eBay – 98

  • 63 851
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 351
От където са изтеглени, там и ще се възтановят.

# 346
  • Sofia
  • Мнения: 15 599
Здравейте,
Сигурно е коментирано, но досега рових и не намирам чата на Ибей. Преди месец го ползвах, но дали защото съм с ограничено време и бързам да попитам нещо, не мога да го открия. Моля за насоки. Отворила съм деспут за един екип на Найк, който се оказа абсолютно фалшив, та имам въпроси относно това как да им изпратя доказателство, че екипа е фалшив. До момента не ми е позволило да прикача снимките. Търся  съвети Ви. Благодаря предварително!

Чатът на eBay е достъпен само за английската версия на сайта. Ти през нея ли пазарува?

Не знам защо "до момента не ти е позволило да прикачиш снимките", каквото и да значи това. В самия кейс би трябвало да има подобна опция. Peace

# 347
  • Мнения: 2 910
От където са изтеглени, там и ще се възтановят.
Аз откъде да знам откъде са изтеглени

# 348
  • Sofia
  • Мнения: 15 599
Е, как да не знаеш? Laughing Парите в картата ти ли са били или в баланса на PayPal? Или и това не знаеш?

# 349
  • Мнения: 2 910
Мисля, че в картата. Значи там са отишли. Мерсии. 😂

# 350
  • Сливен
  • Мнения: 62

Чатът на eBay е достъпен само за английската версия на сайта. Ти през нея ли пазарува?

Не знам защо "до момента не ти е позволило да прикачиш снимките", каквото и да значи това. В самия кейс би трябвало да има подобна опция. Peace

Да, през английска, но за отварянето на кейса ме препрати в американската, Кейсът е за фалшива стока, но независимо, че избрах тази опция при отварянето му, го регистрира като неполучена стока и от там е проблема със снимките. Утре ще им пиша през чата, та да видим.
Благодаря, Blаck Cat!

# 351
  • Мнения: 3 213
Здравейте ! Набелязах си един артикул, но ми се иска да го взема на по-ниска цена. Периодично получавам от ибей „купони” за 20% отстъпка на всичко в сайта и веднъж се възползвах. Сега пак чакам. Имате ли наблюдения кога и/или в какъв интервал от време или на какъв принцип изпращат тези кодове ?

# 352
  • София
  • Мнения: 9 959
Здравейте ! Набелязах си един артикул, но ми се иска да го взема на по-ниска цена. Периодично получавам от ибей „купони” за 20% отстъпка на всичко в сайта и веднъж се възползвах. Сега пак чакам. Имате ли наблюдения кога и/или в какъв интервал от време или на какъв принцип изпращат тези кодове ?
Какво представляват...мах 2-3 пъти в пощата, но май бяха за определени неща

# 353
  • Мнения: 3 213
За определени неща често получавам, но 2 пъти ми изпращаха код за 20% отстъпка от целия сайт, който е с валидност само няколко часа. Чудя се дали го правят само след потвърдена покупка от сайта на артикул с по-висока цена...

# 354
  • София
  • Мнения: 20 208
Здравейте! Неудобно ми е, че питам, сигурна съм, че отговора го има някъде в темите, но не успях да се справя с търсачката, а чета от сутринта и не попаднах на интересуващата ме информация.  Blush Въпросът ми е как се процедира при покупка, която искаме да бъде изпратена до офис на превозвач? Къде се въвежда адресът на превозвача - в ПейПал ли или е въпрос на допълнителна договорка с търговеца?

# 355
  • Sofia
  • Мнения: 15 599
Reina, трябва да влезеш в профила си в eBay, да отидеш в Account –> Addresses и там да въведеш желания адрес (може да впишеш и няколко на брой адреса). Peace

Това за допълнителната уговорка с търговеца не го разбрах съвсем.

# 356
  • София
  • Мнения: 20 208
Черно коте, много, много ти благодаря!  Hug Не за първи път ме спасяваш.  Blush
За допълнителната уговорка имах предвид дали не трябва да пиша на търговеца, че искам да получа стоката на различен от посочения в ПейПал адрес.  Blush Често поръчвам от Ибей, но не ми се е налагало досега да се сблъсквам с такъв казус.  Blush Много ти благодаря още веднъж!  bouquet

# 357
  • Sofia
  • Мнения: 15 599
О, моля, за нищо! Hug

Продавачите, по принцип, не са много responsive (поне според моя личен опит). Simple Smile Да му пишеш в такава връзка, само би довело до ненужно объркване, а и няма смисъл.

По отношение на адреса – само внимавай да не пропуснеш да въведеш ID-то си (дадено ти от превозвача) и по случайност адресът да не се смени автоматично, като минеш на страницата с плащането към PayPal. Т.е. следи дали адресът ще си остане същият до самото завършване на поръчката.

# 358
  • София
  • Мнения: 20 208
Коте, хиляди благодарности отново, ужасно си ми полезна!  Hug
Моето лично впечатление пък е, че продавачите са много мили и кооперативни, затова и обмислях варианта със съобщението.  Blush Но щом има вариант да не ги занимавам, още по-добре и за двете страни.  Grinning

# 359
  • Мнения: 2 910
Еми няма ги парите в картата.

Общи условия

Активация на акаунт