Боледуване на децата ни - тема 57

  • 44 079
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 874
И ние при конюктивит винаги в двете очи сме капали.Дано не се развият други симптоми,Зест!

Дани,кофти за операцията,бързо и безпроблемно да премине.

При нас сякаш кашлицата таз сутрин една идея по-добре,но някак по дълбоките изкашляния пак сякаш заседнали храчки.Геломиртола явно не се справя добре.Аз и Пулмикорт му правя заради ларингса.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 25 254
винаги се капе в двете очи за да няма пренасяне на зараза.
И аз така знам, абсурдно ми се струва да се лекува само едното... А и не виждам каква е драмата и вредата, ако профилактично се лекуват двете.

# 92
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
И ние винаги сме лекували двете очи. Независимо, че само едното е възпалено. Офталмолозите(с повярвайте доста сме минали), го подчертават задължително да слагам в двете оченца.

# 93
  • Мнения: 1 961
айде пак бележка от днес,че има стомашен и за конюктивит още виси старата. ние имаме Коледно тържество и ми се изправя косата, аз съм болна, а курабии трябва да правя за там

# 94
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Имам й доверие на лекарката. Така че си действам по схемата й. Днес окото е много по-добре, само е леко червен долния клепач.
Лино, вас поне ви уведомяват. При нас слагат бележка само за варицела и скарлатина.

# 95
  • Мнения: 68 713
Не е казано, че трябва непременно да се ходи на коледно тържество.

# 96
  • Мнения: 1 961
Трябва, трябва. Не е бил досега, а е и последна година градина. Детето ще се радва, а и трябва да го социализирам по най-бързия начин защото ще имаме проблеми с ходенето на у-ще ако остане така  дърпащ се за всичко и страхлив

# 97
  • Мнения: 68 713
Кой какъвто си е по характер и душевност, такъв си е. Насила хубост не става. Но това си е мое мнение...

# 98
  • Мнения: X
Да се търкаля някакъв вирус само с висока температура? Mask

# 99
  • Мнения: 185
И ние сме с температура, но не висока - около 38 се върти! Днес посетихме личната, каза че няма нищо, като го слуша два пъти, гърлото не е зачервено. Стоя на тръни, пък да видим какво ще излезе.

# 100
  • Мнения: X
И при нас така, същото ни каза и нашият лекар.

# 101
  • Мнения: 1 874
Често при нас е било така,само температура и като спре да вдига идват другите екстри като хрема и кашлица.

Моят днес малко кашляя като изключим сутринта де,хах докато го пиша и хубаво дълбоко серийно се разкашля,то да не се похвали човек:D Носа доста пълен звучи на моменти все още,но и там една идея по-добре сякаш.
ЛЛ не ми каза колко дни да капя Гентазона,мисля 7 дни .

Зест,обикновено конюктивита бързо се повлиава от аб капки.Хубаво е че днес е по добре очето.

# 102
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Честит отит. На Зинат е. Според УНГ, кара някаква обща вироза, ушите са зле възпалени, гърлото за сега е добре. Баси болестта, криво ми е. 10 месеца не беше пила АБ.

# 103
  • Мнения: 8 265
Изобщо да не ти е криво Зет. По-добре  така и да се оправи бързо.
Нали ви споделих, че класа на детето са 6 деца от 18. Всичко друго е болно. И с 3 майки се чух днес и трите деца са с болки в ушите и са на АБ. И трите са ги лекували като вирус и след седмица АБ.

# 104
  • Мнения: 6 565
Не го мисли, Зест, в момента това е най-правилното решение. Като знам и как болят гноясали уши, искрено съчувствам на детенцето. Бързо оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт