Злобата в сайта

  • 35 298
  • 240
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 890
Jennifer_w, и ти ли си "поставено" лице и (ще) пишеш статия за форума?

# 16
  • Мнения: X
Хм, явно съм пропуснала да забележа злобните жени във форума. Напротив, въпреки че съм изключително необщителна до степен темерут, във форума се запознах със страхоти жени, с които до ден днешен поддържам контакти и в реала. А, ако под злоба се визират неадекватните изцепки на разни гастролиращи кукувици, няма смисъл човек да си губи времето дори да ги забелява.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 36 856
Божичко, на това статия ли му казват...

# 18
  • Мнения: X
Божичко, на това статия ли му казват...

На това долнопробно съчинение му се отдели достатъчно време и място във форума. Не разбирам защо продължава да се дискутира и да се прокламира...

# 19
  • Мнения: 20 390
Аз съм отскоро в сайта. Различни потребителки като изказ, маниер, нагласи – има, на моменти някои са по-агресивни, нападателни, напрегнати, заядливи, но чак злобни, не бих казала.

Усещала съм "закачки", но съм ги парирала, както правя и в живота. Поставяне на граница дорде е време, че после да няма реване.

Различните гледни точки са ми интересни и в никой случай не допускам, че някой търси лична разплата в анонимен форум (личните познанства зад кадър са друга бира, те си знаят).

# 20
  • Мнения: 3 547
Jennifer_w, тук е форум, хора различни, някои са по-резки, други по-умерени, като в живота  Simple Smile
Просто не приемаш нещата много лично и всичко е ОК.
А "статията" се сетих коя е, тя сама си изпроси това отношение, но щом е "журналист" може да си позволи подобен материал хахаха.
Ами много хора, много мнения, на мен форума ми харесва и го намирам полезен, въпреки че съм сравнително нова. Съжалявам, че по-рано не съм го посещавала.

# 21
  • Мнения: 22 036
Това е втора или трета такава тема в последните няколко месеца. Обикновено авторката се представя занов потребител, разочарован от "злобата".  Не съм ровила профилите им, но се съмнявам да са наистина потребители, защото иначе щяха да са наясно, че форума не е Клюкарника и СО.

Като сравнявам коментарите в него с писанията под статии в новинарски сайтове си мисля, че доста възпитани потребители пишат тук. Не че няма изцепки, но пък то и в живота не всички се покланят преди дуел, та....

Факт е, че хората обичаме зрелища и не напразно теми, в които има конфликт се следят и стават популярни, но това е разбираемо. Зададена така темата си е опит за провокация, но повечето сме гърмяни зайци и не се ловим лесно Simple Smile.

# 22
  • Мнения: X
 Много е истинска статията. Сега я видях, и мога да потвърдя, че съм била многократно свидетелка на това как определени потребителки обиждат пишещите. Започва се с правопис,  минава се през психологически потртер, ровене в предишни публикации и т.н.

# 23
  • Мнения: 24 467
  Не знаех в кой раздел на сайта да пусна моята тема. Намерих за уместно да пусна темата в раздел "Клюкарник".

   Апелирам всички в бгмама - не бъдете толкова злобни и груби. Уважавайте мнението на всеки един от съфорумиците. Не обиждайте никой тука. Всеки има право на мнение и помощ. Дори имаше статия за сайта бгмама в Интернет пространството преди около 1 месец. В нея се казваше колко са злобни жените в този сайт. Откъде произтича тази злоба у вас? Защо избивате комплексите си точно тука? Не осъзнавате ли, че наранявате някои хора, които са чувствителни или отказвате други хора изобщо да влизат в този сайт? Рядко вече влизам в този сайт поради тази причина. Рядко пиша и мнения по някоя тема вече.  

Не знам какво те е накарало да се почувстваш толкова зле тук, но сред толкова много потребители хора има всякакви. И тези, които са такива, каквито казваш, няма да се трогнат от подобен апел.
Чети си, пиши си и прескачай тези, които те дразнят. Много по-малко са от приятните хора, с които можеш да си обсъждаш приятни за теб неща.

О, гледам линкове някакви - такова нещо дори не си правя труда да отварям. Лоши хора лошо виждат и пишат за другите.  

Последна редакция: вт, 05 дек 2017, 05:13 от Judy

# 24
  • Мнения: X
През годините съм забелязала, че теми със заглавия: "Злоби такива, такива като вас!  втори няма, на света!:-((((((((((" обикновено доставят голямо удоволствие на тези, за които са предназначени.

Пораснете, деца!

# 25
  • Мнения: 8 928
Злоба има и във форума, и в реалността. Хубавото е, че тук по-лесно се подминава.

# 26
  • Мнения: 25 890
Лоши хора лошо виждат и пишат за другите.  

Точно.

# 27
  • Мнения: 25 897
Е живота е шарен, няма само розово.  Laughing

# 28
  • Мнения: X
Авторката на въпросната статия, съдейки по реакцията й на коментарите тук, реагира не по-малко злобно от въпросните "озлобени" и какви бяха там жени. Злобата по принцип се храни от вниманието, което й се отделя. Та...наистина интересно каква е целта на темата. Може би да провокира и генерира още повече злоба? И не знам защо толкова много внимание се отделя на злобата във виртуалното пространство, след като има достатъчно и в реала. Тук поне, ако смяташ, че някой злобее, удряш хикса и излизаш да си проветриш главата. В реалността това не винаги е възможно.

# 29
  • Мнения: 3 547
Авторката на въпросната статия, съдейки по реакцията й на коментарите тук, реагира не по-малко злобно от въпросните "озлобени" и какви бяха там жени. Злобата по принцип се храни от вниманието, което й се отделя. Та...наистина интересно каква е целта на темата. Може би да провокира и генерира още повече злоба? И не знам защо толкова много внимание се отделя на злобата във виртуалното пространство, след като има достатъчно и в реала. Тук поне, ако смяташ, че някой злобее, удряш хикса и излизаш да си проветриш главата. В реалността това не винаги е възможно.

Абсолютно е така. Просто не трябва много "навътре" да се приемат малко по-резки писания

Общи условия

Активация на акаунт