мнения: 18 542
https://www.youtube.com/results?search_query=Kayfun+Prime

Тоя кайф изглежда интересен.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Миоки тотален МТЛ е и то много добър. Мен ме сърбят ръцете за оригинала откакто го пробвах ама... да минат празниците,че много скъпи хобита станаха  Laughing.

~Artemis~  от 3.26м нататък е дадено обслужването,но изгледай целия клип. Отдолу се наглася стегнатостта на дръпката. На 1 дупка е стегнат повече и от доброто старо виви  Laughing. Колеги се бъзикат,че е опасно да се ползва с дълъг потник  Joy. Развиваш танка 2 оборота за ппостъпване на нормално количество течност.....В комплекта ти няма ли отвертка? Ако има ползваш нея за навиване и закрепване на намотката. Ако няма-нещо метално с диаметър 2.5-3мм. ще свърши работа. Площадката е супер удобна.


https://www.youtube.com/watch?v=Fq69USIMn_o

Последна редакция: пт, 22 дек 2017, 23:04 от prinzesata

# 79
  • Мнения: 1 163
Благодарско  Hug

Казвам му аз на мъжО ,ама си го е страх да не се затрия  Grinning

А този изпарител седи смешно на моя мод   ,сега ако свикна с кайфунчето ще трябва и един по стабилен мод.Изпарителя май тежи повече от батерията  Joy

# 80
  • Мнения: 18 542
Аз ей сега дръпнах един ог Гиърбест. Ако е ок, може и да се замисля за оригинала, ама след опитът ми с оригинал от миналата година, може и да пропусна...

# 81
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Гриърския работи много добре в общи линии е безпроблемен. Оригинала вече е въпрос на снобария тук  Laughing не на потребност. Бих го взела само защото са практически вечни продуктите на Свое место,а тоя изпарител си струва да го добавя към колекцията.

# 82
  • Мнения: 1 163
Има една нюню отверка Simple Smile ще  олзвам нея.
Но се скопосах ,защото поръчах памука от Алито ooooh! и още не е дошъл.
Утре ще купя от някой магазин и ако вечеврта вляза да пиша ,значи всичко е ок  Grinning

# 83
  • Мнения: 18 542
Определено нямам излишна стотачка, но ако си струва и бих го ползвала дълго, бих дала. От друга страна, ако ментето работи толкова добре, колкото минито ми китайче, особено в сравнение с оригинала, определено ще пропусна. Ще видим Simple Smile

# 84
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 То минито ти оригинал си работи повече от добре-просто не отговаря на твоите изисквания  Hug съвсем  Laughing. Ще споделиш като дойде,но определено е добър изпарител особено за върли почитатели на МТЛ като теб.

 ~Artemis~  и обикновен тампон за грим ще ти свърши работа  Laughing и прост памук от аптеката /има един зелен с гръцки надписи. Тая заигравка с японски натурални и тем подобни,които купуваме е малко прах в очите. Аз поръчах една баля 200 парчета преди две години от ибей от един японец Laughing  От него съм използвала има няма 5 парчета и съм раздала сигурно 50. Има да го ползвам докато съм жива сигурно  Laughing.

# 85
  • Мнения: 18 542
А бе има нещо вярно в случая с оригинала ми  hahaha

И аз имам един огромен пакет от японския памук, който ще ми стигне за цял живот. Даже се пробвах да го ползвам по предназначение като тампони за грим, обаче много мек и абсорбира яко, та не ми е много удобен за ползване за това. Иначе да, всякакъв памук става.  Peace

# 86
  • Мнения: 1 163
Както казвате окайфунчих се и аз Simple Smile
Сложих обикновен памук ,още не съм излизала за да взема друг ,но после ще го сменя.
Направих шест врътки на жичката Simple Smile и съм в джаза и аз..Показва на батерията 0.6ом не знам бива ли или не .
Я кажете какво съотношинието ,колкото по високи омове толкова по ниски ватове...така ли  трябва?
И колко намотки трябва да направя за да са по високи омовете?

Всичко си беше наред в началото ,но  после какво въртях ....отвивах завивах и почна да излиза течност от долните отвори.
Досега чистих попивах и пак почвам.,сега докато свикна  пак само то ще ми е в ръцете Simple Smile

# 87
  • Мнения: 18 542
По-ниски овоме искат повече ватове и обратното. Моите намотки са около 1,5 - 1,8 ома и паля на 11 вата. Правя 7-8 врътки с 28ga кантал на 2мм основа.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Така сладко говорите за тези неща и с тия клипове и на мен ми се прииска да си взема. Колко излиза горе долу един такъв комплект със всичките му джунджории като за начинаещ пушач и задължително ли е да се пазарува онлайн.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Цената е относителна-зависи какво ще си купиш и не не е задължително да се купи онлайн дори за начинаещ е препоръчително да си купи поне първото устройство от реален магазин. За съжаление ако не си от Пловдив,София или Варна е меко казано мисия невъзможна. За Пловдив и Сф.-Гигадринкс.

 ПП: видях,че си от Пловдив. На Брезовско шосе е склада на Гигадринкс-т.е. най-големия им магазин с кадърни и компетентни хора в него. Имат и още магазини в града.

http://www.gigadrinks.com/
 
 

Общи условия

Активация на акаунт