Злобата в сайта

  • 35 282
  • 240
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 945
   Не знаех в кой раздел на сайта да пусна моята тема. Намерих за уместно да пусна темата в раздел "Клюкарник".

   Апелирам всички в бгмама - не бъдете толкова злобни и груби. Уважавайте мнението на всеки един от съфорумиците. Не обиждайте никой тука. Всеки има право на мнение и помощ. Дори имаше статия за сайта бгмама в Интернет пространството преди около 1 месец. В нея се казваше колко са злобни жените в този сайт. Откъде произтича тази злоба у вас? Защо избивате комплексите си точно тука? Не осъзнавате ли, че наранявате някои хора, които са чувствителни или отказвате други хора изобщо да влизат в този сайт? Рядко вече влизам в този сайт поради тази причина. Рядко пиша и мнения по някоя тема вече. 
Джени , кой бе мило момиче скорпионче така те разстрои ?
Не си го слагай на сърце . Тези хора не са ти никакви и не им предавай значение .
Иначе тук има всякакви , но вече наистина е голяма скука и на мен ми омръзна да им чета прокурорските
критики и за това почти не влизам . Ако си в къщи можеш да кажеш -ти, ти и ти изчезни не си ми приятна ,
Но тук всеки може да пише и ако някой не ти е приятен в темата... или форума въобще-просто не влизаш .

# 31
# 32
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 247
Каква злоба беее, че идват некви новоизлюпени тролове и си пускат тъпите пързалки или некви супер неграмотни хорица от деца до зрели хора, че пишат и на латиница, че пускат тема дето се повтаря още 1 млн пъти и им се направи забележка ли? Що да се злобее? Че трябва да знаеме коя кога е прихванала с точност, дали е прихванала, цикълът й що е нередовен, захаросаните им детски истории за несподелена любов като в следващата една година ще ги смени още три?
Айде дай ми примери за "злоба", ако можеш ми цитирай кое ти е направило впечатление, срещу тебе имало ли е някаква "злоба", та темата ти да е подкрепена с факти.

# 33
  • Мнения: 2 420
Много е истинска статията. Сега я видях, и мога да потвърдя, че съм била многократно свидетелка на това как определени потребителки обиждат пишещите. Започва се с правопис,  минава се през психологически потртер, ровене в предишни публикации и т.н.

Толкова истинска, че няма упоменат автор, та дори и само с инициали.
А от пишещите в бг мама се изисква едва ли не пълна самоидентификация.
Според статията явно, за да пишеш тук е най-добре да качиш сканирани - лична карта, препоръка от работодател, банково извлечение и здравен картон.

# 34
  • Мнения: X
Много е истинска статията. Сега я видях, и мога да потвърдя, че съм била многократно свидетелка на това как определени потребителки обиждат пишещите. Започва се с правопис,  минава се през психологически потртер, ровене в предишни публикации и т.н.

Толкова истинска, че няма упоменат автор, та дори и само с инициали.
А от пишещите в бг мама се изисква едва ли не пълна самоидентификация.
Според статията явно, за да пишеш тук е най-добре да качиш сканирани - лична карта, препоръка от работодател, банково извлечение и здравен картон.

 На мен пък статията ми харесва. Точно така се случва в този форум. Като си нарочат някого му наскачват като мухи и почват обиди, подмятания, ровене в стари публикации и "изобличаване", поставяне на диагнози. Толкова много пъти се е случвало, не се правете, че не е вярно.

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 526
Добре, де, и вярно да е! И понеже някой си поставил някакво лице някъде, злобата изведнъж ще секне и ще завалят сърчица.

# 36
  • Мнения: X
Добре, де, и вярно да е! И понеже някой си поставил някакво лице някъде, злобата изведнъж ще секне и ще завалят сърчица.

 На мен злобата не ми пречи. без нея даже е доста скучно и някак пресладено. Няма интрига. Но съм против да се отричат истини и разни потребителки да скачат срещу статията. Защо се коментира още тази статия? Защо троловете пак пишат негативно? А защо не, като е истина написаното  Laughing

# 37
  • Мнения: 9 698
А видя ли, предисторията? Видя ли, че всички потребителки подкрепиха авторката преди да почне да се излага и да им се подиграва?
Интересно е как във форума (и в реала)  водещо е поведението на индивида.

Как пък вещиците не са злобени към Кака ви Сийка? Примерно...

# 38
  • Мнения: 1 945
"всички" ..как пък не всички .
И сега е грозно , че пак искате да ръфате потребителка която не пише в темата ....Абе толкова ли вие е скучен живота или комплексите големи . Кака ви Сийка е от ръфащите и на мен лично никак не ми авторитет .

# 39
  • Мнения: 20 106
Ама каква "статия", моля ви. Това беше някакво неграмотно детско съчинение, което е обидно за възрастен човек, а камо ли за човек с претенции да продава уменията си за писане. Беше жалко подобие на текст в жълт парцал.

# 40
  • Мнения: 25 765
На мен пък статията ми харесва. Точно така се случва в този форум. Като си нарочат някого му наскачват като мухи и почват обиди, подмятания, ровене в стари публикации и "изобличаване", поставяне на диагнози. Толкова много пъти се е случвало, не се правете, че не е вярно.

Ти си живият пример за това, за което пишеш. Нямам спомен да съм прочела дори един позитивен твой пост. Прави ти удоволствие да плюеш и да тролиш.
Всеки с вкуса си, казало кучето, облизвайки се отзад...

# 41
  • Мнения: 2 420
Ама каква "статия", моля ви. Това беше някакво неграмотно детско съчинение, което е обидно за възрастен човек, а камо ли за човек с претенции да продава уменията си за писане. Беше жалко подобие на текст в жълт парцал.

Ти да не би да очакваш за без пари да четеш лауреат на Пулицър?
Тези онлайн-дрисни едвам се изхранват с мижави реклами, и търсят всячески начин да повишат трафика си, за да печелят повече, затова и ползуват такива ла±±±нски  методи. И автори, които не са от гнусливите.
Авторката на темата ми е навлизала в полезрението със странно, открояващо се от масата поведение и дори се замислям, дали тя не е същата Малъри.
Понеже в момента генерираме кликвания на въпросния жълт парцал. Така че, в крайна сметка печели той.

# 42
  • Мнения: X
На мен пък статията ми харесва. Точно така се случва в този форум. Като си нарочат някого му наскачват като мухи и почват обиди, подмятания, ровене в стари публикации и "изобличаване", поставяне на диагнози. Толкова много пъти се е случвало, не се правете, че не е вярно.

Ти си живият пример за това, за което пишеш. Нямам спомен да съм прочела дори един позитивен твой пост. Прави ти удоволствие да плюеш и да тролиш.
Всеки с вкуса си, казало кучето, облизвайки се отзад...

 А не, не съм съгласна. Това, че не се лигавя не значи, че обиждам наред всички и им ровя из публикациите. Над нещата съм  Grinning

 А не разбирам защо толкова защитавате форума и плюете по статията, или жълтия парцал, както щете го наречете. Форумът толкова ли ви е скъп и толкова ли сте душевно свързани с него, че да не давате да се обели лоша дума?

# 43
  • Мнения: 25 765
Представи си – да. Щом съм още тук, значи наистина е да.

А ти защо си тук, ако ми позволиш да те попитам?

# 44
  • Мнения: X
Представи си – да. Щом съм още тук, значи наистина е да.

А ти защо си тук, ако ми позволиш да те попитам?


 За забавление! Не от любов към интернет форума.

Общи условия

Активация на акаунт