Коя е най-странната прическа, която сте виждали?

  • 20 618
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Аз редовно публикувам снимки. Не съм тайна. Ходя вързана.

# 76
  • Мнения: X
Аз съм с ужасна коса, която почти винаги е или вързана, или рошава. Поне е руса.

# 77
  • Мнения: 1 756
Аз съм с ужасна коса, която почти винаги е или вързана, или рошава. Поне е руса.
Представях си те с оранжево червена коса Simple Smile
За да не съм съвсем оф, потрисат ме къси бретони и това са и най-фрапантните, с които съм се сблъсквала.

# 78
  • Мнения: 36 499
Защо не си покажете вашите прически? Simple Smile
Моята е скучна, не е интересна. В последно време най-често си прибирам косата на опашка, защото е гъста и мразя да ми се пречка. Преди няколко години беше къса (доста над раменете) и тогава я прибирах с шнола. Мисля пак да се подстрижа. От години се боядисвам в естествения си цвят (тъмно кафяв), защото започнах да посивявам още на 19. Нямам представа до къде е стигнало - дали ако я оставя, ще е цялата сива...
Ексцентричните прически ми правят впечатление - в повечето случаи негативно.

# 79
  • Мнения: X
Аз съм с ужасна коса, която почти винаги е или вързана, или рошава. Поне е руса.
Представях си те с оранжево червена коса Simple Smile


И с пеньоар, ролки и чаша с уиски в ръка, нали?

# 80
  • Мнения: 1 756
Аз съм с ужасна коса, която почти винаги е или вързана, или рошава. Поне е руса.
Представях си те с оранжево червена коса Simple Smile


И с пеньоар, ролки и чаша с уиски в ръка, нали?
По-скоро в елегантен тъмен костюм предвид професията Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 62 595
https://tse4.mm.bing.net/th?id=OIP.4Sz7BQyf1-aCbtGdcuvCvQEoDT&am … p;H=114&W=160

Тази винаги ме е изумявала как си поддържа прическата вече сигурно повече от десет години. И на видео съм я гледала, наистина си изглежда така, но си остава пълна загадка кое накъде и как.

# 82
# 83
  • Мнения: 1 756
Като за нова година е идеална Joy

# 84
  • Мнения: 36 499
Страшна е! Когато бях малка, имах една учителка, която ходеше с подобна прическа, но тя се връзваше или на две опашки, или на моц - не се е сетила, че може да ги съчетае)))

# 85
  • София
  • Мнения: 38 523
Подсетихте ме за една "празнична" прическа, която си правех 2000 и някоя си - косата се връзва високо горе и се прави на шипове с лак. Търся такава, но не мога да намеря. А отпред се пуска кичур.

# 86
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Когато бях в Лондон, видях момче с дълга коса на плитки. Някои от плитките бяха сини, други - червени, а останалите черни. Тогава това изобщо не ми се стори странно, на фона на всичко останало.

# 87
  • Мнения: X
Пълно е с такива момчета и мъже и не само в Лондон.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 340
Подсетихте ме за една "празнична" прическа, която си правех 2000 и някоя си - косата се връзва високо горе и се прави на шипове с лак. Търся такава, но не мога да намеря. А отпред се пуска кичур.

Звучи доста доста... странно

# 89
  • София
  • Мнения: 1 340
Аз съм с ужасна коса, която почти винаги е или вързана, или рошава. Поне е руса.
Представях си те с оранжево червена коса Simple Smile


И с пеньоар, ролки и чаша с уиски в ръка, нали?

Беше дълго време с такъв аватар Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт