Намаления- зима 2017

  • 175 123
  • 750
  •   1
Отговори
# 465
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 031
Да, не можахме да вземем боти на сина ми😉

# 466
  • Мнения: 1 680
Намалени спортни стоки в момента,че търся за подарък на мъж???От сайт обаче,не реален магазин...Мерси

# 467
  • Popovo
  • Мнения: 1 630
Да ви кажа, възмутена съм от цените и от така наречените"намаления" в някои БГ-сайтове.
Вчера си взех едни дънки, от реален магазин, намалени на 40 лв.Прибирам се и реших да ги потърся он-лайн, ей така от любопитство.
И ги намерих, ама на цена 79,00 лв, намалени от 98,00 лв.То бива надценки, ама това на нищо не прилича. Sick
https://indigo.bg/danki-kolan-98-11esr-5426-tamen-denim-3/

# 468
  • софия
  • Мнения: 222
Намалени спортни стоки в момента,че търся за подарък на мъж???От сайт обаче,не реален магазин...Мерси
sport depo -50

# 469
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Намалени спортни стоки в момента,че търся за подарък на мъж???От сайт обаче,не реален магазин...Мерси

Decathlon. Peace

# 470
  • София
  • Мнения: 98
В София, в магазин за обувки Fabiano в момента има много добри намаления на боти и ботуши от естествена кожа. Сподер мен края на сезона е най-доброто време за обновяване на гардероба с хубави неща на по-ниски цени....

# 471
  • София
  • Мнения: 9 927
Привет, след седмица-две дали ще има все още интересни неща от зимната колекция (и то с намаления)?
 Т.е. до кога може да се изчака за по-голям пазар (за моловете имам предвид), като акцента е да има повече избор, отколкото да се търси/чака максимално намаление? bouquet

# 472
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Преди 2 дни обикаляхме за ботуши.Ами 38 номер от тези модели които харесахме нямаше вече.Sad

# 473
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Привет, след седмица-две дали ще има все още интересни неща от зимната колекция (и то с намаления)?
 Т.е. до кога може да се изчака за по-голям пазар (за моловете имам предвид), като акцента е да има повече избор, отколкото да се търси/чака максимално намаление? bouquet

Е, как да има по-голям избор на намалени цени, нещо не разбирам... newsm78
Избора от ден на ден става все по-ограничен, все пак няма да заредят стара колекция, че да има избор.
Изчерпани са номера, модели, поне в магазините, които следя и обикалям Peace
Някъде вече са достигнали максималното намаление.

# 474
  • София
  • Мнения: 9 927
Идеята е да си отделя предварително един делничен ден за пазаруване. Значи другата седмица ще се мобилизирам, макар че явно съм закъснял.  Hug

# 475
  • Мнения: 4 942
Направо почти нищо не е останало, по моловете поне. Чист късмет е да се намери нещо и да е размерът, който търсиш. Макар че преди дни си купих кожено яке от Теранова за 20лв., но беше последната бройка и ми стана.

# 476
  • Мнения: 20 172
И моите наблюдения са такива. Рано рано прибраха всичко, и наизвадиха пролетни колекции, само някакви парцаляци се мотаят из намалените.

# 477
  • Мнения: 433
Да ви кажа, възмутена съм от цените и от така наречените"намаления" в някои БГ-сайтове.
Вчера си взех едни дънки, от реален магазин, намалени на 40 лв.Прибирам се и реших да ги потърся он-лайн, ей така от любопитство.
И ги намерих, ама на цена 79,00 лв, намалени от 98,00 лв.То бива надценки, ама това на нищо не прилича. Sick
https://indigo.bg/danki-kolan-98-11esr-5426-tamen-denim-3/

доста често срещана манипулация, ей затова на място само се купува.

# 478
  • Пловдив
  • Мнения: 3 237
В Сефора всички парфюми на - 20% до 14-ти.

# 479
  • София
  • Мнения: 11 713
В Сефора или в Бюти Зона?Аз търсих да видя дали Сефора имат някакво намаление не открих.

Общи условия

Активация на акаунт