Цветови типове

  • 31 298
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 394
Не зная точно какъв цветотип съм, но ми е интересна темата. Благодаря! bouquet

# 16
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря за темата!

Зима съм и аз, до скоро залитах по червените оттенъци на косата и се чудех какво не е наред. Сега се опитвам да върна естествения си тъмен кестен.
Много ми отива тъмносиньо, черно, сиво, червено също.
В бежово изчезвам, крайно неподходящ за мен цвят. Не се харесвам също с жълто, оранжево,  повечето пастели.

# 17
  • Мнения: 2 266
Аз мисля,че съм пролет.

# 18
  • Мнения: X
Хубава тема Flowers Hibiscus Аз не знам с точност, кой тип съм.
Клоня към зима, но пък цветът на очите ми е светло-пъстро кафяв(ако изобщо съществува такъв цвят Stuck Out Tongue Winking Eye, ),а косата ми е светло кестенява.

# 19
  • Мнения: 18 589
Евана, съществува. Мъжа ми е с такива очи. Пъстри си се водят. Надявам се и на беба бебе да й ставан такива. Засега са странни още. Точно кафяво със зелено дори и жълто.

# 20
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Черните очи за мен са най-красиви.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Черните очи за мен са най-красиви.

Сериозно? Аз пък харесвам светли, сини много, зелени също.
Особено контрастът между тях и миглите, спиралата изпъква повече, тъмният цвят на косата също.
Явно наистина който каквото си няма.

# 22
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Черните очи за мен са най-красиви.

Сериозно? Аз пък харесвам светли, сини много, зелени също.
Особено контрастът между тях и миглите, спиралата изпъква повече, тъмният цвят на косата също.
Явно наистина който каквото си няма.

Ахам, точно твоите очи ми излязоха в съзнанието. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 204
Благодаря за темата! Simple Smile

Аз се определих като есен - светла кожа, жълтеникав подтон, кестенява коса/по рождение, сега я правя в русите нюанси/, нямам лунички, лесно се зачервявам и изгарям на слънце и когато облека нещо по-ярко, засенчва лицето ми, а според един от тестовете е знак за неподходящ цвят, значи пастелните тонове са моите, след като изчетох инфото от всичките линкове, дадени тук и което бях чела преди от нета.
И въпреки че пише, че черното не е моят цвят, не мога да го избегна при покупката на обувки, якета, чанти, защото се комбинира лесно с почти всичко, но пък избягвам напълно ярко, бялото. Simple Smile

# 24
  • Бостън
  • Мнения: 13 712
М.К.S. - есенните цветове са доста яркии наситени; пастелните оттенъци на топлите цветове принадлежат към пролетния тип /подтипове.

***********************

Аз съм ЕСЕН (тъмна есен или дълбока есен по различните класификации; кати си поизветля косата отивам и към топла есен... интересното е, 1е през годините очите ми драматично изсветляха от самосебе си - от тъмно кафяви сега са златистокафяви с зеленикав оттенък като рева), преди 25 + год си платих за цветови анализ и 25 + год се опитвамда избягам от него с боядисване накоса, цветни лещи, грим.... (страшно харесвам Зимния тип), е - не става! Само троша пари, време и нерви Simple Smile


# 25
  • Мнения: 18 589
Ами Агент, по-хубаво от естетвеното няма. !
 Вървиш срещу природата  Simple Smile
Аз много се замислям за зелени цветни лещи.  Rolling Eyes

# 26
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Ами Агент, по-хубаво от естетвеното няма. !
 Вървиш срещу природата  Simple Smile
Аз много се замислям за зелени цветни лещи.  Rolling Eyes

Сакън! Много неестествено и направо страшно изглеждат, като едновремешните кукли! Stop

# 27
  • Мнения: 18 589
Знам, аз съм имала сини. Неестесвено е, но не и чак толкова зле.

# 28
  • Мнения: 204
Скрит текст:
М.К.S. - есенните цветове са доста яркии наситени; пастелните оттенъци на топлите цветове принадлежат към пролетния тип /подтипове.

***********************

Аз съм ЕСЕН (тъмна есен или дълбока есен по различните класификации; кати си поизветля косата отивам и към топла есен... интересното е, 1е през годините очите ми драматично изсветляха от самосебе си - от тъмно кафяви сега са златистокафяви с зеленикав оттенък като рева), преди 25 + год си платих за цветови анализ и 25 + год се опитвамда избягам от него с боядисване накоса, цветни лещи, грим.... (страшно харесвам Зимния тип), е - не става! Само троша пари, време и нерви Simple Smile




Агент, не знам, пролетният тип е със светли, рижави коси, с лунички, а аз съм с кестенява/тъмно/ коса и кафяви очи. Сега като си сложила снимки на друг вид есен - може би, да съм по-мека есен, но сякаш не се виждам пролет. Сега заради по-русата си коса харесвам пастелните ц(с)ветове Simple Smile

# 29
  • Бостън
  • Мнения: 13 712
Като някой носил цветни лещи от 14 годишна на поне 10-ина различни фирми абсолютно подкрепям Ondine - в 90% стоят супер гадно и неестествено, в 10% с- само неестествено. Общо взето по-прилични резултати се получват с лещи за еnhancement - те са полупрозрачни и целта им е да дават по-наситен цвят или нюанс на естествения цвят на очите.
*********************

Да, вероятно е да си мека есен, а може би просто разбираме различни неща като кажем "пастелни цветове" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт