Изневерява ли ми ??

  • 24 497
  • 174
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 162
Има ли промяна в поведението не му е чиста работата. Или има нещо странично или е в процес да го постигне. Била съм в такава ситуация и завърши зле.

Присъединявам се с две ръце към това мнение!

Най-очебийният признак за наличие на нещо извън семейството е промяната в поведението. Може да си чати, ок, няма проблем, но ако е сериозно ангажирано вниманието му със страничен обект - променя се държанието му, и то много. Собствен опит Peace
ами сутрин като стане ако  не е на работа първото нещо е да си вкл.компютъра и цял ден ,от време на време ей така кво праиш и тва е , той си мисли че аз му изневерявам (пък как да стане като аз съм 24-7 с детето не се знае :Д) щеше да ме води на детектор на лъжата незнам още какво беше но мен не ме бърка като цяло :Д постоянно е тази тема ти ми  изневеряваш и прочие.....и от там си мисля че той може така да се успокоява


Кой каквото прави - се притеснява другия да не го направи. хахаха

# 16
  • Мнения: 162
Пък и нападението е най-добрата самозащита... са казали хората.

# 17
  • Мнения: 3 758
Зайчето даде най-верния отговор, хората, които изневеряват, ревнуват повече, при това без никаква причина.

# 18
  • София
  • Мнения: 24 839
Зайчето даде най-верния отговор, хората, които изневеряват, ревнуват повече, при това без никаква причина.

И това не е вярно за всички.
Просто има хора с ниско самочувствие и високо собственическо чувство, както и страх че ще изгубят нещото, което им се е паднало, а те не заслужават..........
Затова са в непрекъснат ужас от възможността по- стойностен от тях да им отмъкне жената/ мъжа и с реакциите си сами режат семейното клонче.

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Чуя ли, че някой дреме в сайтове за свалки, уж да се развлича и да убива време, винаги имам едно на ум. Който търси, намира.

# 20
  • Мнения: X
Чуя ли, че някой дреме в сайтове за свалки, уж да се развлича и да убива време, винаги имам едно на ум. Който търси, намира.

Правило!    Peace

Започни да го товариш, за да влезе и в твоите обувки. Не го щади, че ходи на работа, а ти си си вкъщи. Бебето, особено ако не е от кротките, е физически изтощителен период за майката и задължително трябва да прехвърляш обичайни дейности, доколкото можеш.
Ако откаже да се включи в домакинската работа и отглеждането на детето за сметка на висенето пред компютъра, тогава определено имаш проблем.
Peace
Като се върне от работа, го почваш "още от вратата"....
1."Мило, ела да смениш памперса на бебо, докато аз ....."
2."Мило, сложи масата за вечеря, докато аз направя...."
3."Мило, ела да гледаш бебо, докато взема душ..." -дори да нямаш нужда от такъв
4."Мило, измий чиниите, докато приспя бебо...или ако искаш ти го приспи, аз ще пооправя..."
и така, за ВСЯКО нещо, докато стане време за лягане.
Мъжът ти няма навици да "гледа" семейство и дете.АИ за съжаление, ако държиш да останете заедно, ще трябва да му "орежеш" драстично свободното време и да го "дресираш" какви са задълженията на един семеен баща.
"Мъж и куче както ги научиш, така ще са до края." -много, много, много вярно.    Peace

# 21
  • Мнения: 18 983
И ако мъжът не подеме всичките тия дейности, всичко това не сработва никак. Wink

# 22
  • Мнения: 5 647

"Мъж и куче както ги научиш, така ще са до края." -много, много, много вярно.    Peace


Това важи само, ако насреща има една силна жена, която знае как да го вкара в правия път.Тя не се нуждае от форумни съвети, защото просто си ѝ идва отвътре.

# 23
  • Мнения: 18 983
Забравяте, че и мъжът трябва да е податлив поне до някаква степен. Отделно дори грижовните мъже и бащи спират да са чак толкова загрижени, ако акълът им е другаде.

# 24
  • Мнения: X
Забравяте, че и мъжът трябва да е податлив поне до някаква степен. Отделно дори грижовните мъже и бащи спират да са чак толкова загрижени, ако акълът им е другаде.
МЪжът се подхваща от ден първи, за да няма свободно време акълът му да хвърчи другаде...    Laughing
А пък ако все пак е от супер неподатливите "говеда", явно не е за семейство и да си хваща пътя.   Simple Smile
Това хем на майтап, хем сериозно.....за какво ми е мъж, който само ще е "примък-отмък" от тв/лаптопа и дивана, а полза от него никаква?!
Ако искам да си отглеждам човешко същество, ще си го родя."Подарени" не ми трябват, да си ходят мама да си ги гледа.

# 25
  • Мнения: 18 983
Полза има, докато този мъж го прави от сърце. Ако реши да се скатава и акълът му е другаде, ползата изчезва. Няма гаранции, че като му наденеш веднага  отговорностите, той ще ги поеме оттук до края на света. Ситуации - много.

# 26
  • Мнения: 145
А дори и да го е правил, без дори да се преценява дали го прави "от сърце" или след "добре наденати отговорности", един ден преспокойно може да ти каже "аз не можах да имам кариера, щото сменях памперси..., а с нея не ми се налага да съм жена, мога да си бъда мъж..."...От опит! Twisted Evil
Та - това с нещаденето и мятането на отговорности - понякога не върши работа. Мъж, който иска да гледа настрани, ще направи невъзможното да те убеди, че сама си си виновна за това. Или гледа, защото го товариш, или гледа, защото не го товариш, и така го игнорираш. Все тая е! hahaha

# 27
  • Мнения: X
Скрит текст:
А дори и да го е правил, без дори да се преценява дали го прави "от сърце" или след "добре наденати отговорности",
един ден преспокойно може да ти каже "аз не можах да имам кариера, щото сменях памперси...,
Скрит текст:
а с нея не ми се налага да съм жена, мога да си бъда мъж..."...От опит! Twisted Evil
Та - това с нещаденето и мятането на отговорности - понякога не върши работа. Мъж, който иска да гледа настрани, ще направи невъзможното да те убеди, че сама си си виновна за това. Или гледа, защото го товариш, или гледа, защото не го товариш, и така го игнорираш. Все тая е! hahaha
Ааа, тези са от сорта: "...шефа ми е гадняр, все ме товари!", "....съседа е боклук, все троши, вика, ай сиктир от него!", "....уф, времето е гадно, тъпо ми е, нищо не може да се прави!"....с една дума "На кривата ракета и Космоса й пречи!".    Joy
Е те такъв пък, хич не ти и трябва в къщата.....ще ти сговни целия живот и накрая ще се чудиш що изобщо си се родил, след като само се мъчиш.
Изобщо, хора, които обвиняват другите за своите сакатлъци, са най-гадни и "достойни" да бъдат разкарани скоропостижно.Без тях човек изведнъж започва да диша свободно и с пълни гърди и се чуди как е могъл толкова години да живее в пещера и на "тъмно".

# 28
  • Мнения: 5 074
Може наистина да се занимава с игри.Моят мъж,например,играе във всяка свободна минута.Обаче разликата е,че аз също обичам игрите.Обожавам да го гледам !
Това с общуването ,май наистина прекаляваме жените от време на време.
До сега не съм чула мъж да каже-ееее,тази моя жена,не общува с мен,искам повече внимание Grinning
А и всички,дето ти дават съвети,имай едно наум,че перфектен брак няма.Винаги можеш да почнеш да гледаш само лошото в един човек или само доброто.
Аз лично щях да искам пароли и да имам достъп до всичко негово.Вие сте едно цяло вече.Малкото човече го доказва. Simple Smile
С мъжа ми сме така.Имам паролите му навсякъде,той ми ги даде.Понякога не виждам много хубави неща,но пък знам че това е всичко.
Поговорете спокойно,не го съди.И,един съвет,ако обича игри,прояви и ти някакъв интерес към тях ,това ще го зарадва Simple Smile

# 29
  • Мнения: X
Само че, тези хора имат 3-месечно дете, което изисква грижи, а не киснене на компютрите и общуването не е просто каприз на авторката, а повече от задължително при наличието на бебе.

Общи условия

Активация на акаунт