ZARA - пазаруване онлайн. Темата е подходяща и за останалите брандове на INDITEX

  • 119 633
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 134
Здравейте !

Имам въпрос относно връщането - само разпечатвам етикета от имейла и го залепям на кутията ли ?

Нещо друго като документи трябва ли да прилагам в кутията ?

Благодаря !

# 61
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Трябва да си принтираш и касовия бон с артикулите и да го сложиш в кутията, иначе как ще знаят кой връща и на кой да върнат парите.

# 62
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 475
Знаете ли в Ойшо дали има безплатна доставка до магазин, защото сайта ми дава само две платени опции?

# 63
  • Мнения: 2 617
Знаете ли в Ойшо дали има безплатна доставка до магазин, защото сайта ми дава само две платени опции?
Aз  съм поръчвала до магазин. Последно не ми излизаше тази опция и писах на техния Customer care, отговориха ми, явно, стандартизирано, че имали оферта до 02.01. за безплатна доставка до адрес.

# 64
  • Мнения: 14 490
Трябва да си принтираш и касовия бон с артикулите и да го сложиш в кутията, иначе как ще знаят кой връща и на кой да върнат парите.

Знаят по номера на връщането, всяка връщана пратка си има номер като поръчките в сайта. Последно като връщах на МД не сложих нищо, веднага ми потвърдиха връщането.

# 65
  • Мнения: 19 689
Тъкмо се чудех защо няма тема за Зара, а се оказа, че съм я опущила Mr. Green

# 66
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 475
Знаете ли в Ойшо дали има безплатна доставка до магазин, защото сайта ми дава само две платени опции?
Aз  съм поръчвала до магазин. Последно не ми излизаше тази опция и писах на техния Customer care, отговориха ми, явно, стандартизирано, че имали оферта до 02.01. за безплатна доставка до адрес.
Странно, защото ми дава доставка до адрес 19.95

# 67
  • Мнения: 2 617
Знаете ли в Ойшо дали има безплатна доставка до магазин, защото сайта ми дава само две платени опции?
Aз  съм поръчвала до магазин. Последно не ми излизаше тази опция и писах на техния Customer care, отговориха ми, явно, стандартизирано, че имали оферта до 02.01. за безплатна доставка до адрес.
Странно, защото ми дава доставка до адрес 19.95
Симулирах поръчка и на последния етап ми даде доставка 19.95, след което free shipping минус 19.95.

# 68
  • Мнения: 892
Доставката до магазин е безплатна, пише си го в сайта.

# 69
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 475
Доставката до магазин е безплатна, пише си го в сайта.
Така е, но при финализирането на поръчката излиза друга сума  Rolling Eyes

# 70
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
Да и аз пробвах сега, няма опция за безплатна доставка до магазин, поне не се вижда, предния път опцията беше активна.

# 71
  • Мнения: 2 617
Да и аз пробвах сега, няма опция за безплатна доставка до магазин, поне не се вижда, предния път опцията беше активна.
A до нормален адрес?

# 72
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 475
Да и аз пробвах сега, няма опция за безплатна доставка до магазин, поне не се вижда, предния път опцията беше активна.
A до нормален адрес?
До нормален адрес дава 19,95лв за 3-5дни

# 73
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
Да и аз пробвах сега, няма опция за безплатна доставка до магазин, поне не се вижда, предния път опцията беше активна.
A до нормален адрес?
19,99 или 19,90 беше.

# 74
  • Мнения: 8
Здравейте , не съм майка и не разбирам от деца и бебета , но искам да купя дрешки за едно бебе от Зара и доколкото видях по жилетката му пише номер 92 . На Зара дрехите и за бебета ли са умалени? Детето е на година и 2 месеца и ми изглежда нормално телосложение като за бебе. Какъв размер ще е подходящ? Благодаря и моля да ме извините ако въпросът ми е глупав 😥

Общи условия

Активация на акаунт