Намаления- зима 2017

  • 175 179
  • 750
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 082
Фен съмна чантите Бенетон. Знаете ли от къде  в нета има прилично намалени?
shop.mdl.bg

# 451
  • Мнения: 1 051
Мерси, започвам да разглеждам Blush

# 452
  • Мнения: 1 576
Здравейте! Официалният site на Benetton.com правят ли намаления повече от 50%? Между S и M на различните марки съм и се чудя яке на Benetton кой номер ще е S/M, ако знае някой.

# 453
  • Мнения: 24 519
Най-добре мери в реален магазин. Според мен Бенетон си отговарят на размерите/ не като Окаиди, примерно/ Вчера напазарувах като за последно, но в реален магазин на -70%. Мноого съм доволна Grinning

# 454
  • Мнения: 1 576


Г-жа Рамацоти, благодаря за отговора. За съжаление във Варна вече няма Бенетон, само детски, а от mdl изтървах докато се чудя кой номер да поръчам и те ги махнаха от сайта още на 50%.  Миналата година си поръчах рокля М, а се оказа голяма, затова сега се чудих.

# 455
  • Мнения: 123
Някой да е виждал ски обувки намалени във физически или в онлайн магазин?

# 456
  • Мнения: 718
Ей сега се правят най-добрите попадения с намаленията. Няма черен петък, сега са си реалните намаления.Laughing
За обувки предложения можете ли да дадете?

# 457
  • Мнения: 24 519
Пунто бг. Много съм доволна, а и имат безплатна доставка Wink

# 458
  • Мнения: 381
Последните 2-3 години купувам обувки само от Amazon. Тук цените са много високи, дори и с намаления.

# 459
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 393
И аз съм доволна от Пунто, както и от Карло Фабиани. Имат хубави намаления сега и в двата магазина Peace

# 460
  • Мнения: 230
Final sales in Esprit - до 11.02

# 461
  • Мнения: 230


Г-жа Рамацоти, благодаря за отговора. За съжаление във Варна вече няма Бенетон, само детски, а от mdl изтървах докато се чудя кой номер да поръчам и те ги махнаха от сайта още на 50%.  Миналата година си поръчах рокля М, а се оказа голяма, затова сега се чудих.

Дават от сайта на Бенетон, че във Варна има магазин на Бенетон на Княз Борис 7, това детския ли е?

# 462
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 068
Последните 2-3 години купувам обувки само от Amazon. Тук цените са много високи, дори и с намаления.
И аз пазарувам от Амазон, но вчера в Сердика останах приятно изненадана -цените в Тимбърленд и ТХ бяха като амазонските. Може би има надежда и за нас 😁.

# 463
  • Мнения: 1 576
amorex
[/quote]
Дават от сайта на Бенетон, че във Варна има магазин на Бенетон на Княз Борис 7, това детския ли е?
[/quote]

Само детски стоки предлагат.

# 464
  • София
  • Мнения: 1 213
Последните 2-3 години купувам обувки само от Amazon. Тук цените са много високи, дори и с намаления.
И аз пазарувам от Амазон, но вчера в Сердика останах приятно изненадана -цените в Тимбърленд и ТХ бяха като амазонските. Може би има надежда и за нас 😁.
Тимбърленд са готини в това отношение, но проблем е малкото налично количество на обувките им, та понякога се налага да поръчвам от Амазон /37.5 номер/  Иначе си имам 2 чифта оттук за по няма и 100лв Grinning

Във Спорт депо вървят разни намаления в момента, но като че ли малко хубави неща има по-сериозно намалени /доколко реално това е друг въпрос/

Общи условия

Активация на акаунт