Относно кошницата за кола...

  • 1 556
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 271
Ние ползвахме кошница на Маxi Cosi,която беше още "по-вдлъбната" от тази,която сте купили.Подлагах одеалце(сгънато на няколко) и възглавничка.

# 16
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
нашата кошница е комплект с количката!сложих вили на около месец в нея и не съм подлагала нищо!
И нашата е комплект ама още от началото съм го слагала.Много му е хубаво даже.Така излизаме на разходка с количката и му е супер.Предполагам,че ако не му е удобно ще реве.
И ние така.За главичката също нищо не съм слагала.Не се е клюмала на ляво на дясно,добре се чувстваше бебка.

# 17
  • Мнения: 429
Наскоро пътувахме София - Варна, за главата й взехме като тази възглавничка http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=77_171&products_id=416
През повечето време й подпираше главичката докато спи. Иначе си ползваме стола като шезлонг още от първия месец с възглавничка в "дупката". Възглавничката още си стои, защото иначе ми се струва, че ще й е неудобно.

# 18
  • Мнения: 2 022
Момичета как подлагате тези възглавнички, като точно оттам се промушват коланите? Изваждате ли коланите или аз нещо не мога да се ориентирам? Тези, които съм си харесала са подобни, дори наскоро коментирахме това в отчетните. А ми трябват за новородени, не чак за месец , два или три.

# 19
  • Мнения: 4 621
Подлагах одеалце или възглавничка, за да се намали вдлъбнатината и бебка да може да е в легнало положение.

# 20
  • Мнения: 992
и нашата кошница е такава, не съм подлагала нищо а и на бебка си й харесваше вътре, а и мисля че за да ги продават от 0 кг до.... би трябвало да са съобразени с новородените иначе няма логика
така че споко  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 901
И нашата кошница беше същата, но имаше възглавничка към нея  беше нещо което минаваше по цялата дължина имаше и 2 дупки за коланите и около главичката от двете си страни беше по-подпухнала.

Тези кошчета са направени за новородени и извивките им са съобразени с бебетата, така че нямат смисъл да се подлагат разни неща. Иначе, дори с възглавничката, главата й се мандахерцаше когато кошчето е било по-изправено.

# 22
  • Мнения: 1 878
Ние сме в кошница от изписването та до сега почти нон стоп, защото тя е част от количката, така че няма проблеми с ранното ползване и изкривяване  Naughty а за главичката щом тази няма продават оттдено възглавнички - питай в магазина

# 23
  • София
  • Мнения: 6 260
Тя е направена така, че да е удобна за новородено. Ако трябваше да се слага възглавница или нещо друго, щеше да се предлага в комплекта.

В нашия комплект (на друга фирма) имаше възглавничка с дупки за коланите, която беше като яка, за да крепи главичката на новороденото.  Wink

# 24
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тя е направена така, че да е удобна за новородено. Ако трябваше да се слага възглавница или нещо друго, щеше да се предлага в комплекта.

В нашия комплект (на друга фирма) имаше възглавничка с дупки за коланите, която беше като яка, за да крепи главичката на новороденото.  Wink
И нашата е така.Даже съм чувала,че формата на тези кошчета наподобявала майчината утроба и като седят там все едно са си пак в коремчето на мама.(Ей,че го обясних)

# 25
  • Мнения: 680
Тя е направена така, че да е удобна за новородено. Ако трябваше да се слага възглавница или нещо друго, щеше да се предлага в комплекта.

В нашия комплект (на друга фирма) имаше възглавничка с дупки за коланите, която беше като яка, за да крепи главичката на новороденото.  Wink
И нашата е така.Даже съм чувала,че формата на тези кошчета наподобявала майчината утроба и като седят там все едно са си пак в коремчето на мама.(Ей,че го обясних)

и аз така съм чувала Peace(и нашата е такова около главичката)!

# 26
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тя е направена така, че да е удобна за новородено. Ако трябваше да се слага възглавница или нещо друго, щеше да се предлага в комплекта.

В нашия комплект (на друга фирма) имаше възглавничка с дупки за коланите, която беше като яка, за да крепи главичката на новороденото.  Wink
И нашата е така.Даже съм чувала,че формата на тези кошчета наподобявала майчината утроба и като седят там все едно са си пак в коремчето на мама.(Ей,че го обясних)

и аз така съм чувала Peace(и нашата е такова около главичката)!
http://bgphoto.net/photos/14940/o632830550262031250.JPG
Ето това синичкото около главата е въпросната възглавница.Надолу продължава като подложка и с дупки за коланите.

# 27
  • Мнения: 1 170
kama4e, тая бъзглавничка е супер. Тя е отделно, нали? Не е към столчето... От къде си я взела ако е отделно? Hug

# 28
  • Мнения: 781
На дъщеря ми е същата - в началото слагах възглавничка или пелена по препоръка на ортопеда.

# 29
  • Мнения: 1 272
Аз нищо не съм подлагала, само слагах кошницата по-наклонена, така все едно беше легнала с вирнати крачета и не се натоварваше гръбчето  Peace
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт