По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 17

  • 75 609
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 151
И аз се присъединявам, ако можете да дадете съвет за подобряване на морфологията.
Гербер, вероятност за нормално забременяване има и с 1%, въпрос на късмет Wink

# 721
  • София
  • Мнения: 2 967
И аз се присъединявам, ако можете да дадете съвет за подобряване на морфологията.
Гербер, вероятност за нормално забременяване има и с 1%, въпрос на късмет Wink

Благодаря, Адаш Wink

# 722
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз имам 2 нормални забременявания с 8% по Крюгер,така че да-има шанс,защо да няма.Успех.

# 723
  • София
  • Мнения: 2 967
Благодаря, момичета. Да разбирам ли, че нещата не са на всяка цена за репродуктивна клиника?

# 724
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Ами ако все пак мине много време и резултат няма е добре да се обърнеш към специалист.Синът ми беше на 3 и половина,когато решихме ,че е време за бебе номер 2, две години опитвахме и накрая се насочихме към клиника...

# 725
  • Мнения: 151
 Нещата са за романтична лятна почивка по време на овуто без много да го мислите Wink Някой мечтаем за 10% по Крюгер и въпреки това си действаме паралелно с процедурите и естественно, пък може да се появи някой сперматозоид нинджа и да ни шашне Wink

# 726
  • София
  • Мнения: 2 967
Ами ако все пак мине много време и резултат няма е добре да се обърнеш към специалист.Синът ми беше на 3 и половина,когато решихме ,че е време за бебе номер 2, две години опитвахме и накрая се насочихме към клиника...

По принцип мъжа ми се следи при д-р. Милен Кацаров. Преди седем месеца го оперира от варикоцеле и има право една година на безплатни прегледи. А аз днес чакам мой резултат от антимюлеров хормон.

# 727
  • Мнения: 1 221
Гербер, не знам дали е приложимо при вас, но ММ като се оперира от варикоцеле му казаха че след 6 месеца ще видим дали е имало резултат или не. Такъв нямаше, но тогава се видяхме д-р Калчев и като му разказах какво е правено при нас веднага ме попита дали след операцията са му изписани някакви добавки, за да се подпомогне процеса. Та той му изписа и имаше огромен ефект, НО ние си имахме проблеми по всички линии: и бройка, и подвижност и Крюгер...
Не знам до колко информацията е полезна, но все пак е опит Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 юни 2018, 15:24 от Dundiu86

# 728
  • София
  • Мнения: 2 967
В София ли е този доктор?

# 729
  • Мнения: 1 221
аа да, но той е инвитро специалист. просто аз бях на преглед при него  и той спомена за добавки и се учуди че не са ни дали

п.п. името на доктора е Калчев, не Калев Simple Smile поправила съм го в горния пост

Последна редакция: чт, 14 юни 2018, 15:26 от Dundiu86

# 730
  • Мнения: 151
Dandiu86, а какви добавки ви каза д-р Калчев  да се приемат?

# 731
  • София
  • Мнения: 2 967
Момичета, току що ми излзна резултата от Анти Мюлеров хормон. 4,2018 при норма 1-6.8. Ясно е, че имам яйцеклетки. Сега мисля да си направя една цветна сника на тръбите, но не знам какви други изследвания да направя. Бихте ли ми посъвтвели Simple Smile

# 732
  • Мнения: 3 902
Гербер, диди при репродуктивен специалист, той ще те посъветва какво още трябва най-коректно.

# 733
  • София
  • Мнения: 2 967
Гербер, диди при репродуктивен специалист, той ще те посъветва какво още трябва най-коректно.

Благодаря Simple Smile
За София кой доктор/и бихте ми препоръчали?

# 734
  • Мнения: 1 221
Dandiu86, а какви добавки ви каза д-р Калчев  да се приемат?

Препоръча ни Ортамол фертил плюс. ММ ги пи 4 месеца и при него имаха ефект, но съм чувала и за мъже при които нямат. Така че точна панацея няма.

Общи условия

Активация на акаунт