Какво повече НЯМА да купя - тема 12

  • 161 364
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18
Изпратих няколко проби във лаборатория във Германия.

# 31
  • София
  • Мнения: 11 772
Изпратих няколко проби във лаборатория във Германия.
Брех, брех, днес регистритан потребител и веднага яките обвинения, я да видим немските ти резултати както и доказателства че вие сте ги пуснали. Също така кое ви накара да ги пуснете?

# 32
  • Мнения: 807
мед по принцип си е най-добре да се купува от производител или специализирани магазини. Ценита са напълно достъпни и качеството е наистина добро.

# 33
  • Мнения: 18
Публикувах няколко Протокола, има номера на Партидата, касовата бележка със която е закупен буркана от Лидъл и най-важното: Антибиотици в достатъчно количество, за да пише на всеки Протокол във заключението (чете се добре на всички снимки), че пробата не отговаря на изискванията.

# 34
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 825
А писа ли във формата за контакти на Лидл?

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
Какво Ви накара да изпратите меда за изследване в немска лаборатория?

# 36
  • Мнения: X
Като споменахте ЛИДЛ,редовно си купувАХ масло Родна стряха,но последното миришеше точно на мръсни чорапи!Никога вече!Защо го развалиха,защооо?

# 37
  • Мнения: 10 387
На мен нищо от Родна стряха, което съм купувала не ми хареса

# 38
  • София
  • Мнения: 1 080
И на мен от Родна сряха нищо не ми харесва!

# 39
  • Мнения: 18
Какво Ви накара да изпратите меда за изследване в немска лаборатория?
Ами простия факт, че БГ лабораторрите имат много високи нива на детекция и във повечето случаи нямат консумативи. Да не говорим за методиките им, които въобще нямат нищо общо със истинските.

# 40
  • Мнения: 29 493
На Родна стряха ми харесва халвата. Но маслото - не, има дъх.

# 41
  • Мнения: 10 070
Сега се сещам и за още един продукт който наистина няма да повторя Sad - пастет от Лидл Пикок.
От две години нищо на Пикок не купувам.
Консерва мляно месо в стъклено бурканче си бях взела. Отвън изглеждаше много добре, но вътре се оказа
нещо много лепкаво и неприятно на вкус.

Последна редакция: ср, 13 дек 2017, 21:05 от delpel

# 42
  • Мнения: 10 387
В първите години на Лидл съм купувала много хубави неща на Пикок, но сега май всичко развалиха

# 43
  • Мнения: 36 529
Подсетихте ме за нещо, но не мога да се сетя марката...Преди време купих пастет от гъши дроб от Кауфланд - беше единственият, който имаха, но сега може и да има повече видове...
Та значи - беше по-скъп от другите пастети (което е нормално), но по-евтин от пастета от гъши дроб на други места. На външен вид изглеждаше добре (пастетът е с форма на блокче, което се реже, от едната му страна има мазнина), обаче вкусът нямаше абсолютно нищо общо с това, което би трябвало да бъде - като обикновен птичи пастет, но освен това леко кисел (сигурно заради по-високата цена). Никога повече няма да купя такъв продукт от Кауфланд - първо защото не помня на коя марка беше и ще ме е страх да не уцеля същия, второ, защото изгубиха доверието ми. Не е голяма работа - не ми е любим продукт, но ето - веднъж съм решила да си взема от тях и все едно съм си хвърлила парите на вятъра.

# 44
  • София
  • Мнения: 634
Вчера се подлъгах и за първи път купих храна от топлата витрина във Фантастико - кълцана пилешка пържола. Е, резултатът е силни стомашни болки и повръщане - с други думи ... натравяне. Пих активен въглен, много вода и отново повръщане, докато си "измия" стомаха. За първи път реших да пробвам и съм до тук с топлата витрина. Хем знам, че там се мъдрят всички изостанали месалаци - и от уж свежите и от напудрените.

Общи условия

Активация на акаунт