Изневерява ли ми ??

  • 24 503
  • 174
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 650
Ей това са прости мъже. Последния пост много ме жегна. Аз как съм действала в подобна ситуация- веднъж ми се е случвало, но ми беше гадже, усетих че се променя, крие телефона- я в джоба, я обърнат, без звук, вибрации...хммм така ли.....ама тази игра и аз я мога, да не съм по- глупава от него. Два три дена почнах да закъснявам, обличах се секси, телефона все до мен, седях до късно на компа......и освен че си призна хрипайки, че си пише само с една уж невинно,  така с кеф си го зарязах!

# 46
  • Мнения: 21
Бих те посъветвала да седнете и да поговорите , като си обещаете че няма да си викате и да се карате , а да го обсъдите като приятели ...обясни му как се чувстваш, кажи му какво те тревожи и кое те наранява ..когато с моя имаме проблем винаги искам от него да обсъдим какво се случва..винаги постигаме резултат като слагаме картите на масата. В крайна сметка мила ти си имаш гордост и ако наистина си пише с други жени , то трябва да разбереш защо го прави , какво във вашите отношения му липсва за да го търси другаде..но докато не проведете един сериозен разговор няма да стане

# 47
  • София
  • Мнения: 182
То в сайтовете за запознаства,щото не ходят и  омъжени жени.Колко съм ги имал.... Една чакаше да заспи мъжът  й и излизаше за да се чукаме. Друга  пък, идваше от 300км. до моя град.
Девойче, зарежи каките и лелките какво те съветват тук! Освен развод и тревоги , нищо друго няма да получиш от съветите им! Слушай сърцето и умът си !

# 48
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Инсталирай му една от тези програми за родителски контрол на компа и ще разбереш какво се случва. Бързо, лесно и 100% достоверно. Аз преди няколко години така хванах бившият.

# 49
  • Мнения: 3 778
Инсталирай му една от тези програми за родителски контрол на компа и ще разбереш какво се случва. Бързо, лесно и 100% достоверно. Аз преди няколко години така хванах бившият.
Ако се стигне до там, пиши я свършила връзката. Твоя случай е потвърждение на думите ми.

# 50
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Инсталирай му една от тези програми за родителски контрол на компа и ще разбереш какво се случва. Бързо, лесно и 100% достоверно. Аз преди няколко години така хванах бившият.
Ако се стигне до там, пиши я свършила връзката. Твоя случай е потвърждение на думите ми.
Защо да свърши връзката им? Може да няма нищо притеснително. А ако има авторката сама ще прецени как да постъпи.

# 51
  • Мнения: 3 778
Защо да свърши връзката им? Може да няма нищо притеснително. А ако има авторката сама ще прецени как да постъпи.
Защото връзка без доверие не е връзка, а пародия, освен това дори и да няма нищо притеснително, авторката ще продължи да го следи, а това е притеснително за който и да е от партньорите. Ти как ще се почувстваш, ако разбереш, че те следят? Приемаме, че си лоялна с партньора си.

# 52
  • На Марс
  • Мнения: 8 725
Тръгнеш ли да следиш партньора значи има нещо гнило. Аз съм на принципа не търси нещо което не искаш да намериш ...

# 53
  • Мнения: 19 082
Искаш, не искаш, по-добре ли е да си заравяш главата в пясъка? Ти ако не го намериш, то само ще се покаже, ако го има.

Когато една жена се съмнява, обикновено има защо. Аз защо не се съмнявам и не търся нищо сега. Усещат се тези неща.

# 54
  • На Марс
  • Мнения: 8 725
Когато една жена се съмнява, обикновено има защо.

Само жените ли се съмняват?

6тото чувство рядко лъже Simple Smile

# 55
  • Мнения: 19 082
Мъжете - не знам, нямам приятели мъже, които да са ми изпадали в откровения по темата Simple Smile

# 56
  • Мнения: 650
Разбира се че и мъжете се съмняват. За това съм казала, ако изневеряваш го направи интелигентно- никой да не разбере. Но рядко това може да се прикрие, рано или късно си проличава, особено ако изневярата прерасне във връзка.

# 57
  • Мнения: 243
Не съм сигурен, че някой изобщо си задава основни въпроси покрай теми като тази. За мен най-важният въпрос (ако приемем, че такова нещо като "изневяра" съществува) е: къде и кога започва изневярата?

Ще ми е интересно да ви прочета. И ще споделя после и аз, разбира се.

# 58
  • Мнения: 19 082
Е че ние да не сме врачки Simple Smile Все отнякъде започва, ама все пак не сме присъствали Wink

# 59
  • Мнения: 243
Въпросът е принципен, не е за конкретния случай.

Общи условия

Активация на акаунт