Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 13

  • 111 505
  • 741
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 941
Здравейте! Търся мнение за андролога в Надежда - д-р Макки. Ще ви бъда благодарна, ако имате впечатление, да го споделите.Simple Smile

# 106
  • Мнения: X
Да си повторя въпроса и тук - д-р Георгиев, дали води раждания?

# 107
  • Мнения: X
Да си повторя въпроса и тук - д-р Георгиев, дали води раждания?
Не, за съжаление.

# 108
  • Мнения: 12
Здравейте!
Към раждалите в Надежда - какви изследвания ви искаха при постъпване. На регистратура и на дните на отворените врати казаха, че искат Васерман, сифилис и хепатит с валидност 6 месеца, но като си уговарях приема д-р Ослеков иска въпросните изследвания да са направени 1 седмица преди раждането. Та правихте ли си наново изследвания или минахте с валидни 6 месеца?

# 109
  • Мнения: 17
Правят необходимите изследвания при приемането.

# 110
  • Мнения: 923
Аз се следях в клиниката и ги правих малко преди секциото.В деня на приема ПКК,урина,влагалищен секрет,кардиограма

# 111
  • Мнения: 111
Здравейте, кого бихте препоръчали за ФМ в Надежда?
Също как стои въпроса с часовете - много ли е натоварено и графика пак ли излиза около 10 число на месеца?
като цяло всичко ще ми бъде от полза Simple Smile

# 112
  • Мнения: 19 733
Всички са добри, но аз съм си фен на Михова.

За жк излиза около средата на месеца. За ФМ доста по-рано.

# 113
  • Мнения: X
Всички са добри. И д-р Чачева се е върнала от майчинство.

# 114
  • София
  • Мнения: 30 279
Аз пък да попитам малко страничен въпрос към раждалите секцио:

Скрит текст:
някой да е усещал болка около пъпа и дискомфорт дълго след секциото? Преди празниците ходих на преглед (1г. след операцията) и всичко беше наред. Пуснах МБ, цитонамазка. Споделих, че над шева все още ми е като изтръпнало и докторът каза, че скоро ще се възвърне усещането. Тези дни носих доста малкия на ръце, който е тежичък и получих болка около пъпа, кръста и единия крак. Дали може да е от претоварване или да отивам пак на лекар?

# 115
  • Мнения: X
Наблюдавай се. Понякога след раждане се получава пъпна херния.

# 116
  • София
  • Мнения: 30 279
Наблюдавай се. Понякога след раждане се получава пъпна херния.
Нямам промяна засега /издутина и т.н./. Да видим.

# 117
  • Мнения: 53
Здравейте! Искам да попитам този подземен паркинг в Надежда, само служебен ли е или може да се ползва от посетители?

# 118
  • Мнения: 19 733
Има подземен паркинг, не е само служебен, но е платен.

# 119
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз пък да попитам малко страничен въпрос към раждалите секцио:

Скрит текст:
някой да е усещал болка около пъпа и дискомфорт дълго след секциото? Преди празниците ходих на преглед (1г. след операцията) и всичко беше наред. Пуснах МБ, цитонамазка. Споделих, че над шева все още ми е като изтръпнало и докторът каза, че скоро ще се възвърне усещането. Тези дни носих доста малкия на ръце, който е тежичък и получих болка около пъпа, кръста и единия крак. Дали може да е от претоварване или да отивам пак на лекар?
13 години след операцията си имам такъв участък (като изтръпнало)

Общи условия

Активация на акаунт