Изневерява ли ми ??

  • 24 504
  • 174
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 076
Само че, тези хора имат 3-месечно дете, което изисква грижи, а не киснене на компютрите и общуването не е просто каприз на авторката, а повече от задължително при наличието на бебе.

Казах всяка СВОБОДНА минута.Не за сметка на задълженията Simple Smile
Не говоря за каприз,и все пак,не можете да отречете ,че мъж оплакал се от липса на внимание,няма Simple Smile
Малко драматизираме с това жените.
Иначе,че трябва да помага в грижите за детето пълноправно,няма спор.За съжаление страааашно много мъже не го правят.Приключват с:"нали изкарвам пари".

# 31
  • Мнения: X
Абе и аз така навремето си мислех, че драматизирам излишно, но после се оказа, че човекът ясно ми е показал отношението си.

Има и такива саможиви хора, които дори и да започнеш да се интересуваш от хобитата им, пак ще намерят начин да се изолират. Всъщност, след като пък я имат тази нужда да са сами, трябва ли да им се досажда? Тогава ще излезе, че не им оставяш лично пространство. Ако пък много желаят да са сами и видимо показват, че ги дразни човекът до тях, тогава има начин да си седят сами колкото си искат. Човек като реши да има деца, трябва да е наясно, че ще се наложи да си промени режима от ергенските и моминските си хайляшки години. Този конкретният, не че ще е единственият женен в сайт за запознанства, но както се вижда, се изживява като свободен електрон. И като виси в тези сайтове, жена му какво да прави? Да седи и да му държи ръката, докато си пише с мацките ли? Или и тя да си направи профил там, че барем като не й обръща внимание, поне да й пише там?

Защо да няма мъже, които да се оплакват от липса на внимание? Тези женените и желаещите да изневерят точно от това се оплакват. Например "Жена ми не ми обръща внимание. Напоследък изобщо не правим секс. Затворила се е в кухнята и готви някакви буламачи, а аз тука сам и неразбран търся сродната си душа."

Последна редакция: ср, 06 дек 2017, 16:00 от Анонимен

# 32
  • София
  • Мнения: 11 566
На теб сериозно ли ти е интересно мъжът ти да играе игри, а ти да го гледаш?

# 33
  • София
  • Мнения: 24 839
Истина е и че жените трудно се научаваме да казваме какво искаме в прав текст, без укорителен уклон, че той не се е сетил сам.
И без намилане от вида " Ти навън като си бил, си се разнообразил между хора, а аз тук подивях сама с детето, а сега бързаш да седнеш пред компютъра/ пред телевизора, вместо да ми обърнеш внимание, да ри помогнеш, да ме отмениш, да поиграеш с детето, да....................... #Cussing out

И на мъжът му се приисква просто да си вдигне шапката и да седне с приятели на бира.

Не е прав, разбира се, ние сме прави, защото казваме истината, ама не е това начина да го задържим емоционално в семейството и да бъде част от цялото.
И да, в този отрязък от семейния живот, е наша грижа да го направим.

# 34
  • Мнения: 5 076
На теб сериозно ли ти е интересно мъжът ти да играе игри, а ти да го гледаш?

Да,много.Избираме заедно игри.Като се прибере от работа ми казва-хайде да играем,аз сядам до него и го гледам,а той цъка.Като един отбор сме Simple Smile Вълнуваме се за играта,споделяме мнения,стратегии.За друг това сигурно би било ужасно ,за мен е страхотно прекарване на времето.
Не правим само това,не ме разбирайте погрешно.Излизаме като нормалните хора,ходим по заведения ,паркове,магазини ,готвим,чистим и тн.Просто в свободното си време и "играем" Simple Smile
Май сме се намерили.

# 35
  • Мнения: 145
Защо не опиташ да играеш с него? Или - защо не опиташ ти да играеш, а той да те гледа?
Не се заяждам, питам просто. Имам приятелска двойка, но те там играят заедно, а тя, ако играе сама, си играе сама, той не е в къщата в този момент.

# 36
  • Мнения: 5 076
Абе и аз така навремето си мислех, че драматизирам излишно, но после се оказа, че човекът ясно ми е показал отношението си.

Има и такива саможиви хора, които дори и да започнеш да се интересуваш от хобитата им, пак ще намерят начин да се изолират. Всъщност, след като пък я имат тази нужда да са сами, трябва ли да им се досажда? Тогава ще излезе, че не им оставяш лично пространство. Ако пък много желаят да са сами и видимо показват, че ги дразни ......

Не се знае,може да не и изневерява.Ние четем и си представяме нещата по един начин,а всичко е много комплексно.Няма как да правим кардинални заключения.

# 37
  • Мнения: X
Това малко ми звучи, все едно аз както обичам да се гримирам, мъжът ми да каже "Хайде да се гримираме" и да ме гледа занесено, докато си слагам спирала и червило. Но щом и двамата се чувствате добре така, чудесно! Simple Smile

Ние също сме зарибени по една игричка на телефона, но всеки си я има инсталирана на неговия и си играе. После си се хвалим кой докъде е стигнал, какви бонуси е спечелил итн. В случай, че на единия му падне батерията, другият може да му услужи с неговия телефон, ако в момента не му се играе или пък да позяпа как другия играе.
Понякога, като се затрудня с някое ниво, мога да му дам да го мине той и така. Когато човек има желание да комуникира с другия, може да го прави докато цъка и игричките. Това имах предвид. Но ако няма, ако ще партньорът му да се завърже на фльонга, за да му угоди - все тая.

Vervam, добре, дори да не изневерява, си четка егото в тези сайтове. Ако искаше просто да чати с други хора, във фейсбук има достатъчно групи по интереси.

Последна редакция: ср, 06 дек 2017, 16:22 от Анонимен

# 38
  • Мнения: 5 076
Защо не опиташ да играеш с него? Или - защо не опиташ ти да играеш, а той да те гледа?
Не се заяждам, питам просто. Имам приятелска двойка, но те там играят заедно, а тя, ако играе сама, си играе сама, той не е в къщата в този момент.

Играли сме.Не ми харесва.Аз не съм толкова добра и нямам уменията и се ядосвам на себе си.От малка обичам да гледам.
Аз съм тактик,но на практиката никак ме няма.За това той действа,а аз давам съвети покрай него.И сме,както казах,като един отбор Simple Smile
Случвало се е да му се разсърдя за нещо и да не искам да седя да го гледам.Много болно му става от това.И той си е свикнал да съм до него и му е самотно Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5 076
Това малко ми звучи, все едно аз както обичам да се гримирам, мъжът ми да каже "Хайде да се гримираме" и да ме гледа занесено, докато си слагам спирала и червило. Но щом и двамата се чувствате добре така, чудесно! Simple Smile

хахахаха,с глас се смея Grinning
представих си го :
"-оооо,супер,сложи и малко сенки
-да,да,чудесно се получава "

хахаха
не е точно така.за мен е като да гледам филм,в който участваме ние,заедно,с нашия герой Simple Smile той го направлява,аз казвам какво да правим и така.

# 40
  • Мнения: X
Скрит текст:
На теб сериозно ли ти е интересно мъжът ти да играе игри, а ти да го гледаш?

Да,много.
Избираме заедно игри.Като се прибере от работа ми казва-хайде да играем,аз сядам до него и го гледам,а той цъка.Като един отбор сме Simple Smile Вълнуваме се за играта,споделяме мнения,стратегии.За друг това сигурно би било ужасно ,за мен е страхотно прекарване на времето.
Не правим само това,не ме разбирайте погрешно.Излизаме като нормалните хора,ходим по заведения ,паркове,магазини ,готвим,чистим и тн.Просто в свободното си време и "играем" Simple Smile
Май сме се намерили.
Много ми се иска да видя как се разиграва тази идилия на живо, когато до тебе реве един наакан вързоп, а мъжа ти си чати с разни Барбита в нета.....    Joy
Сигурна съм, че и тогава ще си все така широкоскроена и ще цъкаш подкрепящо до него:"Да, мило, я виж тая кВа е готина, напиши й нещо секси!".   Mr. Green

И сериозно:защо не "влезете малко в обувките" на другия, преди да пишете ......повърхностни коментари?!



 

# 41
  • Мнения: 5 076
Скрит текст:
На теб сериозно ли ти е интересно мъжът ти да играе игри, а ти да го гледаш?

Да,много.
Избираме заедно игри.Като се прибере от работа ми казва-хайде да играем,аз сядам до него и го гледам,а той цъка.Като един отбор сме Simple Smile Вълнуваме се за играта,споделяме мнения,стратегии.За друг това сигурно би било ужасно ,за мен е страхотно прекарване на времето.
Не правим само това,не ме разбирайте погрешно.Излизаме като нормалните хора,ходим по заведения ,паркове,магазини ,готвим,чистим и тн.Просто в свободното си време и "играем" Simple Smile
Май сме се намерили.
Много ми се иска да видя как се разиграва тази идилия на живо, когато до тебе реве един наакан вързоп, а мъжа ти си чати с разни Барбита в нета.....    Joy
Сигурна съм, че и тогава ще си все така широкоскроена и ще цъкаш подкрепящо до него:"Да, мило, я виж тая кВа е готина, напиши й нещо секси!".   Mr. Green

И сериозно:защо не "влезете малко в обувките" на другия, преди да пишете ......повърхностни коментари?!



 

Понеже ти влизаш,че чак и рани ти направиха Grinning

# 42
  • София
  • Мнения: 9 861
Към авторката.
Преживяла съм го. Прекрасният човек, който познавах и обичах започна да изчезва когато забременях и тотално се изпари през първата нощ на бебето вкъщи. Беше заменен от егоцентричен идиот, който виси пред лаптопа и мрънка за всяко шише, което го помоля да стерилизира. Дадох му време да свикне с новото положение. Говорих с него. Обещаваше, но не изпълняваше. В крайна сметка  се изнесох с бебето при родителите ми. Той тогава се усети, че няма да търпя повече да се държи така (явно мислеше, че аз само така си говоря и ще ми мине ). До ден днешен (повече от 4 години по-късно ) продължава да ми прави намеци да се върнем при него. Но продължава и да ми доказва с поведение и начин на мислене, че не е подходящ партньор за мен и баща за дъщеря ни и все повече се убеждавам, че постъпих правилно. Известно време се чувствах зле, че той горкия страда, но преди това страдах аз - реално решението го взе той, защото с нищо не показа, че има желание за промяна.

Опитай да го включваш в дейностите около бебето. Поговори с него спокойно. Дори с разбиране към това, че вероятно се чувства объркан и дори уплашен от новите отговорности в живота ви. Обясни му, че и на теб това ти е нещо ново, но ще се учите заедно в движение. Обаче ако не настъпи промяна, на твое място бих премислила дали си заслужава да живеете заедно. Но е важно да обмислиш всичко внимателно - имаш ли при кого да отидеш с бебето, имаш ли близки, които ще те подкрепят и т.н. Не, че няма да се справиш и сама, ако решиш да го напуснеш, но е друго, ако можеш да разчиташ на някого.

Не те агитирам да го напуснеш. Изреждам варианти и споделям аз как постъпих. Всеки сам взема своето решение според ситуацишята, в която се намира.

Желая ти положителна промяна в най-скоро време!

# 43
  • Мнения: 2 286
Когато се роди големият, баща му с нищо не ми помагаше. Всичко на мен. Накрая уморена и изтощена понасях и неговото сърдене, че съм била кисела и не съм му обръщала внимание. И той ме обвиняваше, че имам друг (WTF???) . Разделихме се за малко ( 2м ), които се оказаха напълно недостатъчни. Събрахме се. 2 години по-късно успя да ме навие и за второ дете, да ме питаш защо съм се съгласила! Сега съм самотна майка на две деца.
Ако един човек не иска да бъде част от семейството няма как да го накараш на сила! Теб и мен никой не ни кара на сила да си гледаме децата и да си въртим къщите, нали?

# 44
  • Мнения: 62
Има ли промяна в поведението не му е чиста работата. Или има нещо странично или е в процес да го постигне. Била съм в такава ситуация и завърши зле.

Присъединявам се с две ръце към това мнение!

Най-очебийният признак за наличие на нещо извън семейството е промяната в поведението. Може да си чати, ок, няма проблем, но ако е сериозно ангажирано вниманието му със страничен обект - променя се държанието му, и то много. Собствен опит Peace
Абсолютно вярно. И аз се присъединявам към това мнение . От собствен опит знам . Скрити чатове, пароли, колата всяка седмица на автомивка, отслабване с 20 килограма за 4 месеца, лъжи, приятели го викат на по бира , кафе -  всеки ден , в къщи - телефона в ръка дори и в банята, пиене , стоене на телефона до среднощ , заяждане с мен и децата и т.н.и т.н....Със сигурност има друга. При нас се оказа 17г. По- мрада от него.
Общо взето - погледнато от позицията на времето- стана смешен.
Това ми струваше много и още не мога да го преозчдорея.

Общи условия

Активация на акаунт