Не зареждайте от бензиностанции VM Petroleum (Марешки)

  • 28 185
  • 122
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 4 192
71 литра на бутилка 85 литра е супер. Не виждам проблем. Дори 81 литра е супер.
3 години зареждаме само там - аз бензин, мъжа ми дизел и никога не са ни удряли в количеството. Той и минал 100к километра само с неговор гориво и проблеми никакви не е имал. Аз 30к

# 106
  • София
  • Мнения: 2 920
И аз съм фен на Марешки,поне заради цените.Или бях...Вчера ми сипаха 71 л. Газ на бутилка с вместимост 87л.Като се има предвид че би трябвало да пълнят около 85% от нея...хептен не излиза сметката.Газовата система е нова,калибрирана,в гаранция, преглед и всичко останало.И беше тотално празна бутилката.Не ми е за левчетата,а за принципа.Какъв е смисълът от евтините цени, като праскат в количеството и така сметката излиза същата ..Така че имайте едно наум

Я изкарай калкулаторчето пак и направи отново сметката:wink:

# 107
  • Мнения: 3 610
Нафтата е 2.09.Какво повече да се коментира и колите вървят и тракторите и камионите.

# 108
  • София
  • Мнения: 12 006
За някои хора важното е хейт да има Naughty

# 109
  • Варна
  • Мнения: 36 614
2.06 беше вчера. Пак ли я вдигнаха?

# 110
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 795
И аз съм фен на Марешки,поне заради цените.Или бях...Вчера ми сипаха 71 л. Газ на бутилка с вместимост 87л.Като се има предвид че би трябвало да пълнят около 85% от нея...хептен не излиза сметката.Газовата система е нова,калибрирана,в гаранция, преглед и всичко останало.И беше тотално празна бутилката.Не ми е за левчетата,а за принципа.Какъв е смисълът от евтините цени, като праскат в количеството и така сметката излиза същата ..Така че имайте едно наум
Казват, че на Марешки са най-проверяваните бензиностанции в страната. Много им се ще да го премахнат от бизнеса. Така че може би няма да смее, тези неща би трябвало да се хващат при проверка.

# 111
  • София
  • Мнения: 3 459
67 литра е бутилката.Извинете.Сега видях грешката...

# 112
  • Мнения: 3 610
2.06 беше вчера. Пак ли я вдигнаха?
[/quot?e]Вчера сипах на 2.09лв може за всеки град да е различно знам ли,?

# 113
  • Мнения: 3 689
И аз съм фен на Марешки,поне заради цените.Или бях...Вчера ми сипаха 71 л. Газ на бутилка с вместимост 87л.Като се има предвид че би трябвало да пълнят около 85% от нея...хептен не излиза сметката.Газовата система е нова,калибрирана,в гаранция, преглед и всичко останало.И беше тотално празна бутилката.Не ми е за левчетата,а за принципа.Какъв е смисълът от евтините цени, като праскат в количеството и така сметката излиза същата ..Така че имайте едно наум
Бъркаш горивата. Газта се налива под налягане и е невъзможно в бутилка 87 литра да се заредят 87 литра газ, което е възможно ако наливаш бензин. Имайки предвид, че количеството налята газ зависи от това на какво налягане е направена помпата да изключи, както и, че съвсем празна бутилка няма, винаги има в нея известно количество гориво. Дори и да е съвсем нова газовата уредба, пак има газ в бутилката с която са настройвали уредбата. От написаното по-горе от теб не виждам причина за притеснения. Марешки е трън в очите на големите вериги бензиностанции и редовно го проверяват. Повече от сигурен съм, че при него всичко е точно.

# 114
  • Мнения: X
И аз съм фен на Марешки,поне заради цените.Или бях...Вчера ми сипаха 71 л. Газ на бутилка с вместимост 87л.Като се има предвид че би трябвало да пълнят около 85% от нея...хептен не излиза сметката.Газовата система е нова,калибрирана,в гаранция, преглед и всичко останало.И беше тотално празна бутилката.Не ми е за левчетата,а за принципа.Какъв е смисълът от евтините цени, като праскат в количеството и така сметката излиза същата ..Така че имайте едно наум
Бъркаш горивата. Газта се налива под налягане и е невъзможно в бутилка 87 литра да се заредят 87 литра газ, което е възможно ако наливаш бензин. Имайки предвид, че количеството налята газ зависи от това на какво налягане е направена помпата да изключи, както и, че съвсем празна бутилка няма, винаги има в нея известно количество гориво. Дори и да е съвсем нова газовата уредба, пак има газ в бутилката с която са настройвали уредбата. От написаното по-горе от теб не виждам причина за притеснения. Марешки е трън в очите на големите вериги бензиностанции и редовно го проверяват. Повече от сигурен съм, че при него всичко е точно.
От Марешки много пъти зависи кворума на парамента. Как мислиш се отнасят управляващите с тези, от които зависят? Нормално е да забравят за делото му, за произхода на горивата и за много други неща.

# 115
  • Мнения: 3 689
От Марешки много пъти зависи кворума на парамента. Как мислиш се отнасят управляващите с тези, от които зависят? Нормално е да забравят за делото му, за произхода на горивата и за много други неща.
Парламента няма нищо общо с конкуренцията в бизнеса. Марешки е и зам. председател на парламента, но делата срещу него и проверките на бензиностанциите му си вървят. Цачева и Цветанов са членове на правителството, а виждаш какво се случва с тях... та и Марешки ако стъпи накриво, няма да го пожалят.

# 116
  • Мнения: X
От Марешки много пъти зависи кворума на парамента. Как мислиш се отнасят управляващите с тези, от които зависят? Нормално е да забравят за делото му, за произхода на горивата и за много други неща.
Парламента няма нищо общо с конкуренцията в бизнеса. Марешки е и зам. председател на парламента, но делата срещу него и проверките на бензиностанциите му си вървят. Цачева и Цветанов са членове на правителството, а виждаш какво се случва с тях... та и Марешки ако стъпи накриво, няма да го пожалят.
Човек, много често от Марешки зависи дали ще го има този парламент или не. То и срещу Артекс стартира проверка 5 дни преди Цветанов да си купи апартамент там. Познай какъв е резултата от нея. Такъв ще е резултата и от проверките срещу Марешки. Ще кажат, че всичко е точно. “От „Воля” ще осигурят кворум в парламента, но ще участват само в дебатите, които според тях са важни. Това каза лидерът на партията Веселин Марешки в предаването „Лице в лице”.”

# 117
  • Мнения: 3 610
Темата е за горивата не кой колко разбира от политика.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 36 614
Добре де, на който не му се нрави Марешки, никой не го задължава да зарежда на бензиностанциите му. Избор голям. Аз зареждам там, засега оплаквания нямам.

# 119
  • софия
  • Мнения: 284
По евтинко е.

Общи условия

Активация на акаунт