Сушенето на пране на закрито вкъщи е вредно за здравето

  • 16 252
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Преди точно 2 години закупихме комбинирана пералня със сушилня. По моя преценка някои от дрехите изнасям на терасата за естествено изсушаване, но по-голямата част от прането суша в сушилнята!

# 31
  • Мнения: 8 934
Всичко суша навън по всяко време на годината. Нямам сушилня.

# 32
  • Мнения: 1 807
Поради факта, че живея на 1-я етаж и двете ми тераси са закрити. Та суша на простор на едната от тях. Ако нещо ми трябва спешно, слагам малък сушилник на радиатора в хола.

# 33
  • Мнения: 5 125
Суша комбинирано - на простора на терасата, а зимата - на простора и в къщи за доизсушаване  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 836
Здравейте,
използвам добрият стар простор на закритата тераса : ))) А когато е много студено под климатика .
Уви нямам сушилня , за да ги изсушава бързо и лесно там.

# 35
  • Мнения: 1 517
До скоро всички дрехи бяга на сушилото и пред климатика. Ако дрехите не изсъхнеха за ден-два,започваха да миришат лошо.
От по-малко от месец съм собственик на сушилня и съм безкрайно доволна и щастлива.

# 36
  • Мнения: 836
Зимата всичко суша в сушилнята, а лятото отново всичко с изключение на дънките, които суша на простора на балкона. Въздухът в града е мръсен и преди да имам сушилня дрехите, които са съхнали навън, не миришеха на прах за пране. Влагоабсорбаторът и сушилнята ни помогнаха да се справим с влагата вкъщи.

# 37
  • Мнения: 1 355
Дрехите ги суша на простора. Когато навън е влажно, доизсъхват вътре на радиатора.

# 38
  • Мнения: 556
Суша дрехите си на закрито. Прозорецът е леко открехнат почити винаги.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 140
Суша нашите дрехи на простор на балкона, а детските и бельото вътре на сушилка. Отдавна обмислям покупка на сушилня, но все не стигам до нея.

# 40
  • Мнения: 1 711
През топлите месеци на годината суша прането изцяло навън на балкона. Със застудяването обаче използвам само сушилня, защото ми спестява много време, понякога и гладене дори.

# 41
  • Мнения: 3 819
В топлите дни простирам на терасата, а през зимата част от дрехите слагам на лирата в банята.
Имам комбиниран уред за пране и сушене, но не ми харесва как излизат дрехите след сушене и го ползвам в краен случай.

# 42
  • Мнения: 2 361
Суша навън ,а през зимата след като се престояли навън прибирам и в банята Simple Smile

# 43
  • Мнения: 221
Имам закрита и топла тераса и именно там ми се суши прането.

# 44
  • Мнения: 252
Имаме и сушилня, но има и малък простор, предимно за през лятото.

Общи условия

Активация на акаунт